Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Güzel Sanatlara tutkulu, Türk sanat müziği hayranı,  deniz ve İstanbul âşığı şiiryazar bir fâni... Yaşamım boyunca geç kaldığımı düşündüğüm ama başardığım üç şiir kitabımın yayınlanması oldu. Ömrüm oldukça da şiir vazgeçilmezim olacak.   Gitme Kal ve Mayıs Konsun Dudağına adlı kitaplarım Yalın Ses Yayınlarından İç..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kara Sevda

Film gibi...Hayatlar inşâ edilirken ne olur,gerçekten sevgi var mıdır, akıl ve mantık yoluyla mı yol bulunur ? Bilemiyoruz elbette, onu yaşayanlar biliyorlar. Güzeldi. Kavuşulan aşklara diyelim.

12 Kasım 2018 21:08
Cansın Erol ile Röportaj

Cansın hanımla MB İzmir'deki toplantılardan birinde tanıştık. Çok dost,arkadaş canlısı bir insan. Eserlerini de çok beğenirim "keşke ben yazabilmiş olsaydım" dediğim güftesi HÜZÜN muhteşem, diğer eserleri de ona kezâ değerli birer birer. Çok doyurucu bir röportaj olmuş teşekkürler paylaşımınıza. Sevgiyle kalın sağlıkla.

11 Kasım 2018 16:20
Gülerek Stres Atalım

Gerçekten de gülmek çok faydalı bir şey ancak basarabilene. En azından gülümsedim teşekkürler ederim paylaşımınıza değerli arkadaşım. Sevgiler selamlar ile Sağlıcakla kalın.

11 Kasım 2018 14:22
 
Toplam blog
: 486
Toplam yorum
: 1622
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 133
Kayıt tarihi
: 16.05.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster