Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

güne_bakan(Nazenin yavrusu)

http://blog.milliyet.com.tr/gunebakanlar
Bu Kitap Sana İndi...

bayıldım yüreğinizin kelimelerine..harika.. kaleminize sağlık

18 Haziran 2016 11:30
İskilip'in keşkeki!

aslında hem memleketlimsin(Bafra) hem de komşum(maltepe ikametim) ama tanıdığım tek Balcı gelibolu lisesinde sınıf arkadaşım Filiz Balcı :) selamlar..

15 Kasım 2012 14:42
İskilip'in keşkeki!

en son geçen hafta bafra'da yedim keşkeği, haksızlık etmiyor musun usta? Hem keşkek yapan elin marifetine bağlı tadı değil mi :)

15 Kasım 2012 11:24
Köpeğin olayım!

hertürlü hayvanı ve nebat_i aşkla seven biri olarak yazınızı okudum ve kesinlikle katıldım ana fikrinize..İnsanların asla bir köpek kadar samimi bir dürüstlükle sevgi dolu olabileceğine inanmıyorumdur(özellikle erkek olan cinsinin :) Sevgiler .. çok sevimli bir terier sahibi günebakan :)

02 Ocak 2012 16:19
Gidersen kelebekler ölür

annemi kanser nedeni ile kaybettiğimde tüm evimizi beyaz kelebekler sardı, ne zaman canım yansa yanımda yöremde bir kelebek belirdi ondan sonra da.. Duam sizin kelebekleriniz hep yanınızda canınızda olsun.. uzun zaman sonra bloga sizin şiirinizle giriş yaptım hayır olsun, 2012 hayırlarla hoş gelsin ..

31 Aralık 2011 23:38
Dedeoğlu dondurma

unutmuşsunuz dondurmayı nerde bulacağımızı demeyi DeDe.. kahraman maraşa gidecek halimiz olmadığına göre?

09 Temmuz 2011 12:06
Yorum siz-siniz!

bu yoruma vardığınızı ve neden böyle düşündüğünüzü bilemi_yorum. Keza HAYIR_sever bir ecdadın torunlarıyız biz deyip yorum_suz kalmak istemedim.. Saygıyla..

22 Ocak 2011 15:28
İran'da şeriata dayalı devlet düzeni ( Bölüm - I )

Siz neden yaşamak için ABD i seçtiniz?

11 Ocak 2011 18:47
Aşık olmak ya da olmamak! İşte bütün mesele!

"Bunlardan sadece bir tanesi senden vazgeçmem için yeterli değildi, çünkü sevgim yüceydi. Ama hepsini düşündüğümde senin benden çoktan vazgeçtiğini anladım. Bu yüzden ben de senden vazgeçtim. Frida Kahlo" alıntımız kutucuklara sığamadı :) ve asıl sonu vurucu, herbiri vazgeçebilmek adına yeterli değil ancak hepsi bir araya geliyorsa kadın gerçekten çok zor karar veriyor gidişe değil mi :) Sevgiyle kalın.

11 Ocak 2011 15:28
Aşık olmak ya da olmamak! İşte bütün mesele!

Güzel yazınızı ilk okuyan olmam sebebi ile yorumsuz geçmek istemedim. Sizden önce sevgili Beran Hn.ın Frida ile ilgili alıntısını okumuş ve çok etkilenmiştim,o nedenle sizin yazınızın sonunu izninizle o alıntı ile bitirelim :> "Seni Sevmekten Ne Zaman Vazgeçtim? Kötü günümde yanımda olmadığın zaman vazgeçtim. Canın sıkıldığında benimle paylaşmadığını, kırılacak veya tedirgin olacak olsam bile düşüncelerini açıkça söylemediğini anladığımda vazgeçtim. Bana yalan söylediğini anladığım zaman vazgeçtim. Gözlerime baktığında kalbinle bakmadığını, bana hala söylemediğin şeyler olduğunu hissettiğimde vazgeçtim. Her sabah benimle uyanmak istemediğini, geleceğimizin hiçbir yere gitmediğini anladığımda vazgeçtim. Düşüncelerime ve değerlerime değer vermediğin için, ağrılarımı dindirecek sıcak sevgini bana vermediğin için vazgeçtim. Sadece kendi mutluluğunu ve geleceğini düşünerek beni hiçe saydığın için , tablolarımda artık kendimi mutlu çizemeyişimin tek nedeni "sen" olduğun için vazgeçtim.

11 Ocak 2011 15:26
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 57
Toplam mesaj
: 42
Ort. okunma sayısı
: 1014
Kayıt tarihi
: 05.10.06
 
 

Ata toprağı Karadeniz'den, terbiye ve eğitimi Trakya'dan, günebakan ve İstanbul sevdalısı eski bir m..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster