Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 11:04
Ahmet YILMAZ

Mevsime göre güzel bir havada, 9 günlük bayram tatiline girdik. Özel bir derdi olmayanlar için bayram mutlu geçecek gibi… Bir türlü çözüp gündemden kaldıramadığımız siyasi dertler de artık en azından çoğunluğun kanıksadığı bir hale geldi. Hani derler ya, mutluluk ve huzur biraz da bizim beynimizde… Bardağın boş tarafını görmekten vazgeçemeyenlerin tadabilecekleri hazlar zaten oldukça azdır. Bu duygularla her zaman olduğu gibi, bayramın sizin için, ülkemiz için, milletimiz için esenliklerle dolu geçmesini; derdi, kederi, üzüntüsü, hastası, çaresizliği olanlara Allah’ın sabır, yardım, şifa, umut ve kolaylıklar vermesini diliyor, en içten sevgi ve saygılarımla, selâmlar sunuyorum.

14 Kasım 2010 14:35
CEVAP

iyi bayramlar dileklerimle, mesajınıza teşekkür ederim.

15 Kasım 2010 15:40
Rumikorman (Korman Türkmen)

Blog yazılarınız güzel, Reiki ile uğraşmanız daha da güzel. Ama Reiki bir yerden sonra tuıkanıyor ve daha ileriye gidemiyor. En güzeli Tasavvuf, bu hususta merak ettikleriniz veya sormak istedikleriniz olursa severek yardımcı olurum. Blog yazılarımı da okuyun bakalım, yeni bir kapı açılacak mı? Sevgiyle.

22 Ekim 2010 12:20
CEVAP

güzel mesajınız için teşekkür ederim. reiki son derece pozitif ve ılımlı bir enerji. kişiyi tüketmiyor ve daima yeniliyor. her şeyde olduğu bu enerjide de aktaranın ve faydalanın durumu ve yaklaşımı çok önemli. kısaca seviyorum ben bu enerjiyi. ama açık fikrim, reiki ile tasavvuf kıyas götüremez:)) tasavvuf bambaşka ve derin bir alem. yazılarınızı merakla okuyacağım, muhakkak ki dünyama kazandıracağı şeyler ve hatta ufkuma açağı kapılar olacaktır. sevgilerimle

22 Ekim 2010 14:03
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 739
Kayıt tarihi
: 11.10.10
 
 

Üniversite mezunuyum ve halkla ilişkiler alanında çalışıyorum. Bununla birlikte bu güne kadar reiki ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster