Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Güzel Sanatlara tutkulu, Türk sanat müziği hayranı,  deniz ve İstanbul âşığı şiiryazar bir fâni... Yaşamım boyunca geç kaldığımı düşündüğüm ama başardığım üç şiir kitabımın yayınlanması oldu. Ömrüm oldukça da şiir vazgeçilmezim olacak.   Gitme Kal ve Mayıs Konsun Dudağına adlı kitaplarım Yalın Ses Yayınlarından İç..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Madem Marketlerde Poşetlere Ücret Ödenecek, O Ücretler...

Merhabalar Sibel hanım, doğayı koruma fikri bunca zamandır akıllarına gelmedi m? Ağaçlar kesildi, börtü böcekler yok oldu, arılar dahil. Paralı olunca doğa kirliliği olmuyor mu? Doğada yok olan poşet çıkarsınlar, o zaman kimse karşı çıkmaz. Bu tamamen kandırmacadan ibâret. Sağlıkla kalın.

23 Haziran 2019 15:04
İnsanoğlu Ölüm'ü Yakıştıramaz Kendisine... Ne Kendisine, Ne Sevdiğine!

Hep başkalarının başına gelir de bize gelmez /lerin başında ölüm vardır. Başınıza geldiği zaman yüzleşirsiniz onunla. Soğuktur ölüm, çok üşütür içinizi. Bebeğiniz sağlıkla ve anne babası ile büyüsün inşallah.

16 Nisan 2019 21:10
Milliyet Blogda Sekizinci Yıl

"Ben giderim adım kalır/dostlar beni hatırlasın" demiş büyük ozan. Ne güzel söylemiş;bu dünyada bizim diye adlandırdığımız her şeyin bizim olmadığını anlayabilsek o zaman doğru yolu bulmuş oluruz. Çok güzel bir yazıydı. Teşekkürler. Selamlar ile. Sağlıkla kalın.

14 Nisan 2019 15:53
 
Toplam blog
: 495
Toplam yorum
: 1656
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 143
Kayıt tarihi
: 16.05.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster