Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bloggerlar olarak ne kadar hazımlıyız

Her ne olursa olsun yazın. Okunur okunmaz vs gibi nedenleri düşünmeden. VE GİTMEYE DE GEREK YOK. Belki 1 kişi için yazıyoruz ve belki o bir kişi burada yada sonra burada olacak...:))

20 Haziran 2017 17:20
Siz de isterdiniz...

Cevabınızı okudum, doğrusu böyle bir edebi bir cevap güzel sözcükler beklemiyordum. Size yakışan şekilde cevap vermişsiniz. Ben içimden geçtiğini yazmadan edemem. Okumadan yazmayı hele hiç sevmem, belki arada istisnalar olur. Yoruma verdiğiniz cevap takdirlik kolay gelsin.

16 Haziran 2017 22:43
Tiri Viri, Aşko Pira'nın Metaforu!

Tiri viri yi öğrendim sayenizde. Tırı vırı da deyince aynı anlam çıkıyor değilmi üstad... ya da tanımını yaptığınız tiri viri ye tırı vırı da deniyor mu. Sanki yazınızda vardı cevabı. Ayrıca başka bir blogger arkadaşı da yazınızda anmanız paylaşmanız da hoş.

14 Haziran 2017 15:56
Muciz ile Mucize...

Şiiri okudum yorumlara baktım bir cümle dikkatimi çekti 'şiirbaz' Bu şiir de kafama takılan Tezel oldu...

14 Haziran 2017 15:51
Zeytin ağacım

En kazançlı iş ağaç dikmek... Daha çok zeytin yersiniz inş...

14 Haziran 2017 15:48
O bile, yetti ona

Bazen her şey dört dörtlük olsa bu bile yetmez şairee ama:))

14 Haziran 2017 15:47
Siz de isterdiniz...

Şiirin sonlarını beğendim. Başlarını biraz zorlandım anlamaya. Diliniz ağır gibi. Biraz daha sade olabilir miydi bilmiyorum. Bu şiirden iki düz yazı çıkardı bence. Biraz kafiye eksik. İçimden geçenleri yazdım kızmazsınız umarım. Şiirde çeken vuran sözcükler olmalı ben ikinci kez okusam aslında iyi ama okumayacağım:)) Uzun. Müsait zamanda bir başka şiirlerinize görüş belirtebilir miyim..

14 Haziran 2017 15:45
Babanız yine aşık çocuklar

Şiir gerçekten güzel ve harikaymış. Şiiri güzel yapan güzel insanlara saygılar.

14 Haziran 2017 15:30
Blogger mısınız, yoksa Vlogger mı..?

Yazan desek öbürüne de 'çeken ':)) Millet iyice her şeyin cılkını çıkarıyor. Her şey yazılmaz, her şey de çekilmez ki... Okumaya sıra gelmiyor doğrusu. Burda bile dünya yazı ( blog) dönüyor. Blog' a da yazı diyelimm. Saygılar

14 Haziran 2017 15:23
''Dünya kadar malın olacağına, fındık kadar...''

Görselin gıda versiyonu ile bitmiş. Ama memleket dolaşmış adamcağız baksanıza böylesi sevilmezmi, bi kahve yapılmaz mı. Bu adam herşeyi hakediyor. Şaka maka benim de başıma geldi. Bir gün yol boyu eve gelirken tüm kır çiçeklerinden farklı farklı olmak kaydıyla kopara kopara geldim. En son bir de gül kopardım. ve bizimkine verdim. bilseniz bizimki havalara uçtu. Hemen facede filan paylaştı. Doğrusu bu kadarını beklemiyordum, yüzünde güller açtı... Ama olayın senesi olmadan üç ay sonra üç kızımı bile düşünmeden boşandı benden, boşanacağım diye tutturdu. yanisi bu kadın milletine güven olmuyor, bazıları gerçekten kıro hakediyor, onlara layık!!! Fındık kadar mutluluğun dahi değerini bilmek lazım:))

13 Haziran 2017 15:48
Toplam blog
: 121
Toplam yorum
: 239
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 990
Kayıt tarihi
: 14.02.11
 
 

Adım İbrahim. 05.02.1983 yılında doğdum. Ve hala yaşıyorum! Burada ilkin Sevgi Yazıları diye yazm..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster