Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzu ederek, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

27 Kasım 2009 10:06
CEVAP

Teşekkür ederim. Tüm güzelliklerin yaşamımızın tüm alanlarında yeşermesi ve meyve vermesi dileğiyle, bende sizin bayramınızı kutlarım. Saygılarımla...

01 Aralık 2009 09:46
derinmavi..

Siz de: "Rejime ve Cumhuriyet kazanımlarına sahip çıkmanın bir yolu da, rejimin ve Cumhuriyet'in kurumlarına sahip çıkmaktır." diyorsanız, THK'u Çankaya Şube Başkan'ı Sayın Talip Bölükbaşı'nın , bizleri 21-22/ haziran/ 2008 tarihinde, İnönü'de buluşmaya davet ettiği: "Gökyüzü Baharda Çiçek Çiçek (Buluşalım mı?)" güncesini lütfen okuyunuz. Yazının linki: http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=103938 Sevgi ve saygılarımla.

25 Nisan 2008 19:47
Ahmet YILMAZ

Birbirinden farklı, birbirinden önemli ve birbirinden üzücü pek çok olay sığdırdığımız bir yılın ardından, heyecanlarımıza, sevinçlerimize, özlemlerimize cevap verecek yepyeni bir yıl geçirmemizi yaratıcımızdan niyaz ederken, sizlere sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu günler diliyor, sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

02 Ocak 2008 09:56
Hasan Yylmaz

Blogunuzu okudum. Mortgage Brokerlığı hakkında eğitim almışsınız. Ben Konya'da yaşıyorum. Bu eğitimi nerede aldınız? Faydası oldu mu? Ne kadar tutuyor? Çok soru sordum ama kusura bakmayın. hasayilmaz42@hotmail.com eklemek isterseniz.

27 Kasım 2007 12:36
CEVAP

hasan bey karacan akademi bu kursu veriyor. Ankara ve İzmirde de açıldı. Mortgage Brokerlığı bir süre sonra popüler bir meslek olacaktır. Mortgage ürünleri arttıkça ve kredi verecek yeni finans şirketleri (yabancı ve yerli) piyasaya girdikçe mortgage brokerlarına çok iş düşecek. İlgilenmenizde fayda görüyorum. Eğer bu tarz işlere ilgi duyarsanız...

27 Kasım 2007 19:48
Ahmet YILMAZ

Bayramlar, bizi birbirimize bağlayan, sevincimizi ortak kılan, en önemli geleneksel değerlerimizdendir. Açıkça milletimizin varlığına yönelik saldırılarla, bu özel günü bize ağız tadıyla kutlama fırsatı vermek istemeyenlere inat, daha içten duygularla kenetlenmemize vesile olması dileğiyle bayramınızı kutluyor, sağlıkla, kedersiz, tasasız, nice bayramlara erişmek umuduyla sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum. Ahmet Yılmaz.

15 Ekim 2007 01:51
CEVAP

Çok geç cevap verebildiğim için çok özürdilerim. Sizin yapmış olduğunuz bu hoş davranışa geç karşılık vermiş olmak beni çok üzdü. Eğer kabul ederseniz, sizinde geçmiş bayramınızı tüm güzel duygularımla kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk içinde sevdiklerinizle bir yaşam dilerim.

04 Kasım 2007 20:39
Toplam blog
: 12
Toplam yorum
: 20
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 1600
Kayıt tarihi
: 09.09.07
 
 

1972'de İstanbul'da doğdum. Hacettepe Üniversitesi İşletme mezunuyum. 10 yıldır Satış-Pazarlama sekt..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster