Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bekle Hatırla

yanlış görmediysem editörden öneriler de ve ben buna çok sevindim... Ordan beri şiire geldim zaten. Okudum ve hoşuma da gitti!!! Şiirler ve şairler üvey evlat değilde. Kimseler onlar gibi yazamaazlar moru yeşili!! Şairler susarsa korkmalı ilk!! Çünkü orda nizamsızlık almış başını yürümüştür ya da duvarlara vurmuştur. Tebrikler ERİC

11 Nisan 2018 16:35
Boşanma Sonrası İlişkiler

Yazınızı okudum yazı için teşekkürler.

15 Mart 2018 09:45
Hayat Gülünce Güzelleşir

Ona girin destek olsun diye yorum atıyorum, yoksa fıkralar tanıdık!!

12 Mart 2018 14:51
Uzaydan Görünen Yapıt Çin Seddi ve Piramitler Değilse Ne? Cevap...

BEN tam anlamadım ' tedaş' mı var bu işin arkasında:)) Esprili twetlerini filan görüyordum ama bu kadarını beklemiyordum.

12 Mart 2018 14:30
Sen Yok mu Olacağını Sanıyorsun!!!

* Ercan Yazgan vefat etmiş, bu yazı onun ölümünü tarih düşmüş te olsun... Allah rahmet eylesin...

09 Mart 2018 11:27
Eski Harfler, Arap Alfabesi

harf devrimi olabilir tabiki ama 100 yıl öncesini niye okuyamıyoruz. Ve bence arap alfabesi yazınızdaki gibi şu harf 3 tane fazla gibi değil. Bu işin özüne ermelisiniz... Eskiden durumumuzu 2 kelimeyle değil aynı maanalara gelen 30 kelimeyle anlatabiliyorduk... Şimdi neden 2 kelimeyle anlatıyoruz... Yazılış ve anlam farklılıkları oluyor ve okunuşla da bu sağlanıyor... Ama içine girmelisiniz. Ben 6 sene ingilizce gördüm 6 sene arapça ikisinden de pek bişey bilmem. Yani ikisi de zor. Ama ingilizceye takılmaz da arapçaya takılır ülkemde!!! Geniş ve rahat bir dil olmasa derinliği olmasa kutsal kitabımız latin harfleriyle inerdi!! Kaldı ki biz arap harfleriyle 'Osmanlıca' okuyor yazıyorduk... Bizim iş daha kolaydı... Bildiğimiz türkçenin arap harfleriyle yazılması türkçe yine aynı türkçeydiii. Ama gelin bugün okuyun hadi... Bir milleti öldürmek istiyorsan ondan geçmişini al. Japonca çince vs değişik rusça diller bakın daha zor onlar niye bırakmıyor sahii!!! Anlatamadımsa bu konular derin...

08 Mart 2018 10:31
Terör Örgütü Mensuplarının İadesinde Yaşadığımız Güçlüklerin Siyasetimizdeki Üslupla İlgisi Var

Kerim KORKUT ma beni, güncel hareketleri sende takip ediyorum yazmasan belki haberim olmayacak!! Bizler de onlar gibi yapalım, salıverelim gitsinler!! Hatta yardımcı olalım ceplerine de para koyalım!!! gİTSİNLER TERÖRLERİNİ yapmaya devam etsinler, dış ülkeler bize karşı öyle yapıyor... Ama üslupu da iyi yapmak lazım..

02 Mart 2018 14:38
Mehmed Bir Cihan Fatihi - Vahim Proje Hatası...

Bu yazıyı 3 gün önce okudum aslında, ama şimdi yorum atabildim... Tarihçiler senaristler bu kadar kör mü bende hayret ediyorum. Benim de kafama takılmıştı yazdığınıza ayrıca sevindim... Kenan'a rol mü yok!!

02 Mart 2018 14:32
Kovboy Filmlerinde Neler Var Neler

HIZLI DEĞİLSEN kovboy olmakta para etmez ama değil mi??:))

01 Mart 2018 15:16
Unutmak...

Doğaya bakın aslında hiç bir şey 'unutulmamış'':)) Benim bir şiirim vardır... İnsanoğlu bir narda bin tane israf edebilir, ama yaratıcı bin narda bir tane israf etmez... Şöyle ki siz toprağa kırıntılar atın, bir şeyler gelir o kırıntıları taşır, yer... Olağanüstü.

01 Mart 2018 15:14
Toplam blog
: 115
Toplam yorum
: 308
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 1073
Kayıt tarihi
: 14.02.11
 
 

Adım İbrahim. 05.02.1983 yılında doğdum. Ve hala yaşıyorum! Burada ilkin Sevgi Yazıları diye yazm..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster