Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Semavii’den 2010 Balık burcu yıllık yıldız yorumu

Yanıt yazmanız beni inanılmaz mutlu etti :) Bu bile benim için bir umut kaynağı neden derseniz kafamın en karışık olduğu anlarda sürekli tekrar tekrar senenin ve ay ay yorumlarınızı okudum. Küçük not defterlerime yazdıklarınızı notlar aldım ; yolda , otobüste, aklımın takıldığı, gönlümün daraldığı yerlerde fikirlerinizden destek aldım. Hala da alıyorum. Hatta sizinle şunu da paylaşıyım. Bir finans kuruluşundayım ve aylık tüm burç yorumlarınızı her ay arkadaşlarıma sitenizi linki olarak gönderiyorum. Şaşkınlıkla okuduklarını ve doğruluğunu ileten dönüşler alıyorum. Paylaşmak istedim:) Vakit ayırıp yorum yaparsanız çok mutlu olurum. Doğum tarihim 5 mart 1982 doğum yerim İstanbul Doğum saatim 09.15-09.45 arası Yazılarınızı sitenizi hep takip edeceğim arada sizinle yazışabilmekten de büyük mutluluk duyarım. :) Sevgi saygı ve gülücüklerimle:) Kalem_lik

29 Temmuz 2010 03:04
Semavii’den 2010 Balık burcu yıllık yıldız yorumu

Çok zor ve ağır bir dönem geçirirken ve hani insan merak eder ya neler yaşayacağını ben daha çok yaşadığım ağır durumları neden bunları yaşadığımı neden bu kadar uzun sürdüğünü vs vs bir sürü konuyu düşünürken ve blogta karamaları olan biri olarak tamamen tesadüfen öncelikle bloğunuza daha sonra da sitenize rastladım. Yorumlarınızı okuduğum ilk an gözlerim şaşkınlıktan yerinden fırlayacaktı. Hem yükselenim hem de burcumla ve yaşadığım dönemin zorluğunu anlattığınız her cümlenizi "İşte kesinlikle bunlar yaşadıklarım!" düşüncesiyle heyecanla okudum ve takip ediyorum hala. Şu gerçek ki çok zor bir dönem geçirdim bir balık olarak. Ve bir sürü mucize de gerçekleşiyor aslına bakarsanız. Yalnız duygusal ilişkiler kısmını hala çözemedim hala tam 1 sene önce yaşadığım kötü ilişkinin izleriyle dolanıyorum. 5 mart doğumluyum ve yükselenim boğa. Minik önerileriniz olursa çok sevinirim çünkü yorumlarınız benim için çok önemli şimdiden teşekkürler ve yazılarınızı merakla bekliyorum. (kalem_lik)

25 Temmuz 2010 18:51
Her günün sorusu, aşk mı travma mı?

sözü edilen aşksa orada mutlaka ego bulunuyor ve hatta bence egolardan biri diğerine karşı hükümdarlığını ilan ediyor; dolayısıyla duygularına rağmen içinde seni koruduğunu düşündüğün egonun itirazlarını dinliyorsun. Ya karşındakine gıcık oluyorsun ; öfke duyuyorsun ( egona yenilip) ya da karşındakinin egosu altında eziliyorsun ( benliğin bir süre fedakarlığa ses çıkarmıyor ) ama bir yerde birikiyor tüm bunlar ve patlıyorsun. Sevgi olsaydı çok başka olacaktı;sevgi egonun çok üzerindedir. Tamamen maneviyat içerir orada egonu koruma ihtiyacı hissetmezsin içinde ihtiras kaygı arzu tutku vs bulunmaz. ( en net en ham örnek annelerin çocuklarına karşılıksız duyduğu sevgidir.

25 Temmuz 2010 17:53
Kum saati

çok içli, güzel bir anlatım...İçim acırken gözlerime şenlik oldu...Zaman... Zaman bir gerçek, ama aynı zamanda da bir yanılgı. Akıp gitmesi kaygı yaratsa da, dediğiniz gibi durmaz ki; akan bir su gibi avcumuzu uzatıp yakalayabildiğimizi kana kana içmekten başka çare yok... Gözlerimin bu güzel yazılarla sürekli şenlenmesi dileğimle... Artık takipçinizim:)

28 Nisan 2010 18:26
Bekaret yine, yeni, yeniden

bir solukta okudum gerçi bir yıl önce yazılmış ama her zaman tekrar tekrar okunacak şahane bir yazı...Süper yorum ve dimağ açan cümleler için teşekkürler...

14 Ağustos 2008 22:57
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 15
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 397
Kayıt tarihi
: 12.08.08
 
 

İstanbul'da yaşayan, finans sektöründe çalışan, bol kitap okuyan, müzik dinleyen, arada yazılar yazm..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster