Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Aydın'da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Aydın'da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde Makina Mühendisliği  ve Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İş İdaresi (MBA) yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım. Ta..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Virüsün Sosoyolojik Etkileri

Nevzat Çelik Hocamız'ın yazısından çok istifade ettim. Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Tüm sevdiklerinizle beraber sağlık ve afiyet dileğimle. Sevgiler selamlar.

27 Mart 2020 15:15
Dünya Kassandra Geçidi

80'li yıllarda TRT'de de yayınlanan unutamadığımız filmlerden. Hatırlatma için çok teşekkür ederiz. Dünyanın bu tecrit günlerinden geleceğe dönük daha olumlu bir bakış açısıyla çıkması dileğimizle, eğer henüz okumadıysanız Edgar Morin'in salgın, karantina & gelecek ile ilgili görüşlerine yer veren BBC'de yayınlanan son mülakatını paylaşıyorum. Sevgiler selamlar. https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-51974391

26 Mart 2020 16:35
Anılarda M.Kemal Yılmaz

Değerli Hocam, her zamanki gibi Mustafa Kemal Yılmaz Dayımızı hatırladığınız için ailecek sevgi ve şükranlarımızı iletiyoruz size. Vefanız bana her zaman örnektir. Osman Bölükbaşı'nın anılarını oğlu Deniz Bölükbaşı'nın kaleminden okumuştum. Oğlu da büyükelçi ve siyasetçiydi, o da vefat etti birkaç yıl önce. Osman Bölükbaşı'nın anı kitabı en son 2005'te basılmış, tekrar baskısı da çıkmamış. Malesef ülkemizde bu tip kaynaklar genelde ilgisizlikten tekrar basılmıyor. Ama yiğit bir siyasetçi olan Bölükbaşı'nın hakettiği değeri her zaman göreceğine ve hakkında yeni araştırmalar yapılacağına inanıyorum. Mustafa Kemal Yılmaz ve Osman Bölükbaşı ışıklar içinde uyusunlar.

15 Mart 2020 23:25
 
Toplam blog
: 23
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 191
Kayıt tarihi
: 06.01.18
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster