Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Merhaba, yazmak en büyük hayalim değil ancak yazdıklarım üzerinde uzun zamandır düşündüğüm ve artık içimden istemeden tekrar eden şarkıya benzediğinde yaptığım bir şey. Birarada durması için bu blog sayfası var. Umarım, çok da sıkılmadan bir tur atarsınız.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İçimdeki tilkiler

Çok samimi bir yazı, hatta harika. Hissedilenin çarptırılmadan ifadeleri. heyecanlandım da, çünkü gördüğüm her başarı ya da başlayan her başarı yolculuğu bu düşünce aşaması sonrası geliyor. Büyük işler yapma öncesi zamanı. şimdiden tebrikler.

30 Kasım 2007 00:07
Bedenin dili hangi dil? (1)

Merhaba, Şehrin kalabalığında birine çarpıp mahçup bir gülümseyişle karşılaşırsanız , bu kişinin yaşamından doyum sağladığını anlarsınız. Ve bu ani olur bir anda çarpar ve kişi size o an gülümseyerek tepki verir . ne güzel demişssiniz ; beden dilinin programlanamayacağını. Beden dili ile ne yapılabilir biliyorsunuz; beden dili ile eğitimler verir ve para kazanabilirsiniz. Eğitim verdiğiniz insanlara bırakın bilginiz konuşsun derseniz sizi beden dili eğitimi için bir daha çağırmazlar; http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=30996 okursanız sevinirim sevgiler

12 Nisan 2007 22:00
Su misali!

Umarim birgun biryer karsilasiriz sevgiler

09 Şubat 2007 00:11
 
Toplam blog
: 35
Toplam yorum
: 32
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 758
Kayıt tarihi
: 05.11.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster