Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Cemal Hüseyin Çağlar

Sevgili Tuğba; İyi olduğunuz umudumla kutluyorum bayramınızı... Sizlere ve ailenize selam, sevgi ve hürmetlerimle...

09 Eylül 2010 19:06
CEVAP

merhaba, gecikmeli olarak ve özür dileyerek geçmiş bayramınızı kutluyorum. Nasılsınız? hayat koşturması ve sürekli değişen yönetmelikler, değiştirilen sistemle yeni öğretim yılı da başladı. Hayırlı olsun. 5 aydır Turkcell kurumsal hizmetlerde çalıştığım için iyiyce uzak kaldım blogdan. Mesajlarımı bile günler sonra okumamadan anlaşılıyor değil mi? Başlangıçta adaptasyon , işi öğrenme durumu vardı şimdi de yorgunluktan zaman ayıramama.. Memnunum işimden şimdilik. Zamanla ne olur yaşadıkça göreceğim bakalım. Umarım siz de iyisinizdir. Nazik mesajınız için teşekkür ediyor, görüşmek üzere selam sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.

25 Eylül 2010 22:54
Ahmet YILMAZ

Bayram en güzel duyguları başkalarıyla paylaşmaktır. Bizse en güzel duyguların sadece bize ait olduğunu sanıyoruz, sadece kendimizi beğeniyoruz, tek doğru düşünen kişi olduğumuzu zannediyoruz, başkalarına burun kıvırıyoruz, “ötekiler” deyip herkesi dışlıyoruz. Bayram, karşımızdaki insanın cinsiyetini, yaşını, mesleğini, sosyal, siyasal ve ekonomik durumunu sorgulamadan, ona el uzatmaktır, uzanan eli sıkmaktır, gerekirse öpmektir. Bayram, ortak sevincimizi ve mutluluğumuzu dışa vurmaktır, güven vermektir, dost kazanmaktır, sevmektir, sevilmektir, hoş görmektir, affetmektir. Bu duygularla bayramınızı kutluyor, bu mutluluğu anlayabildiğimiz ve yaşayabildiğimiz sürece samimi bir insan ve sonuçta bu insanların oluşturduğu gerçek demokrat, çağdaş, ilerici ve yenilikçi bir toplum olabileceğimizi ifade etmek istiyorum efendim. Selâm ve saygılarımla…

09 Eylül 2010 17:20
CEVAP

Merhaba Ahmet Bey, nazik mesajınız için teşekkür ediyor geçmiş bayramın siz ve sevdikleriniz için güzel yaşandığını umud ediyorum. Yoğun bir çalışma temposunun içinde olduğundan mesajı görür görmez yanıtlayabiliyorum. Görüşmek üzere selam sevgi ve saygılarımla.

25 Eylül 2010 22:56
yucel evren

sen aslan arkadşımsın.. hiç unutma.. sevgiler, saygılar

20 Mayıs 2010 17:42
faruk öztürk

merhaba tülücüler den girdim. blogda sizin atatürk lisesi öğretmenleri özellikle süheyla tülücü yle ilgili ifadelerinizi görünce ilgimi çekti değerlendirmeniz. tahminim yakın yıllarda aynı okullarda okumuşuz. yazmaya hevesli olduğunuzu söylüyorsunuz. bu iki açıdan sizinle tanışmak isterdim. zira bende yazıyorum. görüşmek dileğiyle.

12 Mayıs 2010 20:14
Kerem PORAZAN

Merhaba, Uzun zamandır bloga yazmıyorsunuz sanırım.. Özel bir sebebi yok ise bizi yeniden yazılarınız ile buluştursanız.. Güzel bir gün olsun ' yarın.. ' Kerem

06 Ocak 2010 09:29
CEVAP

Merhaba, nazik mesajınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Uzak kaldım ama yazacağım en yakın zamanda. Görüşmek üzere.

14 Ocak 2010 20:28
Cemal Hüseyin Çağlar

Sevgili Tuğba; sizlerin, ailenizin ve sevenlerinizin yeni yılını en kalbi duygularımla kutlar; sağlık ve esenlikler dilerim... Çok iyi olduğunuzu ümit ediyor ve diliyorum... Selam, sevgi ve hürmetlerimle... Huzur ve sağlıcakla kalınız...

01 Ocak 2010 16:33
CEVAP

Cemal Bey Merhaba, her zaman ki içtenliğinizle paylaştığınız güzel dilekler için teşekkür ederim.Umarım 2010 yılında ülkemiz işsizlik, huzursuzluk, adaletsizlik, cehaletten uzak bir yıl olur. Birbirinden değerli kaynaklarımızla borçlardan, dışa bağımlılıktan kurturabilecek, Mustafa Kemal Atatürk'ün hedeflediği çağdaş seviyeye ulaştıracak liderlerin de var olabileceği umudunun kaybolmadığı sağlıklı, başarılı, huzurlu günler diliyorum..Sevgi ve saygılarımla.

01 Ocak 2010 23:41
Latif

Fotograftaki bakışınız güçlü olduğunuzu gösteriyor...sağlık ve huzur içinde mutlu yıllara....selamlar

27 Aralık 2009 23:27
CEVAP

İçten dilekleriniz için teşekkür ederim. İsminiz geçtiğinde gözlerimin önüne gelen mutlu ailenizle paylaşacağınız güzel bir 2010 diliyorum. Sevgi ve saygılarımla.

01 Ocak 2010 23:31
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzu ederek, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

27 Kasım 2009 09:05
CEVAP

güzel dilekleriniz için teşekkür ediyor, aileniz sevdiklerinizle sağlıklı ve keyifli bir bir bayram yaşamanızı diliyorum. Saygılarımla.

28 Kasım 2009 22:08
Cemal Hüseyin Çağlar

Sevgili Tuğba; okullar, okullardaki sınıflar; sınıflardaki sıralar Atatürk'ün İrfan Ordusu'nun kurumlarıdır. Okullardaki öğrenci ve öğretmenler de Atatürk'ün İrfan Ordusu'dur. Öğretmenleri çalışkan olan toplumlar, sürekli olarak gelişirler, huzur, mutluluk ve refah içinde yaşarlar. Öğetmenler; "Ülkü Eri" olma özelliklerini korumalıdırlar. Ülkemizin özgür ve bağımsız kalması için çabalarını sürdürmelidirler. Okuyan milletler; okumayan milletlerin canına okurlar. Bu gerçekten hareketle çok okumalıyız; çok çalışmalıyız ve millet olarak birbirimizi ve ülkemizi çok sevmeliyiz. Ancak bu günlerde yaşadıklarımız gelecek zor günlerin habercisi... Her birimize asıl bu günlerde görev düşüyor. Selam ve sevgilerimle... Esen kalınız...

25 Kasım 2009 18:55
Cemal Hüseyin Çağlar

Sevgili Tuğba;bayramınızı kutlar sağlık ve huzur içinde yaşamanızı Allah'tan dilerim... Selam, sevgi ve hürmetlerimle... Esen kalınız...

21 Eylül 2009 16:09
CEVAP

İçten dilekleriniz için teşekkür ediyor iyi bir bayram diliyorum. Çukurova'dan selam ve saygıyla..

23 Eylül 2009 00:06
Toplam blog
: 126
Toplam yorum
: 909
Toplam mesaj
: 267
Ort. okunma sayısı
: 2331
Kayıt tarihi
: 01.08.06
 
 

Kompozisyon derslerini biraz daha fazla önemsediğim, uzun cümleler kurmaya başladığımdan bu yana sev..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster