Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Mart '08

 
Kategori
Mizah
Okunma Sayısı
926
 

Milli İstirahat Teşkilatı

Milli İstirahat Teşkilatı
 

deviantart.com + Zeynep Photoshop


Yapılacak bir sürü şey varken kendini Atalet'in huzurlu ve tembel kollarına bırakan,(ya da bırakmak isteyen) sorumluluk sahibi fakat sorumluluklarından mecburen kısa süre, gönülden ebediyen kaçmak isteyenlerin kurduğu muhteşem bir teşkilat!

Bu teşkilata üye olmak isteyen şahıslar, sadece kaçmak istedikleri sorumluluklarını anlatan 1000 karakter sınırlaması olmayan detaylı bir dilekçeyle Teşkilat Ana Merkezi'ne -ki bu ben oluyorum- email yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Yapılan değerlendirmeler sonucunda değerlendirmeler göz önünde bulundurulmaksızın, kayıtsız şartsız Teşkilata kabul edileceklerdir.

Teşkilat bünyesinde oluşturulacak Geçici Mesuliyet Birimi, ücreti Teşkilat ödeneklerinden karşılanmak suretiyle Mesuliyet Muvaffakiyet Birimi'nden yararlanabileceklerdir. Çıkacak olası karışıklıkları önlemek için oluşturulacak Mesuliyet Muvaffakiyet Organizasyonu Birimi, talepleri karşılamak için, sıkı denetimden geçirilmiş gönüllü kişileri , talepler doğrultusunda Teşkilat üyelerine yönlendirecektir.

Teşkilatımız bünyesinde hizmet verilecek birimlerden bazıları şöyle:

* O gün veya belirli bir süre ile işe gitmek istemeyen üyelerimize branşları doğrultusunda eleman sağlanması.

* Ertesi gün sınavı olan fakat hiç birşey çalışmadığı için dersten kalması muhtemel olan üniversite öğrencilerine , eski mezun ya da konusunda tecrübeli kişilerin yönlendirilmesi.

* Alt değiştirmekten, ödev yaptırmaktan ve yemek yedirmekten daralmış anne-babalara referanslı Joker anne-babalar bulunması.

* Ev toplamak, ütü yapmak, hijyen sağlamaktan bunalmış ev kadınlarımıza geçici ya da talebe bağlı olarak sürekli elemanlar bulmak.

* Sevgilisine ya da eşine bu işin artık yürümeyeceğini söylemeye bir türlü dili varmayan çaresiz üyelerimize Vekil tayin etmek.

* İçinden gezmek tozmak gelen fakat insan güruhunun daralttığı asosyal üyelerimize, üyeler yerine vapur, Ortaköy ya da sosyal ortamlara gönderilecek Gezenti şahıslar bulmak.

* Canını sıkan kişilere aldığı terbiye doğrultusunda sadece "Canın sağolsun" demekle kalan fakat içinden alevler fışkırtmak suretiyle ağzına geleni söylemek isteyen ve bunu beceremeyen üyelerimize psikopat vekiller bulup içlerinin ferahlamasını sağlamak. ( Bu hizmet dahilinde gazetelere, söylemek istediklerini içeren tam sayfa ilan vermek de bulunmaktadır. Fakat günün şartları düşünüldüğünde bu hizmet ücret mukabilinde olacaktır)

* Feci şekilde içip dağıtmak isteyen ama içlerindeki otokontrol sayesinde bunu başaramayan üyelerimize bunu hayat tarzı olarak benimsemiş kişilerin yönlendirilmesi.


Teşkilatımız tamamen gönüllülerden oluşan bir ekip tarafından hayata geçirilmiştir. Çevrenizde hizmetlerimizde bize yardımcı olacak kişiler varsa lütfen Milli İstirahat Teşkilatı'na şahsen başvurmalarını sağlayınız.

"Mesuliyetsiz Toplum- Huzurlu Toplum " ilkesiyle yola çıkan Teşkilatımız sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaktır.

Saygılarımızla;

Milli İstirahat Teşkilatı Yönetim Kurulu Başkanı
Hadi Zeynep.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

yihuuuuuu

beenmaya 
 17.03.2008 12:59
 

ben maille falan uğraşamam durumumun ne kadar vahim olduğunu anlaman için bizzat görmen lazım. o nedenle şahsen, kendimle beraber, bizzat kendim başvurmak istemekteyim. mümkün müdür...

beenmaya 
 16.03.2008 1:04
Cevap :
Şimdi Bızz Arı'cığım! Hani seni tanıyoruz, seviyoruz bi kıyak yaparız. Emsal teşkil ederse onu naaparız bilemiyorum tabii:) Haydi helalinden Teşkilat Bünyesindesin:))) Deli kadın:)  16.03.2008 1:21
 

şu psikopat vekillere feci ihtiyacım var bu aralar... :) sevgiler

vi/dan 
 15.03.2008 20:29
Cevap :
aaah ah! O piskopat vekillere, orada yazan bir çok şeyden daha çok ihtiyacım var:)))) Sanırım Teşkilat en fazla o konuda hizmet verecek:)))  15.03.2008 23:56
 

E iyiymiş!

Ali Gülcü 
 15.03.2008 15:55
Cevap :
iyi olmaaa mı:)))  15.03.2008 23:56
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 82
Toplam yorum
: 473
Toplam mesaj
: 48
Ort. okunma sayısı
: 1183
Kayıt tarihi
: 22.06.06
 
 

İstanbul'da yaşanan tüm aşkların, tüm ayrılıkların, tüm özlemlerin, tüm nefretlerin, tüm eğlenceleri..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster