Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Abdülkadir Güler

Merhaba Muzaffer Bey, Mucur Manilerini beğendim. bana bunları iletir misiniz? ( kadirguler123@hotmail.com Manileri topluyorum. Kaynak olarak sizi yazarım.. Ayrıca Mucur'dan emekli öğretmen şair Vahit Bulut'tan ne haber? Görürseniz selamlarımı iletiniz. Varsa telefonu ) rica etsem...Selamlar.

22 Aralık 2015 21:56
CEVAP

Merhaba Abdülkadir Bey.. Vahit Bulut'u çok iyi tanıyorum. Aynı okulda çalıştık yıllarca. Şu an Mucurda. Selamınızı ilettim. Sizden bahsetti Kırşehir Temirli Köyünde birlikte çalışmışsınız sanırım Size selamı var. Vahit Bulut'un tel. numarası ( 0 386 812 4201) ... Benim yazdığım manileri size hangi kanaldan yollaya bilirim bilmiyorum. Facebook hesabınız varsa oradan yollarım isterseniz.. Selam ve saygılarımla.. Muzaffer Yıldırım

24 Aralık 2015 11:04
aslan bagci

Merhabalar.Size geden selam.

28 Ağustos 2013 09:02
Şahin ÖZŞAHİN

Değerli eğitmenim, yazılarınızı okuyorum ama artık bana ne dememek için bu yazıyı yazıyorum. İster dikkate alın ister almayın. Haiku şiirlerinizde ne yazık ki son satır maalesef vurgulayıcı olmuyor. "İnsanlık için / Haklar ve özgürlükler/ en yüce değer." işte son satır ( elinde kelepçe ) daha vurgulayıcı olurdu. Takdir sizin. Kırşehir Mucur'a sevgi selamlar.

11 Haziran 2013 11:46
Şahin ÖZŞAHİN

Kıymetli arkadaşım; ben zannetmiştim ki google değil bana inanacaksınız. Ben bloğuma resim olarak ve birkaç şiirimde benim karkatürüm diye alt yazılı olarak belirtmiştim. Bundan sonra hiç önemli değil artık. Seni meşgul ettiysem kusura bakma.O güzel haikularınızı okumayı hiç bırakmadım.

17 Aralık 2012 23:09
Şahin ÖZŞAHİN

Bu şiirinizi okuyunca, benim özbeöz eserim ve kendi bloğumda kullandığım karikatürümü kullanmak suretiyle bir özür borcunuz olduğunu hatırlatmak istedim. Öğretmenim.

17 Aralık 2012 13:10
Şahin ÖZŞAHİN

Değerli kardeşim; bu resim benim (Psikoterapi... Tepti )adlı mizah yazıma koymuş olduğum kendi resmim olduğundan sizin o yazıdan alıntı yaptığınızı zannettim. Google'den almışsınız tabi bu konuda haklısınız. Bu durumda tercih size kalmış.Selamlar.

09 Aralık 2012 18:32
CEVAP

Değerli Şahin Bey, şiire konulan bu resmin Google de yayınanan resimler içinden rasgele alındığını, resmin orada kim ait olduğu falan yazılı olmadığından, resim altına sizin isminizi yazmam söz konusu olamayacağını daha önce de yazmıştım siz. Google/ Görseller den girip bakar mısınız bu resme? Bu durumda size özür borcu olduğum konusunu anlayamadım bu ikici yazıdığınızla da ! Durum bundan ibaret olduğunu bildiririm .. Saygılarımmla..

17 Aralık 2012 17:22
Şahin ÖZŞAHİN

Kardeşim muzaffer; şiirinize koyduğunuz resim benim düşünüp, çizip, emaye saç üzerine ürettiğim eserim dir. Bilerek mi koydunu yoksa tesadüf mü? benim olduğunu biliyorsanız resmin altına not düşmenizi beklerdim. Selam.

08 Aralık 2012 22:02
CEVAP

Değerli Şahin Bey, Ben bu bulogda yayınlanan şiirlerin resim ve fotoğraflarını int.Google/ Görsel den seçiyorum. oradaki resim ,fotoğraf,karikatür ve çizimler de kime ait olduğu yazmıyor. Durum böyle oluncaa da ben bu resmin kime ait olduğunu bilemem elbette. Umarım gÖRSELLERe girip o resiminize isminizi yazarsınız. Ben de memnuniyetle resim altına geçebilirim .. değilse benim yapacağım bir durum yok derim. Bilgilerinize, saygılarımla..

09 Aralık 2012 16:58
ARAL

Muzaffer Bey, bloga yeni kaydoldum ve sizi ise bugün fark ettim, yazdıklırınız çok güzel özellikle şiirleriniz.

07 Eylül 2012 14:34
CEVAP

Bloğumuza hoş geldiniz AliRıza bey. Şiirleri beğenmeniz mutlu etti ben,. Teşekkkür ediyorum size, saygılarımla..

12 Eylül 2012 10:57
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiden ve saygıdan uzak, yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşıp toplumun tüm katmanlarına yayabilelim… Bu duygularla hepinize, bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

20 Ağustos 2012 00:56
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 16:04
Toplam blog
: 1613
Toplam yorum
: 110
Toplam mesaj
: 16
Ort. okunma sayısı
: 173
Kayıt tarihi
: 12.09.10
 
 

1945 Mucur Doğumlu. Emekli öğretmen, evli ve çocuklu Kırşehir/ Mucur'da  yaşıyor.. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster