Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Tiyatro Festivali

"Maharet iltifata tabidir iltifat görmeyen maharet zayidir"... Bu söz boşuna söylenmemiş öğretmenim... Ne güzel olmuş beceri gösterenler ödüllendirilmiş... İleride daha büyük ödüllerle daha mutlu olurlar inşallah... Sağ olunuz var olunuz:)

24 Mayıs 2018 08:49
Emekliye Bayram İkramiyesi Çok Yerinde, Çok İsabetli…

Keynesgil ekonomi uygulaması bu arkadaşım... Devlet piyasadaki para sıkışıklığını emekliler eliyle gidermeye çalışıyor... Bu para yeter mi derseniz yetmez mevcut sıkışıklığın giderilmesi için bu para çok az... Daha dikkatli olması lazım devletin... Ekonomik işaretler ne kadar emisyon istiyorsa o kadar vermek lazım... Piyasadaki sıkışıklığı gidermek lazım... Yoksa yakında alışverişteki durgunluk iş yeri kapanmasına dayanacak... Bu da felaket olur işte... sağ olunuz var olunuz...

24 Mayıs 2018 00:04
Trafik Canavarları Ölüm Saçıyorlar

Çok güzel bir konuya değinmişsiniz sevgili öğretmenim... İnşallah okuyanlarda bari bir değişim yaratır yazdıklarınız... Sağ olunuz var olunuz:)

23 Mayıs 2018 23:51
İsrail’le Uğraşmak Yetersiz, Amerika ve Müttefiki ‘Müslümanlar’ Durdurulmalı!

Olaylara bir de şöyle bakmak gerekir sevgili arkadaşım: Bu olay Armegeddon sürecine bağlı gelişen olaylardandır... Armegeddon süreci Evanjelistlerin planladığı bir süreç... Bu süreci öyle sürdürüyorlar ki mutlaka ve mutlaka süreç sonunda İsrail ve Müslüman çatışması yaratıp bu çatışmada İsrail'i her bakımdan destekleyip sonunda İsarail'in galip gelmesini sağlamak ama İsrail'i de bitkin ve harap hale düşürmek böylece dünyada Tek din Hıristiyanlığı ayakta kalır yapmak İsa peygamberin dünyayı yönütir olmasını sağlamak ideallerine hizmet etmek... Olay bu arkadaşım... Bu olay öncelikle dünya silah üreticilerini zengin ediyor... Adamlar bu silahları duvara süs olsun diye üretmiyorlar ya... Satacaklar yeniden yapacaklar yeniden satacaklar... Bu da dünyayı kana bulamaktan geçer... Ben diyorum ki bu konuda özellikle Türkiye ve İran soğukkanlı davranmalı olaylara balıklama atlamamalı... Barışa çok ama çok ağırlık vermeyi asla ihmal etmemeli barış içinde olaylara müdahale etmenin yolunu bulmalı..

19 Mayıs 2018 07:42
Gönlüme Yazdım

Sağ olunuz var olunuz sevgili öğretmenim... En büyük kaybımız sevgili Atatürk'ümüzü çok erken kaybetmemizdir derim ben... Biraz daha yaşasaydı özgürlük ve demokrasi ortamı gerçekten tertemiz ve dosdoğru olarak yaşamımıza yerleşecek ve bizi böyle bir ileri bir geri gidip gelmekten kurtaracaktı... Sevgili Atatürk'ümüzü şükranla anıyor 19 Mayıs gençlik ve spor bayramımızı kutlamanıza yürekten kutluyorum... Sağlıcakla kalınız...

19 Mayıs 2018 07:28
Ah Hayat

Eski günler, eski günler, mazide kaldı o eski günler... Ah dönebilsek tekrar o eski günlere... Ah ki ah... Sağ olunuz var olunuz canım kardeşim:)

17 Mayıs 2018 14:04
"Söke'de İz Bırakanlar" İçin

Söke'ye olan yakınlığınız bağlılığınız ve sevginiz bizleri çok sevindiriyor sevgili dost... Sağ olunuz var olunuz:)

17 Mayıs 2018 13:59
Tavuklu Patlıcan Yemeği Yapılışı

Benim yemek yapmakla işim olmaz öğretmenim ama yine de teşekkürlerimi sunuyorum size... Sağ olunuz var olunuz:)

15 Mayıs 2018 11:25
Meleğim

Sevgili öğretmenim Rahmetli annenize Tanrıdan rahmetler dilerken sizin de tüm anneler gibi gününüzü kutlarım...Sağ olunuz var olunuz:)

12 Mayıs 2018 01:51
Atın Ağzında Kaç Diş Var?

Düşünme ve bu düşünceye eleştirel bakış... İşte budur bizleri mağara devrinden lüks konaklarda yaşatan... İnsan olduğumuzu ve en değerli varlığın insan olduğunu kavratan... Sizi seviyorum canım kardeşim... Yanaklarından öpüyor düşünmeye devam diyorum... Sağ olunuz var olunuz:)

10 Mayıs 2018 07:31
Toplam blog
: 449
Toplam yorum
: 3026
Toplam mesaj
: 112
Ort. okunma sayısı
: 352
Kayıt tarihi
: 04.07.10
 
 

1949 yılında Söke Nalbantlar köyünde doğdum. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünden mez..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster