Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

kevser şekercioğlu akın

http://blog.milliyet.com.tr/kevser

1965 Akçakoca doğumluyum. Evli ve dört kız annesiyim, küçük bir kızın  anneannesiyim. A.Ü. Halkla İlişkiler mezunuyum. Kendi çabalarımla çıkarttığım iki şiir kitabım bulunmakta. Deneme öyküler yazıyorum. Eğer olsaydı, seçme şansımı yazmak için kullanırdım. Yaşarken bile yazarım beynimde her şeyi. Deniz gibidir yaşam yetmeyenl..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sakın Üzülme

Her iyi ruh aynısını yaşayacak... Güzeldi, sağlıkla kal

23 Mayıs 2022 14:53
My harami

Sobada yaktığın odun da harama girer bu kadar ayrıntıda. İnsansın ve çiğ süt emmiş ne yapsan olmaz bazen bulaşırsın harama. Dağda ermiş olmakla şehirde ermiş olmak aynı değil ne yazık ki. İnsansan, kalabalıksan görüyorsan haram da batar helal de bazen. Hele şu aralar aldığım nefes bile haram geliyor inan. Keyifle okudum net tespitlerini yüreğine helali hoş olsun, sevgilerimle

21 Aralık 2021 22:32
İyi Ve En İyi

Değişiriz büyüdükçe, zevklerimiz, sevdiklerimiz, gözümüze girenler gözümüzden düşenler,... Değişmez tek yönümüz özümüz. İyilik ve en iyilik varsa vardır yoksa biraz zor. İkisinin arasındaki farkı okumak iyi geldi fikrine sağlık. İyilerin ve en iyilerin bol olduğu bir dünyada yaşamak nasip olsun bizlere bizden sonrakilere de hatta daimlikle. Sevgiyle her açıdan sağlıkla kal.

21 Aralık 2021 19:19
 
Toplam blog
: 372
Toplam yorum
: 1592
Toplam mesaj
: 310
Ort. okunma sayısı
: 861
Kayıt tarihi
: 15.01.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster