Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Mucizeler yaratan kahraman

Dilerim, bu hisleriniz karşılıklı olarak zaman aşımına uğramadan dilinizde aynı tat ve kalbinizde aynı heyecanla, hatta siyaha,eprimeye,durağanlığa inat artarak devam eder. Sevgiler...

19 Ocak 2009 20:06
İngilizce öğretmenliği bölümünde sinema dersi

Ayrıca eklemeliyim ki; "İngilizce Öğretmenliği" bölümünün en faydalı dersleri: sinema, şiir inceleme, roman inceleme, kısa öykü inceleme, ingiliz dili ve edebiyatına giriş dersleridir. Neden mi? Geri kalan dersler zaten iskelettir ama bunlar iskeleti saran et,kas ve deridir. ;) Sevgiler...

25 Nisan 2007 00:51
Dilci olmak suçsa yakalayın, atın beni içeri!!!

Çoook başarılı olursun! Unutma bugün çalışman yarın sana ödül olarak geri dönecektir. Ne mutlu ki,çevrende seni azme sürükleyecek bir çok etmen var! Başarılar dilerim.

21 Nisan 2007 21:19
Akademisyenler neden susar

Sanırım bahsettiğiniz susma özrü sadece akademisyenler için değil, spikerler hariç -ki onlar da fikirlerini pek dile getirmezler- her tür meslek dalı için geçerli! Belki de bu özür Türk insanı için geçerli... Umarım bilmeden konuşanların çoğunluğu oluşturduğu bu ülkede bilenler de konuşma cesareti gösterecek kapasiteye sahip olurlar. Elinize sağlık.

21 Nisan 2007 21:15
Merak etme anne ben öğreniyorum!

Fikirlerinize katılıyorum fakat bütün bu yararlarını saydığınız teknolojik gelişmelerin çocukların hayatında azımsanmayacak kadar da yan etkisi var. En önemlisi eğitim anlamında yararları zararların üstünde tutabilmektir. Elinize sağlık.

21 Nisan 2007 20:55
" Bir ev kadını " nın günlüğü

Anlatımınızı çok hoş buldum! Tüm yaptığınız işler ve bu yazınız için de elinize sağlık.

21 Nisan 2007 20:44
Köy enstitüleri

Bu harika kalkınma şansını gene kendi yurttaşlarımız kendi çıkarları ve başkalarını karalama adına hiç acımadan berbat ettiler! "Yazık!" demekten başka ne denebilir ki!

20 Nisan 2007 04:58
Hala yaşıyorsam

HADİ KALK OYNAYALIM ARTIK AMA! DOĞUM GÜNÜN KUTLU MUTLU UMUTLU OLSUN HERŞEY DİLEDİĞİN GİBİ OLSUN:)

06 Nisan 2007 14:42
Milliyet Blog’da Nisan bir

E, şimdi bunlar ha kategori altında yayımlanmış ha siz böyle bir blog çatısı altında sunmuşsunuz. Bir farkı kaldı mı?

02 Nisan 2007 02:46
Kim kimin dengi...

Ailelere laf ediyorsunuz demek? Şaka bir yana, ailelerin bazı tutum ve davranışları beni epey endişelendirmeye başladı. geleceği nasıl yetişmiş gençlere bırakmayı tercih ediyorlar acaba? Kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi kararlarını verebilen ve elbette evleneceği kişiyi kendileri seçebilen bireylere ne yapıyorlar böyle? Anlamıyorum. En son yazım biraz da bu konuyla bağlantılı olmuş. Denklik konusunuda içeriyor tesadüfen. Sevgiler.

02 Nisan 2007 02:44
Toplam blog
: 55
Toplam yorum
: 153
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 2319
Kayıt tarihi
: 28.06.06
 
 

İçimde devamlı yanıp tutuşan bir yazma aşığı taşıyorum. O yazar olduğunu bilmiyor henüz. Hangi di..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster