Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Milliyet Blog'da ilk günler

Öncelikle hoş geldiniz,Nermin Hanım!Murat Bey'e yazdığınız yorumda Denizli'yi görünce, merhaba demek istedim.Yazmayı ve paylaşmayı seviyorsanız en güzel ortam burası,iyi seçim olmuş.Selamlar!

08 Eylül 2015 20:20
Herkes Yazarken Ben Neredeydim?

Ben 4 yıl yazmadım,bu kadına ne oldu, diye hiç arayan soran olmadı. :)Demek ki sizi ayrıca seviyorlarmış,diyecektim... Nihat Bey'in bu bağlamda benzer yazısını gördüm.Demek ki Milliyet Blog,çok şeyler kaybettiğinin farkına ancak varmış! Ne güzel bir ortam vardı şurada. Köşe yazıcılarına taş çıkartan yazarlar da.:) Okuyan da boldu, tartışan da, didikleyen de. Kitap yazmanız ayrıca güzel olmuş da, bize deyiverseniz birer öykücük (!) yazardık, siz de prensesle bol bol vakit geçirirdiniz! Nerelerde yazarsak yazalım burası başka bir ortam, insan bırakamıyor...sevgiyle kalın!

05 Eylül 2015 16:18
Bir kitabın içinde olmak mutluluktur. (Acımadı ki)

Büyük Usta,merakla bekliyordum hep,ne zaman eleştirip yazacaksınız,diye,ama ne yalan söyleyeyim,bu kadar olumlu eleştiri beklemiyordum.Tuncay Bey'in anısı benim de favorim laf aramızda.Sevindim arkadaşlar adına.Bana da, eğer okuduysanız lafı fazla uzatmış demişsinizdir,eminim :)5-6 sayfayı doldurabilmek için malum pek sevdiğim Pamukvari ayrıntılı yazmıştım. Kendim de eleştiriyorum okudukça...Devamını bekliyoruz yazınızın! Teşekkürler!

24 Ağustos 2015 14:12
O da beni sever mi ki?

O "ki" varya o "ki" bazen de "Acımadı ki" olur,kitap adı olur, dönüşlere vesile olur ki.Siz o kitapta neden yer almadınız ki? Üstelik bu kadar güzel yazarken ki.. :) Selamlar.. (Son "ki" uymadı oraya ama olsun ki!)

21 Haziran 2015 22:57
GREVDEYİM

Çok içtensin ve güzel anlatıyorsun,gelip geçici bir durum bu, arasıra bende de oluyordu... Benimkisi kimyasal,B vitamini, D vitamini ,güneş ışığı bana iyi geliyor arkadaşım.Kolay değil torun bakacak yaştayken evlat büyütmek,hem de 2 tane birden,yıpranır insan, bir de iş hayatı...grev sözcüsü olarak kolay gelsin! Sevgiler!

11 Haziran 2015 19:21
Fenerbahçe'nin yeni hocası kim?

Zico gelmez bi kere,onun adı Platini'nin yerine UEFA başkanlığı için geçiyor.Ben de çok isterim gelmesini ama adam sülalesi ile geliyor,kardeşinin alacağı para konusunda başkanla anlaşamamıştı zaten. Yoksa iyi adamdı..Lucescu da gelmesin, Romenler mimli...:)Almanya'da kim gelirse gelsin, kabul..:D

04 Haziran 2015 20:33
Türk Yıldızları İstanbul'daydı!

Ben böyle görselliği güzel ama tehlikeli uçuşları izlemem pek, ama Ali'ye ve diğer arkadaşlarına kolaylıklar dilerim. Tuğrul amcası kesin izler, o çok sever, gururlanır, göğsü de kabarır. Söyleyeyim ona. Diğer konu da fazlaca uzatıldı gibi, herkes kısaca yazsa olacaktı. Neyse..Ali'nin babasını da kutlamak gerekli...Annesi neler hissediyor acaba onu da bilmek isterim, kalbi küt küt atıyordur eminim.! Selamlar-saygılar Balcı sülalesine! :)

31 Mayıs 2015 11:23
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal takımı şampiyon yaptı

Birincisi: Hani o Prandelli zamanında kulüp borç içindeyken alınıp,Ünal Aysal turşumu kuracak denilen,sonra birer birer diğer kulüplere bedelli-bedelsiz kiralık yollanan 9 oyuncu vardı ya, asılşampiyonluğun mimarı onlar.Diğerleri aysbergin görünen kısmı,4 yiye yiye 4 yıldızı taktılar. Eksi averajdan artı 25 averaja nasıl yükseldiler.Kart görmeden,ceza almadan sezonu kapattılar. Ben en çok Beşiktaşlılara kızıyorum,o kadar eziliyorlar hala Gs.nin kuyruğundalar.Bizim yardımcı hoca ile doğru düzgün transfer yapmadan,o kadar düzene,tehdide rağmen 2.olmamız büyük başarıdır bence.Avrupa'ya gitmek önemliydi,şimdi oraya yönelsin bizim yönetim.Üzülmeyin-rahat olun derim,fanatik bir FB'li olarak.:)Esen kalın!

26 Mayıs 2015 12:43
Acımadı ki'yi yazanları protesto ediyorum...

Öyle günlerce düşünülüpbir araya gelinmedi,KemalBey.Facebook'ta arkadaş olanlar birbirine duyurdu. Sema Hanım, Bekir Bey,Arif Bey önce tasarlamışlar.Gelecek baskılarda belkisayı çoğalır ya da başka bir proje olur. Mesela burada arkadaşın biri en az 900 blog yazanlara duyurdu, belki şimdionlar da harıl harıl çalışıyorlardır. Okudunuz mu bilmiyorum ama gerçekten güzel kokulu, güzel dokulu bir kitap..Teşekkürler yeniden...

21 Mayıs 2015 20:20
Acımadı ki hakkında ne dediler?

Tek ben yokum orada Fenerli,kesin bildiğim Gülname ve Meral Hanımlar,İlyas Bey ve Murat Ertaş Bey de var, belki de daha çoktur!Benim anıyı da okumamışsın besbelli yoksa diline dolanırdı... :)

17 Mayıs 2015 20:23
Toplam blog
: 480
Toplam yorum
: 2957
Toplam mesaj
: 478
Ort. okunma sayısı
: 2028
Kayıt tarihi
: 27.03.07
 
 

Üstkimliği ile insan, altkimliği yeterince kalabalık birisi; Eş, anne, öğretmen emeklisi. Doğa, H..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster