Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Neden gittin

"Neden gittin?" Ben de çok sordum bu soruyu.. Ben de anladım zamanın bazı yaralara ilaç olmadığını.. Acını tüm kalbimle, yüreğimin en kırık yerinde paylaşıyorum ablacığım, ve sana sabır diliyorum.. mekânları cennet olsun.. sevgilerimle...

18 Mart 2017 23:03
İyi bakın bu coğrafyaya..

Yücel abim ve Atelyede ki çok kıymetli emekçiler öncelikle sevgilerimi sunuyorum sizlere. Acaba dedim ben mi yanlış anladım söz konusu yazıyı, tekrar tekrar okudum yanlış bir yargıya varmamak adına, ne de olsa “Almancıyım” olur ya anlamamışımdır dedim. Keşke öyle olsa, talihsiz ifadelerle dolu bir yazı olmuş sizin tabirinizle "amcanın" yazdığı.. Bence sonsuz saygıyı hak eden bir emek harcıyorsunuz. Yaptığınız çalışmalar ve yazdığınız yazılar ile bizleri onurlandırdınız. Şahsen ben çok büyük bir sevinç yaşadım, çok mutlu oldum. Kardeşiniz olarak, yaptığınız işleri ve yazdığınız her yazıyı büyük bir ilgiyle ve büyük beğeniyle takip ettiğimi ayrıca belirtmek isterim. Emine ablacığımın da dediği gibi bir sergisi olmalı Atelyenin, ne güzel ne hoş olurdu.. Sevgi ve saygılarımla...

18 Mart 2017 21:50
Kaderde ne yazılmış ise o görülür

Merhaba Mehmet bey, çok geçmiş olsun.. sizi yeniden aramızda görmek çok sevindirici, daha sağlıklı ve bol huzurlu günlerde sizden yeni yazılar okuyabiliriz inşallah.. sevgi ve saygılarımla..

21 Şubat 2017 22:29
Benim sevdam ki ille de sevdam ve ille de aşk

"Sevgi olmasaydı yaşanmaz olurdu bu düzende ve elbette bir gün sevgi kurtaracak bu dünyayı inanmaktan vazgeçme." Müthiş! Kendime aldım bu cümleyi ablacığım :) Bence daha güzel ifade edilemezdi sevginin gücü, ne güzel yazmışsın yine.. Çok öpüyorum seni, sevgi ile..

17 Şubat 2017 03:00
Hazan yağmuru

İnce ruhundan öpüyorum seni.. bunlar nasıl güzel cümleler, yüreğine sağlık ablacığım.. sen hep yaz..

10 Şubat 2017 23:32
Sekizler"Hep Aşkla kalsın" dediler Tülay Eker'e..

Aşkı en güzel anlatan insanlardan biri bence kendisi.. Ayrıca çok sevdiğim ablamı sizden okumak büyük keyif, atelyede yanınızda olup sizinle aşkı tartışmak bir o kadar keyifli olurdu eminim. Mutlu ettiğinizden daha mutlu olmanız dileği ile.. Yaptığınız is, yazdığınız yazılar ve verdiğiniz emeğe sonsuz saygı ile.. Sevgi dolu selamlar olsun tüm emekçilere...

06 Şubat 2017 06:03
Bizim kadınlarımızdan.. Emine Gezgin..

Candır o can.. Sesiyle huzur verir.. gülümsemesi ise en karanlık geceyi bile aydınlatır.. "Güzel insan" dediklerimizden bence kendisi. Ve "iyiki hayatıma girmiş" dediklerimden. Bu harika insanı eksiksiz yansıtan çalışmanız ve yazınız icin ayrıca teşekkür ederim.. iyiki varsınız, Atelyede ki herkese selamlar..

06 Şubat 2017 05:51
Gözde Kayiş'in Babası "İsa"... Yürekler de yaşayacak daima..

Selam olsun öncelikle hepinize, kocaman gülümsedi bugün Gözde kardeşiniz bu güzel sürpriz ile karşılaşınca..Emeğinize, yüreklerinize sağlık.. Babamla yaptığım son konuşmada "hâlâ iyi insanlar var" demiştim, bunun kanıtı sizler oldunuz. Yüreğinde çok güzel iz bıraktınız, kırıkların arasında parıl parıl parlayan mükemmel bir iz, çokça mutlu ettiniz bu kızı. Gülümsemekten vazgeçmemek için bir sebep daha verdiniz. Huzur ve mutlukuk hepinizle olsun.. Hep birlikte gülümseyelim :)

04 Şubat 2017 19:29
Atamadıklarımız...! (Tam zamanı...!)

Ben yıllardır annemin atamadıklarını tüketemedim (Bitmiyorlar!!). Bazen o memleketteyken hepsinden kurtulayım diyorum fakat sonra kıyamıyorum, eşyalarına değil ama annemin onlara olan bağına. Ama son zamanlarda içimden attığım şeylerin ve insanların haddi hesabi yok, insan hafifliyor ablacığım. Çok haklısın ablam, boş yere yük etmemek gerek, o ağırlıklardan kurtulmak gerek bence de. Sevgilerimi yolluyorum sana. Yeni yıl sana, ülkemize ve tüm insanlığa iyi şeyler getirsin inşallah.. Öpüyorum kocaman!

28 Aralık 2016 16:11
Theta tekniğine gittim betadan çıktım kuantuma vuruldum

Çok iyiymiş abla, öğrenmek gerek. Özellikle bazı insanlar istemese bile öğrenmeye zorlamak gerek. Gerçi senin anlatımın sayesinde zorlamaya gerek kalmadan herkes gönüllü olur öğrenmeye :) ne kadar keyifli bir anlatım olmuş, kalemine sağlık.. Sevgiyle kucaklıyorum Tülay ablacığım.

05 Aralık 2016 04:37
Toplam blog
: 9
Toplam yorum
: 43
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 446
Kayıt tarihi
: 30.09.15
 
 

Dokunduğu her hayata iyilik katmayı hedefleyen bir pedagog adayı. 1993 Kopenhag doğumlu bir deli...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster