Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Aydın'da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Aydın'da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde Makina Mühendisliği  ve Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İş İdaresi (MBA) yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım. Ta..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
DEMİRLİ KÖYÜNE SELAM

Değerli Hocam, ağlattınız bizi de. Filmi yapılsa yeridir bu hüzünlü anınızın. 55 yıldır aileyle bağınızın kesilmemesi ne kadar anlamlı, sizin vefalılığınız bana her zaman örnektir. Tüm bu yaşanan acılara rağmen; Anadolu'nun birçok yerine öğretmenliğiniz ve yazarlığınız vesilesiyle ayak basabilmeniz, yine Anadolu'nun renklerini ve Demir Ailesi gibi güzel insanlarını tanıyabildiğiniz ve oralara eğitimciliğinizle ışık olabildiğiniz için ne kadar şanslısınız. Allah bizlere de böyle anlamlı izler bırakabilmek nasip etsin. Anılarınız ve deneyimlerinizden bizi mahrum bırakmadığınız, yazıya döktüğünüz için de gönülden teşekkür ederiz. Geçmiş bayramınız kutlu olsun. Sevgilerimle.

05 Ağustos 2020 12:57
Bilemediler

Değerli Hocam, "akıl bir kanat - gönül de diğer kanat, ve ancak çift kanatla uçulur" fikrini anlatan, bugüne kadar okuduğum en güzel şiir sizin bu şiiriniz oldu. Söke'ye sevgiler selamlar.

15 Temmuz 2020 21:51
Karanlıkta İki Aydınlık

Harika bir yazı. Gönül tellerimize dokundunuz. Ellerinize sağlık Nizamettin Bey. Bu kadar uzak coğrafyada yaşayıp aynı tınıları veren mucize adamlarmış. O saçtıkları ışıkların içinde uyusun iki dev . Sevgiler selamlar.

15 Temmuz 2020 21:48
 
Toplam blog
: 24
Toplam yorum
: 35
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 314
Kayıt tarihi
: 06.01.18
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster