Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Güzel Sanatlara tutkulu, Türk sanat müziği hayranı,  deniz ve İstanbul âşığı şiiryazar bir fâni... Yaşamım boyunca geç kaldığımı düşündüğüm ama başardığım üç şiir kitabımın yayınlanması oldu. Ömrüm oldukça da şiir vazgeçilmezim olacak.   Gitme Kal ve Mayıs Konsun Dudağına adlı kitaplarım Yalın Ses Yayınlarından İç..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kılıçdaroğlu Adalet İçin 500 Km Yürüdü, Erdoğan Bir Adım Bile Atmadı Yine Kazandı

Bu yürüyüş dünya çapında ilgi gördü, adalet konusuna dikkat çekildiği için de desteklendi ancak ne yazık ki ülkemizde hiçbir başarı cezasız kalmıyor. Kendilerini yaksalar da değişen bir şey olmazdı. "Her millet hak ettiği şekilde yönetilir" miş bu da ispatlanmış oldu.

19 Temmuz 2018 14:55
Normalini Yapamadan İnsansız Uçak Yapacakmışız, Herhalde Mars'ı da Es Geçip Doğrudan Güneş'e Gideriz

Biz normal verilere bakmıyoruz öğrenemedin mi bunu bu zamana kadar be kardeşlik? 2023 kim öle kim kala?!Dünyaya kazık kakacaklarını mı zannediyorlar? Hedef 2023...

17 Temmuz 2018 16:58
Büyük İnsanlar Küçük Şeylerle Uğraşmazlar, Cumhurbaşkanının Yerinde Olsam Kimseye Dava Açmam

Yurt dışındaki liderlerin kafalarına yumurta attılar hiç biri ses çıkarmadı. Örneğin Fransa'nın devlet lideri Sarkozy yumurta yağmuru altında otele girmişti.Avrupa'da yaşanan ekonomik durgunluğun sokağa etkisini yakından görmek için Londra'daki bir Pazar yerine giden İngiltere İşçi Partisi'nin lideri Ed Miliband yüzlerce kişinin arasında yumurtalı saldırıya uğradı. Miliband atılan altı yumurtaya rağmen hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Yine bir Rus lidere yaptılar ismini bulamadım. Akbaba dergisinde bizdeki liderlerin bikini giydirilmiş karikatürleri vardı kimse dava açmadı.

17 Temmuz 2018 15:31
 
Toplam blog
: 401
Toplam yorum
: 1416
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 148
Kayıt tarihi
: 16.05.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster