Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Arzu Çevikalp

Merhabalar, Nasılsın? Yazılarını milliyet blog sitesinde okudum. Ben Arzu Filmin sahiplerindenim ve aynı zamanda saygıdeğer Ertem Eğilmez’in torunuyum. Yıllardır birçok yerde yazı yazdım ve hala yazmaktayım. Ama kendimce bir site kurdum. Sana da köşe açmak isterim. Dilediğin gibi yazarsın. Yazara ihtiyacım oluyor. Sitem: www.sinemasalyolculuk.com Bana en kısa zamanda dönüş yaparsan sevinirim Sevgiler…

07 Eylül 2010 14:14
CEVAP

Arzu Hanım merhabalar, öncelikle büyük bir sinema efsanesinin torunu olarak dünyaya geldiğiniz için ne kadar şanslı olduğunuzu belirtmek isterim. Teklifiniz için teşekkür ederim, ancak işlerimin yoğunluğu sebebiyle dönem dönem yazmadan geçirdiğim süre uzun olabiliyor ve benim blog yazılarım benim günlük stresimi alan, çok da fazla teknik bilgi içermeyen çok fazla profesyonel olmayan yazılar. milliyet blog sayfasında yazdığım yazıları dilerseniz sayfanızda paylaşabilirim. ama dediğim gibi düzenli yazmam mümkün olmuyor malesef. iyi geceler.

09 Eylül 2010 00:12
Ahmet YILMAZ

Sevinç günlerimizdir bayramlar… Durup dururken “bugün bayram” diye sevinemeyiz. Sevindiğimiz gün, bizim için bayramdır. Hayatımızda böyle mutlu olduğumuz, heyecan duyduğumuz, sevinçten havalara uçtuğumuz günler vardır değil mi? Aynı duyguları toplum olarak yaşayabildiğimiz günlerdir işte bayramlar… Ramazan bayramınızı bu coşkuyla yaşamanız dileğiyle kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

17 Eylül 2009 11:29
CEVAP

umarım hepimiz için güzel bir bayram olur. sizlere de iyi bayramlar.

17 Eylül 2009 13:36
saroga

gerçekten harika bir yazı yazmışşsınız duygularıma tercüman oldunz diyebirlm bnde bugünlerde friendskolik oldum ve bitsin hiç istemiyorum.milliyette yazıalr yazmak istiorum acaba bu konuda yardımcı olablrmisnz

23 Ağustos 2009 14:25
CEVAP

selin hanım yorumunuz için teşekkürler öncelikle. bu yazımı yazarken, gerçekten bir şeyler hissettim diyebilirim. milliyet blogda sizi de en kısa zamanda görmek güzel olur. sonuçta sevdiğiniz yazılar yazacaksınız, elimden gelen her türlü yardımı seve seve yaparım. sağlıcakla kalın.

23 Ağustos 2009 21:33
Necip Köni - Adana / TR

Merhabalar... Sevgili dostlarım... Bunun ile ilgili olarak yazmış llolduğum Dünyamız elden gidiyor! http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=184370 bloğumuda şayet merak edip okursanız, ilgili mesajı alacağınızı ümit ederim... Hepimizi gezegenimize karşı bireysel ve müşterek sorumluluklarımız olduğuna ikna etmek. İLGi ve ALAKALARINZA ŞİMDiDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM... SEVGİLER, SELAMLAR ve SAYGILARIMLA... NECiP KONi - ADANA / TR insaat Muhendisi *DÜNYAMIZ ELDEN GİDİYOR..! *Daha Yeşil Bir Dünya için

08 Haziran 2009 22:59
filiz özgür

selam...belki güzel bi konuya değindiniz ama ben filmlerde buna çok rastlıyorum ...başka bi dile çevrildiğinde bize farklı geliyo...bize kendi dilindeki tadı vermiyo orjinallikten uzaklaşıyo..

28 Mart 2009 11:26
Rumi Mutlu

sevgili Cem, ülkemizde sanata ve bilime verilmeyen önemin ülkemize neler kaybettirdiğinin farkındayız ama bizler de yönetici değiliz.Filmler hakkında bizleri bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Merzifon'da mı yoksa Osmancık'ta mı doğdun anlıyamadım.

10 Şubat 2009 15:44
CEVAP

Merhabalar blogumda yazı yazarken amacım elbette sırf eksiklerimizi gösterip hayıflanmak değil. Kendi kültürümüzün bulunduğu noktanın, daha iyi gözükmesi açısından yabancı kültürlerin bulunduğu noktayla kıyaslanmasının yapılması mantıklı olacaktır diye düşünüyorum. Bu arada profilimde yer alan bilgiler malesef bir anlık dalgınlığım sonucu yanlış yazmış olduğum bilgiler. Her ne kadar uğraştıysam da bir türlü düzeltemedim. Merzifon doğumluyum ama aslen Çorum'un Osmancık ilçesindenim. Teşekkürler.

11 Şubat 2009 13:27
Ahmet Balcı

Hem Merzifonda doğmuşsun hem de Osmancıkta doğup büyümüşsün? Merzifonda oğlum var. Ben de gittim bir kez. İki saat kaldım döndüm. Selamlar.

30 Ocak 2009 18:40
CEVAP

Ahmet Bey öncelikle uyardığınız için teşekkürler. inanın hiç dikkatimi çekmemişti bu yanlışım. merzifon osmancıka 1 saat uzaklıkta. doğumum orada gerçekleşmiş. merzifonla ilişkim sadece bu.

30 Ocak 2009 21:36
Toplam blog
: 92
Toplam yorum
: 17
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 2577
Kayıt tarihi
: 28.01.09
 
 

Parliament Sinema Klübü'nde yayınlanan filmleri izlemek için çocuk halimle uykudan feragat ettiği..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster