Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul'da yaşanan tüm aşkların, tüm ayrılıkların, tüm özlemlerin, tüm nefretlerin, tüm eğlencelerin, tüm hüzünlerin, tüm ucuzcuların, tüm zamanelerin kısaca İstanbul'un her ruh halinin anlatıldığı bir "dış ses"tir burada yazılacak olanlar...

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sevgili Günlük;

Koruncuk Çocuk Köyü'nde yeni bir ev inşaatına girişilmiş. Odalar için eşya gerekiyor. Aklınıza ne gelirse ihtiyaçları oluyor. Yatak-yorgan-yastık-dolap-masa- giyim-kırtasiye- bilgisayar ya da bilgisayar malzemeleri veya bunları karşılayabilecek bağışlar.Aklınızda olsun.

09 Kasım 2010 18:30
Lost’umu izledim tostumu bekliyorum

Şimdi fazla temiz yüzlü biliyon mu? Serseri tipli değil. Ayrıca naapsın? Ada normal ada değil ki? İki yerli çıksın, zehirli yılanlar ısırsın, efenime söyliiim tarantulalarla muhatap olsun! Yok böyle şeyler. Daha metafizik ve kuantum fiziği sorunsalları var adamın. Tıp okumuş, cerrah olmuş. Ne bilsin adam Others, mothers? Yok yok ben de seviyorum Cek'i! Ama hakkaten keşke Keyt'i alan üsküdarı geçmeseydi. Hoş Keyti alan heryeri geçsin, geçsin de yolu buralara da düşsün o ayrı ama, yine de gaptırmamalıydı. 4. Sezon bölümlerini hemen sana takdim edebilirim. Hoş bu cey cey abrahams abi yine sapıttı. Yeni bölümü 24 nisanda verecekler. İyice şımardı bunlar.

29 Mart 2008 11:31
Kırkbeşliklerin savunusu

sen 45 oldun mu bea:))) İşin şakası, doğrudur, erkek milletinin bu hale gelmesindeki en önemli neden ekonomik sorunlardır. Ama var olan durumları kabullenip "nasılsa çıkılacak bu _okun içinden" demeyip o b_okun içinde debelenip dönmek, yaşanan krizlerin sonucu değildir. Bu biraz yetiştirilişle, biraz erkekten beklenen milyonlarca yıllık "erkek" olma görevinden kaynaklanır.. Ayrıca bir erkek hayatını mantık üzerine kurmamışsa çoğu kez melankoliye meyillidir. Melankoli gelecek yerden de kaz esirgenmez:) Aklına gelen tek çözümü üretemediğine yanacağına, başka çözümler bulma yoluna gidilse bu kadar tantanana çıkmaz aslında. Bunun denenmişlikle alakası yok. Genç milletinin alternatif düşünmeye daha yatkın olması olabilir olsa olsa. "Siz denendiniz" cevabı işin esprisidir, başka da birşey değildir. Kadın milleti herşeyde olduğu gibi sorunlarda da üçyüzellibin farklı şey düşünür. Kadın beyninin tek bir şeyi düşünme lüksü yoktur çünkü.

14 Mart 2008 08:53
 
Toplam blog
: 82
: 1186
Kayıt tarihi
: 22.06.06