Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Metin Özkaya

Merhaba, muhteşem ışığınız etrafı aydınlatmaya devam ediyormu:) Merak ettim sadece...

09 Haziran 2011 22:44
CEVAP

teşekkür ederim

04 Ağustos 2011 23:29
indigococuk

merhabalar, bahsettiğiniz konuyla ilgili insanların bilgilenmeleri için, bu konuda yetkin ve duyarlı psikolog ve eğitimcilerden oluşan, ebeveyn ve çocuğa destek verecek yazı, bilgilendirme ve yönlendirme şeklinde bir çalışma içindeyiz. mailinizi bekliyoruz. teşekkürler.. Altan AKAY

23 Kasım 2009 17:41
CEVAP

yazmaya çalışacağım, iyi çalışmalar dilerim:)

24 Kasım 2009 13:55
indigococuk

Merhaba, Size İndigo Dergisi Yazı İşleri Asistanı olarak yazıyorum. İndigo bilincine dair bir yazınızla farkına vardığım gerçekliğime, şu an 1.5 yıl sonra indigo dergisindeki asistanlığım, fotoğraf editorlugum, yazarlığım ve çalışma grupları içerisindeki yoğun paylaşımlarımla devam ediyorum. Dergi bünyesi içerisindeki paylaşım gün geçtikçe artarak devam ediyor. Hızla değişen koşullara ayak uydurmak isteyen ve indigo bilinci hakkında bilgi edinmek isteyen birçok insan bize ulaşıyor. Bu bağlamda bizden yardım isteyen, spritüel bir eğitimci ve uzmana ihtiyaç hisseden ebeveynler ve insanlar oluyor. Size yazma isteğimiz, blog içerisinde tanıdığımız sizin, uzmanlığınızla bizlere ve diğer insanlara yardımcı olabileceğinize olan inancımızdan gelmektedir. Bu konuda ne gibi bir çalışma içinde olabiliriz? Teşekkürler, iyi çalışmalar… Altan Akay mail: altan.akay@yahoo.com

19 Kasım 2009 00:12
CEVAP

Özellikle indigo çocuklarınve erişkinlerin yaşadığı psikolojik sıkıntılar (ruhsal sorunlar) ve insan ilişkilerindeki problemler ve nasıl üstesinden gelebilecekleri konusunda yardımcı olabilirim. ben en büyük bocalamayı bu alanda yaşadığımızı düşünüyorum çünkü... size detaylı olarak mail atarım, sevgimle:)

20 Kasım 2009 14:41
beenmaya

33 Köy 3003 Öğrenci İçin El Ele verdik. http://www.birmilyonkalem.com/?p=17439 Şimdiye kadar çeşitli kırtasiye ürünleri topladık. Aşağıdaki linke tıkladığınızda görebilirsiniz. http://www.birmilyonkalem.com/?p=18166 Hala da toplamaya devam ediyoruz çünkü bitmedi, bitmez de... Ancak, kimse kalem kutusu almadı, pahalı! Ama el emeği, göz nurunun yerini hiç bir şey tutmaz. Belki öğrenciler için dikersiniz/diktirirsiniz ve yollarsınız. Emek ve ilginiz için teşekkürler 1MK Sitesi Kampanya Editörü Özlem Baki Ayrıntılı bilgi için birmilyonkalem@gmail.com adresine yazabilirsiniz

04 Eylül 2009 14:23
Emine Cicek

Feng-Shui benim de ilgimi çekiyor ama uzmanlaşmak gerekiyor tam olarak herhalde. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

23 Mayıs 2009 10:10
CEVAP

Yanlış anlaşılmasın ben Feng Shui uzmanı falan değilim. sadece ilgi alanıma giren ve paylaşmaktan zevk aldığım konulardan biri...yoksa bu işin gerçek uzmanları Türkiye'de de var. Biri, Hakan Onum hoca mesala...

23 Mayıs 2009 22:32
SILINDI

Sevgili Kwanyin, Değerli yazılarınızı okumak fırsatı verdiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Tekamül etmek ve yükselmek, tabii ki; bunun farkında olmak ise bambaşka bir anlam ve boyut. Tüm içtenliğimle sizlere katılıyorum. Eğer siz de uygun görürseniz, ezoterik ve spiritüel uluslararası bir sitem var. Katılırsanız onur duyarım. Güç verirsiniz. Sevgi ve Işıkla Horus (osirisisis.ning.com)

05 Mart 2009 01:02
CEVAP

Teşekkür ederim Horus, mutlaka ziyaret edeceğim, sevgimle:)

05 Mart 2009 23:16
Ruksan İLDAN

yeni yılınız kutlu olsun... spontan olarak soruyorum...milliyet blog deyince aklınıza ilk gelen yazar, hatta varsa blog. hemen cevap bekliyorum. sevgiler.

30 Aralık 2008 12:29
CEVAP

Berk Yüksel. neden mi? birileri iile iletişime girmek, beğenilmek ya da arkadaş edinmek için değil, ciddi anlamda yazı yazmak için yazıyor. yazdıkları bilgilendirici, Türkçesi düzgün, yani bir blog kavramının anlamına tam olarak uygun... size de iyi seneler.

30 Aralık 2008 14:49
Arzu Pınar

hem psikolog olduğunuzdan, hem de ruhsal konularla ilgilendiğinizden, soruma cevap verirseniz, çok memnun olurum. psikolojide örneğin sesler duymak, gerçeğe yakın hayaller görmek şizofreni olarak ele alınabiliyor. aslında gerçek denen ve toplum tarafından onaylanmamış tüm davranışlar psikolojik hastalık. oysaki ruhsal alemde gerçeğe ilk adım, içe dönmekle başlıyor. bambaşka alemlere, varlığa, hiçliğe, birliğe doğru, çeşitli spritüel durumlar da yaşanabiliyor. psikolojik hastalık mı, yoksa bir yetenek mi olduğunun nasıl ayırdına varılabilir; örneğin sezgi gücü, ya da enerjileri sezme, diğer alemden mesajlar alma gibi konuların? teşekkürler.

30 Ocak 2008 23:06
CEVAP

Güzel bir soru olmuş. Anahtar sözcük zannımca "uyum"dur. zaten bir şeyi anormal olmaktan çıkartan, bunları nasıl değerlendirdiğinizdir. sezgileri gelişmiş bir kişi 1. gördüğü, işittiği şeyi mutlaka anlamlandırır, onlar tarafından sürüklenmez 2. Normal hayata uyumunu her zaman belirli bir düzeyde sürdürür 3. deneyimlediklerine ilişkin sahip olduğu içgörü nedeniyle, bunları heryerde paylaşmaz, doğruluğunu iddia etmez. 4.spiritüel kişi ilahi mesajlar aldığını iddia edebilir, bundan yola çıkarak hayatında bazı şeyleri değiştirir ya da kendine belirli bir yol çizer, zihinsel olarak da dengesi bozulmaz (çoğunlukla:)))) akıl hastası kişi ise, bu sesler sonucu aklını, dengesini ve kendini yitirir. Zaten spiritüel kişi, mutlaka kendini bu niyete açmış olan kişidir. AMACI KAYBOLMAK DEĞİL, YOLU BULMAKTIR ve ara sıra sendelese de yolu bir şekilde bulur. oda arkadaşım olan diğer psikologla, sorunuzu paylaştım, "çok güzel bir katkı olmuş hadi cevap ver bakalım" dedi:) umarım olmuştur, sevgilerimle.

31 Ocak 2008 13:42
Carolina Isolabella Özgün

Merhaba, Blogunuzdaki yazılarınızın bazılarını okuma fırsatım oldu, bir psikolog olarak spiritüel yaşamı bunca içinize almanız mutluluk verici. Genel bir yorum yapıp, ses bırakayım istedim. Sevgilerle

28 Ocak 2008 18:34
CEVAP

Ama ince bir nokta var ki, o da mesleğimi icra ederken bunları karıştırmıyor oluşumdur. Bana psikolojik sıkıntısı nedeniyle danışan ya da yönlendirme isteyen kişilere, spiritüel gelişimden bahsetmem ya da böyle uygulamaları tavsiye etmem. Meslek etiğine elimden geldiğince uymaya çalışıyorum. Sevgilerimle.

29 Ocak 2008 13:36
beyazışık

Lightworker kelimesi beynimde şimşekler çaktırdı.Eskisi kadar kendimi toplumda ayrıksı hissetmesem de çok fazla lightworker bulunmadığının farkındayım.Rumuzuma bakın "beyazışık" hayatta tesadüf diye birşey yok bence,alakasız bir blogdan sizin rumuzunu gördüm.tesadüf değil bence.Eminim benzer kitapları okuyup benzer aşamalardan geçiyoruz ya da aynı yolda iki yolcuyuz.Önce uçuk sonra çarpıcı gelen yayınlar okudum.Ruhsal,evrenle insanla Allah'la ölüm ve yaşamla ilgili...etkilendim ama paylaşamadım fazla.Sezgilerim beni destekliyor.. Sevgiyle ve iyilikle yol alırsınız umarım.iyi akşamlar. Benimle bu konularda herşeyi paylaşabilirsiniz.Kolay garipseyen ya da yargılayan birisi değilimdir.İyi geceler.

23 Eylül 2007 01:01
CEVAP

Çok teşekkür derim. Aynı şeyleri düşünen, araştıran ve yaşamaya çalışan insanlarla buluşmak çok umut verici. Saygı ve sevgilerimle.

26 Kasım 2007 22:58
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 194
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 13686
Kayıt tarihi
: 29.06.07
 
 

Blogumun amacı; sağlıklı ruhsal yaşam ve psikoloji; özel ilgi alanım olan ruhsal (spiritüel) gelişi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster