Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Zıkkımın pekini yiyin emi! . .

Duygularınızı paylaşıyorum. Bayramda gripten dolayı evden çıkamamıştım, malesef bahsettiğiniz programında bayram özeli var, kıl çıkan bölüme kadar 3 bölüm seyrettim. Aman Allahımm ne programdı... Şimdi diyeceğim şeye kızacaksınız ama format programları bunlar. Katılanların tarzları bu formata göre seçiliyor, hatta yapmaları gerekenler de planlı. Tam da bu hissettiklerinizi hissedip, rating almaya dayanıyor... Televizyon endüstrisinin ipuçlarından biri.

28 Aralık 2008 21:16
Una Historia Fantástica -la parte uno!

Yine bir çırpıda okuttuğun güzel bir hikaye olmuş.. En sevdigim dizileri tv'den değil, toplu biçimde dvd'den seyrediyorum, tek sebebi de ay tadı damağımda kalmadan bitmesin... İyi peki de bu hikayenin devamı ne zaman? :) Damağımda kaldı... Not: Bir kaç yerde tahsis gördüm, sana yakışmaz, bir kez daha gözden geçirir misin?

28 Aralık 2008 14:56
Haberi yorumladık

Gerçekten çok güzel bir uygulama idi. Milliyet Blog yazarlarının gazetenin ana alanlarından biri olan siyasette bu şekilde aktif rol almaları ve site yönetiminin de hem fikir hem de uygulama açısından buna cesaret etmesi takdire şayan. Yanlız en şaşırdığım nokta, sürekli yorumlarda Milliyet.com.tr yönetimi bizi desteklemiyor, bize yeterli yer verilmiyor diyenlerden hiç ses çıkmaması. Gönül isterdi ki, sadece yorumlar muhalefet etmek adına yazılmasın, iyi şeyler takdir edilsin. Emeğe geçenlere tekrar tebrikler.

19 Aralık 2008 17:10
Sakin insan tipleri

Bu tiplerden benim etrafımda da var, yazınızı okuyunca farkettim ki, onların ayaklarına basmak için hiç bir fırsatı kaçırmıyorum. Ama vazgeçtim .... Onların en büyük kaybı zaten hiç rahatlayamamak... Yazik, eminim akıllarından hiç çıkmıyordur olan bitenler...

09 Aralık 2008 00:39
Yine ağlattın Çağan!

Tabiri caizse domuz gibiyimdir. Pek ağlamam. Sadece 911 resque hattı programlarında bir de olimpiyatta madalya törenlerinde ağlarım :) Ama geçenlerde New York - İstanbul uçağından Çağan Irmak'ın Babam ve oğlum filmini bir kaç sene rorarlı seyretmek lütfunda bulundum. Ahhh.. kulagimda kulaklık allahtan hafif loş bir ortam. Bir ağlıyorum, bir gülüyorum, gözlerim şişti, kimseye çaktırmama derdine bile girmedim.. Niye bu kadar uzattım... Çok güzel yazmışsınızda.. Valla Çağan o kadar iyi ki, gözlerim patlayana kadar ağlamaktan korkuyorum... Yoksa, hata mı ediyorum, gitsem mi :)

27 Kasım 2008 01:52
Tek taşın kısmeti...

Kısacık bir yazıda bana onlarca farklı duygu yaşattın. Hayatta böyle bir şey zaten, üzüntü ve muz kabuğundan ibaret.... Kalemine sağlık.

22 Nisan 2008 00:20
La Serva Padrona (Hanım olan hizmetçi)

Çok ama çoook kıskandım sizi. En kısa zamanda Süreyya Operasına gideceğim...

27 Mart 2008 01:17
Yanılsamalar- Paul Alster

Paul Auster'in tüm kitaplarini okudum diyebilirim. Yanılsamalar Kitabi, gerçekten en iyilerden biri. Şans müziğini de öneririm.

23 Mart 2008 18:47
Dondurmalı İrmik helvası

Ellerinize sağlık, valahi canımı istettiniz :) Mutfakta iyi olmayan ama mutlaka da tadına bakmak isteyen blogger'larımıza Günaydın'ı önerebilirim. Kebap üzerine dondurmalı irmik tatlıları pek güzel oluyor :)

03 Mart 2008 17:11
Kendinizi Facebook'dan korumanız gerekebilir

Merhaba, Arkadaşlarımın Facebook privacy ayarlarını para ile yapsaydım bugün çalışmama gerek yoktu diye espri yapacak kadar derinlemesine biliyorum konuyu. Ama son günlerde kim bakmış, profili kim görüntülemiş v.s. gibi applikasyonlar ile artık Facebook'taki privacy'nin sonuna geldiğimizi de düşünüyorum. Facebook kullanıcılardan gelen mesajlara 24-48 saat arasında dönüş yapıyor, benim daha önceki emaillerime titiz cevaplar almama rağmen, bu konudaki uyarılarıma hiç cevap vermediler. Yazık diyorum...

02 Mart 2008 01:58
Toplam blog
: 32
Toplam yorum
: 56
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 10185
Kayıt tarihi
: 21.05.07
 
 

Istanbulluyum.. Haftasonu caddeye çıkmadan haftasonunun geldiğini anlamayanlardanım. Alışverişe, gez..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster