Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı (maalesef zamanında yetiştiremediğim içingecikmeli olarak) kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

01 Aralık 2009 02:40
Ahmet YILMAZ

Sevinç günlerimizdir bayramlar… Durup dururken “bugün bayram” diye sevinemeyiz. Sevindiğimiz gün, bizim için bayramdır. Hayatımızda böyle mutlu olduğumuz, heyecan duyduğumuz, sevinçten havalara uçtuğumuz günler vardır değil mi? Aynı duyguları toplum olarak yaşayabildiğimiz günlerdir işte bayramlar… Ramazan bayramınızı bu coşkuyla yaşamanız dileğiyle kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

18 Eylül 2009 12:12
Fatih Yenen

Iyi gunler, Turkcell Super Ligi maclari hakkinda yazdiginiz yazilarinizi takup etmekte ve basarili bulmaktayiz. Acaba yazilarinizi sitemize de yazabilir misiniz? (site: www.turkishleague.com) Eger cevabiniz evet ise, yazilarinizi gunluk ya da haftalik turkishleague@gmail.com adresine gonderirseniz cok mutlu oluruz. Cevabinizi bekliyoruz. Saygilarimizla, TurkishLeague.com

01 Mayıs 2009 18:21
CEVAP

Merhaba,bu isteğiniz beni onure etti.Sitenizde yazmaktan mutluluk duyarım.İlk etapta haftalık olarak yazmayı denemek isterim.Şayet başarılı olsursam günlük yazılarımla sizlere katkıda bulunmak isterim. Teşekkür ederim.

02 Mayıs 2009 18:47
Toplam blog
: 23
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 184
Kayıt tarihi
: 27.04.09
 
 

Sayfada Gördüğünüz Tüm Yazılar Şahsıma Aittir. Bana Ait Diğer Bağlantılara Bu Linkten Erişebi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    aydinus.blogspot.com