Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kırkpınar güreşlerinin rövanşı Altınyayla’da

Allah razı olsun DİRMİL Dirmil olarak kalmalıdır.

22 Temmuz 2015 22:13
Kırkpınar güreşlerinin rövanşı Altınyayla’da

Sayın müdürüm teşekkür ederim, önerişn benim için çok önemlidir.

22 Temmuz 2015 22:12
Hayatımı yazdım: Elli yıl böyle geçti

Ünal bey aynı memleketin evlatları olarak siz büyüğümün "yorum yapması benim için çok önemlidir." Öncelikle nezaketinizden dolayı müsaadenizle elinizi öpmek isterim. İkincisi ise ELLİ YIL ben daha onda birindeyim.Onun için size Elli yıllarını bereketlendirsin Rabbim, kabuğumuzu beğenmeye devam edeceğiz.

13 Ekim 2013 04:02
Sapla samanı birbirine karıştırmak

Sayın yazar konuyu değerledirişliniz doğru. Tutukluluların suçlu olup olmadıkları değerledirilerek sonuca gidilmeli. Türk adaletine güvenen biri olarak herkes hakkettini bulacağına inancım tamdır.

12 Ocak 2009 06:50
Öpüşmeyelim

Tünay hanım zor evet hastalıktan önce sağlığın kıymetini bilmeliyiz.Önümüze gelenle de konunun başlığına riayet etmeliyiz. Geçmiş olsun.....

25 Kasım 2008 17:05
En ucuz cam cila nasıl yapılır?

tünay öncelikle doğum gününü bir kez daha kutluyorum.çalışkanlığınla, yazılarınla ne güzel ve örnek bayansın.annene verdiğin önemde takdire değer.ilaçları, banyosu helal sana tünay. evlatlık bu olsa gerek.evini düzenlediğini, çalıştığını anlatıyorsun.ne güzel.hayatın çalışmak, çalışmanın bir gün ödül olacaktır.yüreğine sağlık.

25 Temmuz 2008 16:35
Yeşilçam ve ben 5

tünay hanımın azimli, yetenekli ve zeki olduğunu biliyordum.ama yeşilçamla bağlantısı olduğunu bilmiyordum.elbette insanlar herkes diyor ki ben yardımı severim.ben böyle diyeni değil asıl yardım edeni paylaşanı severim.bunun açık örneği tunay hanımdır.annesine bakar, toplumsal olaylarla ilgilenir, arkadaşı hasttaysa üzüülür.işni bırakır yardım meleği gibi yardım eder.yemeğini yardım için geciktirir.ee bi de yeşilçamda sanatçı lık yapan akıllı zeki kadını ve yazından dolayı kutluyorum.nedahilikler varmış sende insan büyük hazine derler de doğru derdim.ama seni tanıdım yakınen inandım.eline yüreğine beynine sağlık.yazını beğendim.çok yoğundum onun için geçiktim.yazı yazanın derdini biliriz.

13 Temmuz 2008 23:15
Toplam blog
: 373
Toplam yorum
: 65
Toplam mesaj
: 20
Ort. okunma sayısı
: 673
Kayıt tarihi
: 12.07.08
 
 

Mehmet Şener 1964 doğumluyum, Burdur-Gölhisar'da yaşıyorum. Doğum yerim Burdur/Atınyayla . Lisans..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Yazımızı okuyan dostlardan istirhamım eleştirel yaklaşırsanız sevinirim.