Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kanser bahane memeler şahane

Bu konularda toleranslı Batı'da bile pek çok filmin gösterilmesi yasaklanmıştır. Ne var ki bizde böyle bir yasaklama hatta sansür konsa bazı kısımlara, bazıları önayak olup, toplumu sokağa dökerler. Sebep olarak da irtica çanlarının geliyor olduğunu, laikliğin elden gittiğini, özgür sanat ve düşüncenin ortadan kaldırılmak istenildiği ile ilgili renkli pankartlar sergilenir. Mükemmel bir paylaşımdı. Teşekkürlerimle saygılarımı gönderiyorum.

12 Aralık 2011 05:45
Haydi!!!!!... Referanduma gidelim!!!!!

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir sözüne inanmakyatız hâlâ. Oysa takılmışız bir parti liderinin peşine, almışız onun muhalif oldukları diğer parti liderlerini karşımıza, düşünmeye bile zaman ayırmadan liderimiz ne derse onun papağanlığını, onun piyonluğunu yapmaya devam ediyoruz. Güya seçme hakkımız var. Seçim günüydü ve buna kargalar bile gak gak gülüyorlardı. Seçme-seçilme hakkının kadınlara verilişi günüymüş. Sanki erkekler bu hakkı alabildi de... Kurulmuş bir düzen ve biz de o düzene çanak tutuyor, fanatik partizanlık yapmakla tatmin oluyoruz.

09 Aralık 2011 22:20
Anı

Güzeldi. Paylaşım için teşekkürler.

09 Aralık 2011 22:11
Dünya o kadar güzel ki....

Felaket tellalları basbas bağırırken nasıl gülebiliriz arkadaşım. Paylaşım için teşekkürler, saygı öncelikli sevgiler.

07 Aralık 2011 03:30
Haziran sandı kendini her gece…

Zaman, tutunduğumuz tek dal değil mi arkadaşım... Paylaşım için teşekkürler, saygı öncelikli sevgiler.

07 Aralık 2011 03:28
Marilyn Monroe, Kürtler, Türkler ve yoksulluk…

Türkiye'de herkes yoksul oldu artık. Katlarım, var ama tek fabrikam var. Onun için önce fabrikayı çiftlemem gerek. Sonra da üçlemeyi düşünmezsem yat alacağım. Benim niye yatım olmasın?

07 Aralık 2011 03:22
İLLUMİNATİ Tarikatı Nedir? (07 Aralık Çarşamba 2011 Saat: 03) Ayrıntılarıyla İlluminati Tarikatı!..

Badılcanın yeni adı olmasın? Belki de gümpürün adıdır...

07 Aralık 2011 03:14
Aman da benim güzel tükürüğüm(!)

Kavga mı var? Paylaşılmadık olan fikir ya da düşünceler mi? Seni strese sokanlara neden burun kıvırıp geçmiyorsun arkadaşım? Saygı öncelikli sevgiler.

02 Aralık 2011 16:16
Dersim, Kürtler, CHP ve İnönü

Herşeyden önce DERSİM'de yıllar önce olanlar kim ya da gurubu tarafından ortaya atıldı.. Son olarak: Dersimde de analar ağlamıştı," sözünü ortaya atan kişi, gurubu ile gurubun liderinin, önce bunu söyleyeni alkışlaması, sonra da: "- Devrim gereği yapılmalıydı," demesini ve bu liderin (pardon, genel başkanın)hükümete muhalefet mi yapıyor, yoksa hükümetin pozitif propagandasını yapmak için mi çalıştığını düşünmek gerekir. Bir de şunu belirtmekte yayar var. Kürt vatandaşların TÜRKÇE BİLMİYOR olmasına sebep DEMOKRAT PARTİ İKTİDARIDIR. Çünkü o zamana kadar İnönü'nün isteği ve yasalar doğrultusunda Kürtçe konuşanlar 10 Lira ceza vermek zorunda kalıyordu. Faydalı bir yazıydı; paylaşım için teşekkürler, saygı öncelikli saygılar.(Niyetleri mi? İç savaş çıkarmak.)

02 Aralık 2011 15:59
Bizim haklarımız varmış gerçekten mi ?

İyi erkek, kimi kim ile aldatıyor? Erkeğin ötekisi KADIN değil mi? Demek ki aldatan diğeri bu eşitliği sağlamış. Yani kadın da aldatıyor. Diğer konularda sözlerinize katılıyorum. Paylaşım için teşekkürler.

29 Kasım 2011 14:37
Toplam blog
: 119
Toplam yorum
: 309
Toplam mesaj
: 101
Ort. okunma sayısı
: 617
Kayıt tarihi
: 01.10.08
 
 

Eğitimci- Gazeteci-Yazar İlköğrenimini Emirdağ'da, ortaöğrenimini Bolvadin, Eskişehir, Afyon'da..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Hayatınız roman ya da biyografi olarak yazılır.