Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Ne yazık ki, bir bayrama daha yine zorluklar ve darlıklar içinde giriyoruz. Daha iyi bir gelecek umudumuz, hep başka baharlara kalıyor. Birbirimize, dolayısıyla kendimize yaptığımız kötülüklerin farkında değiliz. Bir kenetlenebilsek, bir güç olabilsek, bir yumruk haline gelebilsek, gücümüzün önünde kimse duramaz. Bunu bilenler, bizi bölüp parçalamak için bıkıp usanmadan çalışıyorlar. Yılda iki kez de olsa “BAYRAM” imdadımıza yetişip bizi bir araya getirmeyi başarıyor. İnatla bağlarımızı güçlendirelim, birbirimize sevgimizi ve saygımızı artıralım. Birbirimizi anlayalım, dinleyelim, birbirimizi hoş görelim. Gerilimlerden elimizde ne kaldı, ne kazandık? Düşünelim, sorgulayalım, İyilikleri, güzellikleri yayalım, kötülüklere engel olalım. Hep beraber, bütün gücümüzle… Bu dünyada hepimize yetecek kadar her şey var. Yeter ki hep almak yerine biraz da vermeyi, paylaşmayı öğrenelim... “Eskiden insanlar şöyle yaparlardı, böyle yaparlardı” demek yerine, biz öyle yapalım... Hepimize iyi bayramlar.

08 Aralık 2008 13:57
Hüseyin Seyfi

Huzurlu, mutlu ve başarılı bir yaşam içinde bayramınızı kutlarım.

05 Aralık 2008 20:51
Ahmet YILMAZ

Milletçe ortak sevinçlerimizi paylaşabileceğimiz özel günlerdir bayramlar… Müşterek duygularımız çoğaldıkça ve bu duygulara yürekten katıldıkça, gerçek bir millet olabiliriz. Bayramın tadını, onu iliklerimize kadar bütün benliğimizde hissetmezsek çıkaramayız ki… Bizi bize bağlayan ve sayıları artık oldukça azalmış olan ortak değerlerimizi yıpratmak yerine, birbirimize kenetlenmemize yardımcı olacak değerler yaratmaya gayret etmeliyiz. Bu duygularla bayramınızı kutluyor, size, ailenize ve bütün milletimize, bayram tadında ve güzelliğinde bir hayat diliyorum. Selam ve saygılarımla…

28 Eylül 2008 14:45
Blog kapandı

Merhaba nasılsınız? Ben de sinema yazarı ve aynı zamanda usta yönetmen Ertem Eğilmez'in torunuyum.Sizinle temasa geçmek isterim.Buraya yazarlık için gelmedim kendimin kim olduğunu tanıtmaya geldim aslında.Kendimi gazetede yazıyor görmedikten sonra benim için yazar olmanın hiç bir anlamı yok(radikalde yazıyor olmam bir bakıma olumlu) Görünce ilgimi çekti.Kaldıkı Elephant Man hakkındaki yazıyı görünce çok sevindim çünkü bende yazmıstım. Lütfen iletişime geçelim arzucevikalp@arzufilm.com.tr

19 Eylül 2008 00:39
CEVAP

arzu mesajının yayımlamadım cunku maılının gozukmesını ıstemedım sana bir mail attım bakarsan sevınırım

19 Eylül 2008 19:55
Ahmet YILMAZ

Birbirinden farklı, birbirinden önemli ve birbirinden üzücü pek çok olay sığdırdığımız bir yılın ardından, heyecanlarımıza, sevinçlerimize, özlemlerimize cevap verecek yepyeni bir yıl geçirmemizi, yaratıcımızdan niyaz ederken, hepimize sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler diliyor, sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

31 Aralık 2007 22:49
Beytullah ARPACI

Size yol gösterecek yıldızlarınızın bol olduğu, sevgiyle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz bir 2008 yılı dileklerimle.

31 Aralık 2007 08:46
Solohan

Ben Solohan yani Kemal Kara. Biliyorsunuz Çılgın Günler Türkiye adlı kitabımla kitap piyasasında blog yazarı olarak mücadele vermekteyim. Çılgın Günler Türkiye Ankara'da özellikle D&R'da bol miktarda bulunuyor. Satın alır ya da dostlarınıza bildirirseniz sevinirim. (Özellikle Kavaklıdere D&R) Mutlu yıllar.

27 Aralık 2007 20:11
Solohan

Ben Kemal Kara. Blogdan yazar çıkmaz diyenlere inat Çılgın Günler Türkiye ismiyle bir mizah kitabı çıkardım. Kitap Idefix ve Kitapyurdu internet sitelerinin yanısıra Megavizyon, D&R başta kitabevlerinde satılıyor. Destekler dostlarınıza bildirirseniz sevinirim. Sevgiler.

06 Aralık 2007 09:37
CEVAP

Merhaba, üreten düşünen her insana bizim kapımız acıktır. Kitabınız hayırlı olsun. Ben henüz bu hayalimi gerçekleştiremedim. Tekrar başarılar dilerim.

13 Aralık 2007 22:07
Toplam blog
: 38
Toplam yorum
: 39
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 6319
Kayıt tarihi
: 27.07.07
 
 

Sinema ile yıllardır amatör olarak uğraşıyorum. Uğraşıyorum dedi ise, sinemacı değilim. Daha çok ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster