Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Aydın'da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Aydın'da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde Makina Mühendisliği  ve Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İş İdaresi (MBA) yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım. Ta..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
BİR ÜMİT KAFTANCIOĞLU VARDI

Abdülkadir Hocam, Ümit Kaftancıoğlu'na köşenizde yer verdiğiniz için gönülden teşekkür ederim size. Siyasi görüşü, yaşama bakışı yüzünden bir insana, bir babaya, hem de kızının gözü önünde nasıl kıyarlar, bu insanoğlu nasıl bu kadar gaddarlaşıyor anlamak mümkün değil. Son 50 yılda katledilenlerimize, yokedilenlerimize bakıyorum da, hepsi Ümit Kaftancıoğlu gibi temiz pınarlar, vatanseverler, halk çocukları ve aydınlık savaşçıları. Kısa ömrüne çok sayıda eser sığdıran Ümit Kaftancıoğlu'nun hatırası önünde saygıyla, sevgiyle, hüzünle, ama geleceğe dair de aydınlıkların ülkemizi kuşatması ümidiyle eğiliyorum. Tekrardan sağolunuz varolunuz Hocam. Ellerinize sağlık.

11 Nisan 2021 19:49
MİLLİYET BLOG'A DAİR

Değerli Hocam, tam da bugün epeydir yazmadığınızı düşünüyordum ki e-posta kutumda sizin bu yeni yazınızla ilgili otomatik mesajı gördüm ve çok sevindim. Yazınızdaki eleştiri ve öneri ile ilgili kısım beni çok düşündürdü. Zaten maalesef Türk toplumu olarak en önemli eksikliklerimizden biri eleştiriye açık olmamak. Öneri almak / vermek, yıkıcı olmayan eleştiri ve bir toplumun sorgulayıcı özellikleri taşıması; yapılan iş ne olursa olsun onu geleceğe dönük daha kaliteli bir düzeye taşıyor. Olgunca iletilen yapıcı eleştiriyi ve eleştiriyi kabullenebilmeyi toplumca öğrendiğimiz gün daha ilerilere gideceğimize inanıyorum. Bu vesileyle Milliyet Blog'daki 12. yılınızın hayırlı olmasını ve okuduğumda beni hep heyecanladıran güzel yazılarınızdan daha nicesini yazmanızı diliyorum.

04 Nisan 2021 22:22
GÖNÜL DOSTU M.KEMAL YILMAZ

Değerli Hocam, Mustafa Kemal Yılmaz'ı yakından tanıyan bir dostu olarak onunla ilgili duygularınızı ve gözlemlerinizi böyle anlamlı bir şiire yansıttığınız için size çok teşekkür ediyorum. Ruhuna değsin tüm bu güzel dizeleriniz. Sağlıcakla kalın. Sevgilerimle.

15 Mart 2021 13:49
 
Toplam blog
: 26
Toplam yorum
: 41
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 331
Kayıt tarihi
: 06.01.18
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster