Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Temmuz '22

 
Kategori
Astroloji
 

18 Temmuz Haftası

Oğlak Dolunayını atlatıp yeni bir haftaya başlıyoruz. 18 Temmuz haftasının ilk yarısı dolunayın etkileri hala üzerimizde olacak. Ama hafta sonuna doğru daha rahat hissedeceğiz.
18 Temmuz Pazartesi sevgi ve değer duygumuzu ifade eden Venüs, 11 Ağustos’a kadar ilerlemek üzere Yengeç burcuna geçecek. İletişimin ön planda olduğu ve flörtözlüğün arttığı İkizler seyrinden sonra şimdi sevgi ifademiz daha hassas ve koruyucu olacak. İlişkiye bakışımız bu dönemde biraz gelenekselleşebilir. Bu dönemde finansal olarak sahip olduklarımızı da korumak isteyeceğiz.
Aynı zamanda Pazartesi takıntılı düşünceler geliştirmeye, düşünceleri sert ifade etmeye yatkınız. Özellikle akşamüstü ikili ilişkiler daha yoğun olarak gündemimizde olabilir. Sabah saatlerinde biraz daha içe dönmek, yalnız kalıp kısa da olsa bizi rahatlatan bir şeyle uğraşmak, meditasyon yapmak günün genel akışına destek verebilir. 
19 Temmuz Salı Ay Koç burcunda ilerleyecek. Sabırsız ve fevri olma hali söz konusu. Geçmişe ait sorunlu konular gündeme gelebilir. Olaylara ani tepki vermeden yaklaşmaya dikkat edilmeli.
20 Temmuz Çarşamba güç savaşlarından, ısrarcı tutumlardan uzak kalmak önemli olacak. 17:00 sonrasında da yeni bir iş başlatmak yerine mevcut işleri tamamlamaya gayret edebiliriz.
21 Temmuz Perşembe, güne rüyalarımızın etkisinde başlayabiliriz. Gün genelinde sakin kalmak isteyeceğiz. Akşam saatlerinde ise keyfimize yönelik aktiviteler ön plana çıkacak.
22 Temmuz Cuma Güneş Aslan burcuna geçecek. Şimdiden tüm Aslanların yeni yaşlarını kutluyorum. Cuma günü geleceğe yönelik fikirler geliştirmek ya da kişisel görünümde değişim yapmak için değerlendirilebilir.
23 Temmuz Cumartesi olumlu etkileri olan bir gün. Öğrenme, kendini geliştirme ve sosyalleşme için fırsatlar değerlendirilebilir. Ticari konularda da olumlu akışlar söz konusu olacak.
24 Temmuz Pazar ise iletişimin öne çıkacağı bir gün. Akşamüstü yapılacak konuşmalar iyi hissettirip, olumlu düşünceler geliştirmemize destek verebilir.
18 Temmuz haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde;
YÜKSELEN KOÇ
İş hayatı ile aile hayatı arasındaki dengeyi sağlamaya çalışacağınız bu hafta ailenize karşı fevri çıkışlardan sakınmaya dikkat edin. Otorite figürleri ile de inatlaşmalardan uzak durulmalı. Haftanın ikinci yarısı ise aşk hayatı hareketlenirken kısa seyahatler de gündemde olacak.
YÜKSELEN BOĞA
Fikir çatışmalarının gündemde olacağı bu hafta mümkün olduğu kadar önyargıdan uzak durmaya dikkat edilmeli. Seyahatlerde de aksiliklere karşı tedbirli olunmalı. Hafta sonu aileyle vakit geçirmek ve evle ilgili düzenlemeler yapmak iyi hissettirecek.
YÜKSELEN İKİZLER
Hafta genelinde düşünceleriniz daha çok kendi değerinize odaklanacak. Maddi, manevi sahip olduklarınızı sorgulayacaksınız. Hafta sonu ise arkadaşlarınızla olan iletişim size iyi gelecek. Kendinizi daha net ortaya koyacağınız ortamlarda bulunabilirsiniz.
YÜKSELEN YENGEÇ
Hafta başında kendinizi ikili ilişkilerde baskı altında hissedeceksiniz. İşle ilgili konularda da geriye dönük meselelere odaklanmanız gerekebilir. Hafta sonu maddi süreçlerde halledemediğiniz durumlara netlik getirmek, farklı çözümler üretmek mümkün.
YÜKSELEN ASLAN
Hafta başında sağlıkla ve psikolojik süreçlerle ilgili konular gündemde olabilir. Korkuya kapılmamaya ve takıntılı düşünceler üretmemeye dikkat edilmeli. Hafta sonu ise gruplar içinde kendinizi iyi hissedecek, inandığınız konularda destek alacaksınız.
YÜKSELEN BAŞAK
Haftanın ilk yarısında sosyal çevrenizde ve aşk hayatınızda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Çocuklarınız ve arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda sakin kalmaya gayret edin. Hafta sonu iç sesinize kulak vermek ve sorumluluk almaktan çekindiğiniz alanlara yönelmek size iyi gelecek.
YÜKSELEN TERAZİ
Hafta başında işle ilgili gerginlikler, ebeveynlerle ilgili konular ön planda olabilir. Duygusal karar vermemeye dikkat edilmeli. Hafta sonu ikili ilişkilerde güzel gelişmeler mümkün. Seyahatler, uzaklardaki dostlar gündemde olacak.
YÜKSELEN AKREP
Haftanın ilk yarısında yakın çevreyle olan ilişkiler ve hayata bakış şekli sorgulanabilir. Olaylara objektif yaklaşmaya dikkat edilmeli. Haftanın geri kalanında ise işle ilgili güzel bir akış söz konusu. Sağlıkla ilgili de olumlu gelişmeler yaşanabilir.
YÜKSELEN YAY
Hafta başında finansal konularda yaşanan sorunlara odaklanmak gerekebilir. Kazalara karşı da dikkatli olmakta fayda var. Hafta sonu ise gezilerle ya da çocuklarla keyifli vakit geçirmek mümkün. Aşk hayatındaki problemler de çözüme ulaşabilir.
YÜKSELEN OĞLAK
Hafta başında bireysel seçimlerin ilişkide yarattığı sorunlar gündemde olabilir. Baskıcı ve müdahaleci tavırlardan uzak kalmaya gayret edin. Haftanın ikinci yarısında finansal konularda rahatlama söz konusu. Hafta sonu evle ilgili düzenleme yapmak iyi gelecek. 
YÜKSELEN KOVA
Haftanın ilk günleri tamamlanması gereken işlere odaklanacaksınız. Sağlık konusunda da bazı hassasiyetler yaşanabilir. Hafta sonu kısa seyahatler, ortaklı işlerde yeni kararlar gündemde olacak. İkili ilişkiler için de fırsatlar değerlendirilebilir.
YÜKSELEN BALIK
Hafta başında aşk hayatıyla ilgili gerginlikler yaşanabilir. Çocuklara karşı da baskıcı davranmamaya dikkat edilmeli. Hafta sonuna doğru ise çalışma hayatında olumlu gelişmeler gündemde olacak. Aile içinde de kendinizi daha değerli hissedebilirsiniz.
Hepimize keyifli bir hafta olması dileğimle sevgiler,
Aslıhan Doktoroğlu
www.astrolojihan.com
Facebook / Instagram / Twitter @astrolojihan
 
 
Toplam blog
: 132
: 78
Kayıt tarihi
: 22.11.19
 
 

Astroloji konusunda düzenli yazılar paylaşıp, söyleşiler yapıp bir yandan da bireysel astroloji dan..