Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Aldatan Kadınlar

Bu yazıyı yazma öncesi serüveninizi merak ettim.( hep merak ederim aslında) Harika bir yazı olmuş, sanırım Nietzsche Ağladığında'da da buna benzer bir ilişki vardı. Sorunuza gelince, bana kalırsa da aşk gerçekten bilinen bir çok yoldan ziyade, henüz keşfedilmemiş yollardan gidilerek yaşanacak kişisel serüvenciklerin toplu büyüsü gibi. Aldatma diye bir şey, hele de fiziksel aldatma, aşkın büyüsünü bozamaz. Cinsel birlikteliğin aşkla alakası kabuledilebilir değildir ki bile.:)

01 Şubat 2009 17:10
Her telden...

Ne yaşınız ne de siz inanılası değilsiniz. Hayat size bir sürpriz yapmış, yeniden bedenlenmiş ya da bedenlenecek gibisiniz. Baştan aşağı "dengesiz bir ayrıntı" yok sizde. insanlar bazen bir şey söyerler iki dakika sonra onun tam tersini, belki siz de gençken bunu yapıyordunuz bilemem. Uzun ve sağlıklı ömür dileyeyim size. Tamamlanmış bir ruhsunuz, iyiki yazılarınız yoluyla sizi tanıdım.

07 Kasım 2008 10:07
Yatağımdaki yabancı

Bu ilişki bir evlilikse ki sanırım öyle, çok üzücü:( Her sabah bir yabancıyla uyanmak, uyumak, kahvaltı yapmak, aynı evi paylaşmak... Bişeyler eskisi gibi değilse bunu iyileştirmek çok zordur, eskiyen eskiyor, değişen değişiyor, kalıcı olansa yalnızlık. Bu yazdıklarım yazınızın bana hissettirdikleriyle alakalı.

31 Ekim 2008 11:40
Kendimi yapıştıramıyorum

" Kim beni yanlış anlamışsa, kim incitmişse, kim hakkımı yemişse, kim değerimi bilmemişse, kim iyi niyetimi kötüye kullanmışsa hepsi hepsi çullanmıştı ruhumun üstüne" bu satırlar tam da benim ruh halimi yansıtıyor. Biri beni üzdü mü hemen önceki üzülmelerim ( üstelik aynı kişi tarafından bile olmayan üzülmelerim ) ruhuma doluşuverir. Niye bazı insanlar ruhlarını sakinleştirmede diğerleri kadar başarılı olamıyor? Teşekkür ederim, bana bu güzel yazınızı okuma fırsatı yarattığınız için.

31 Ekim 2008 11:07
E-günlükte aşk ömrü...

hadi barışalım:)) şaka şaka şakacık yaptım. her neyse, blog habercim var sizin yazılarınızı takip ediyorum, aslında blog habercisine gerek yok siz zaten her gün yazıyorsunuz, her gün 17:00 dan sonra. Şu "aşkın ömrü" ile ilgili haberi ben de bugün gazetede okudum ve bu tür haberlerde hep merak ettiğim gibi acaba kim oturup da araştırmış bunu diye gülümsedim, "bilmem ne enstitüsünün araştırmasına göre" diye başlayan bu haberler beni hep güldürmüştür. bana hep şöyle geliyor; doğru insanı bulduğumuzda aşkın ömrünü hesaplamayacağız.

30 Ekim 2008 17:45
E-günlükte ikincilik ve yine bilimsel araştırma (!) sonuçları

fakat bu blogunuzu begenmedim doğrusu, içime sindiremedim nedense. Şu orgazm haberi iyi geldi sizlere, blogda kaç kişi bu konuya değinmiş. Bu kadar ilgi çekecek neyi vardı anlamadım ama size yakışmadı sanki. Yani kişiliğinizi bilmiyorum ama yazdıklarınızı takip ettiğim kadarıyla bu konu size göre değildi. Kadın, yürüyüş, orgazm, tecbürebeler, sınamalar... Biliyor musunuz bence o kadar bilmiyorsunuz. İddanız asılsız.

22 Ekim 2008 20:52
E-günlükte "ler" ve "lar", sağlığa zararlı olduğu hatırlatılmayan ürünler:))

ben o bahsettiğiniz hayatında 5-6 erkek tanımış ama söze "erkekler" diye başlayan kadınlardanım, anladığım şu ki siz genellemelerin yanlışlığını vurgulamak istiyorsunuz, fakat size bir şey söyleyeyim ki genellemeler yaşadığımız hayatın tam ve net bir kesiti oluyor maalesef. Bakın ne diyeceğim, ben doğru dürüst lafları, kendine ait cümleleri olan bir erkeğin yakışıklı olduğunu pek görmedim:)) ya da tam tersi, artık hangisi hoşunuza giderse. Bununla birlikte kadınlar için de bu genellemeyi yaparım, aptal olanlarının fikri gibi beyni de olmayan cinsten olanların güzellikleri aklınızı başınızdan alır. Fakat ince zekalı bir kadının güzel olduğunu da hiç görmedim. İşte benim hayatımda bu genellemeler var, aksini görmeyi isterim doğrusu.

18 Ekim 2008 19:36
E-günlükte aşk tarifi, buluş, ciddiyet...

üslubunuz kalem yutmuş:)) çok beğenilesi bir yazı olmuş, o zaman beğenelim değil mi boşa gitmesin.

14 Ekim 2008 19:25
Gül Tatlısı (Süper tarif)

Ne güzel bir tarif bu böyle ellerinize sağlık, resim de harika tarif de... En kısa zamanda deneyeceğim. Teşekkürler

13 Ekim 2008 22:12
Çıldır geliyorrr

şu gül tatlısının acele tarifini verseniz, yani bu blog beni mahvetti:))

11 Ekim 2008 12:03
Toplam blog
: 30
Toplam yorum
: 52
Toplam mesaj
: 22
Ort. okunma sayısı
: 1270
Kayıt tarihi
: 19.07.08
 
 

Antalya'da yaşıyorum, bir dönem İzmir'de de bulundum, iyi ki bulundum. Türk Dili ve Edebiyatı mezunu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster