Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Aydın'da dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Aydın'da tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde Makina Mühendisliği  ve Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İş İdaresi (MBA) yüksek lisans eğitimlerimi tamamladım. Ta..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Güle güle Metin Akdeniz

Başınız sağolsun Hocam, nur içinde yatsın Metin Bey. Size ve geride kalanlara sağlıklı ömürler dilerim.

21 Eylül 2020 13:37
Güncel Sanat'a Mektup

Değerli Hocam, Mustafa Kemal Yılmaz biz yeğenlerine de sık sık mektup yazmanın önemini anlatırdı. Bugün sizin yazınızda onu ve mektup konusunu anmanız büyük sürpriz oldu benim için. Ellerinize sağlık. Nur içinde yatsın Kemal Dayımız. Verdiğiniz dergi isimleri, edebiyat tarihi için önemli bir arşivlik bilgi, ne gibi girişimler yapılmış ve bunlar niye yaşamamış araştırmaya değer, ama siz zaten abonelik ödemeleri boyutundan da bu sorunun cevabını net vermişsiniz. Yaşayan çok az dergi kaldığı üzülerek görülüyor, bununla beraber Anadolu'nun bu sanatsal zenginliği yine de her zaman ümit veriyor bana. Bu bilgileri ve sorunları bizlerle paylaştığınız için, bu önemli analiz yazınız için çok teşekkür ederiz. Sevgiler, selamlar.

04 Eylül 2020 13:43
DEMİRLİ KÖYÜNE SELAM

Değerli Hocam, ağlattınız bizi de. Filmi yapılsa yeridir bu hüzünlü anınızın. 55 yıldır aileyle bağınızın kesilmemesi ne kadar anlamlı, sizin vefalılığınız bana her zaman örnektir. Tüm bu yaşanan acılara rağmen; Anadolu'nun birçok yerine öğretmenliğiniz ve yazarlığınız vesilesiyle ayak basabilmeniz, yine Anadolu'nun renklerini ve Demir Ailesi gibi güzel insanlarını tanıyabildiğiniz ve oralara eğitimciliğinizle ışık olabildiğiniz için ne kadar şanslısınız. Allah bizlere de böyle anlamlı izler bırakabilmek nasip etsin. Anılarınız ve deneyimlerinizden bizi mahrum bırakmadığınız, yazıya döktüğünüz için de gönülden teşekkür ederiz. Geçmiş bayramınız kutlu olsun. Sevgilerimle.

05 Ağustos 2020 12:57
 
Toplam blog
: 25
Toplam yorum
: 39
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 312
Kayıt tarihi
: 06.01.18
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster