Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Değişim...

Melek hanım, Blog sayfanız hayırlı olsun. Güzel bir konu ile başlamışsınız. Yaşamı 'farkında' olarak yaşamak, günlük kaygı ve telaşların üstüne çıkıp, kalıcı ve önemli olanı görebilmek hepimizin yaşamını anlamlı kılan bir özellik. Bunun için de günün içinde karşılaştığımız her olay ve insanı hayat bir tesadüf olmadığına göre bu karşılaşmanın anlamı nedir gözüyle değerlendirmek, farkındalığı artırmaz mı? Hep perdenin ardını görebilenlerden olmanızı diliyorum.

30 Mart 2010 10:56
Nergis den anılar

Bir an kendimi geniş bir ataerkil ailenin yüzlerce yılın acı tatlı anılarıyla süslenmiş ahşap konağında konuk hissettim. Tebrik ediyorum hem anılar hem de anlatım çok güzel.

01 Ağustos 2008 10:36
Aşk Mevsimi

Meral Hanım, Aynı duygularımı yaşıyorum her bahar. Bu bahar güzelliğiyle içimizdeki aşığı uyandırıyor galiba! Ve tüm sınırlara, engellere, yasaklara ve zaman, mekan, kişi yanlışlıklarına rağmen sınır dinlemiyor bazen kalbimiz! Sizi yeni tanıdım. İzleyeceğim güzel yazılarınızı. Hep sevmeniz ve sevilmeniz dileğiyle!

02 Ağustos 2007 13:10
Hayatı koşarcasına yaşamak: Dünyamdan kısa bir kesit!

Güzel bir başlangıç yaptın. Gerisini bekliyorum merakla! Nerede kaldı ikinci yazın? Hadi artık gel! O güzel dünyandan bize de haber ver.

26 Temmuz 2007 00:08
Hayatı koşarcasına yaşamak: Dünyamdan kısa bir kesit!

Yaşama dair her şeyi paylaşmaya hoşgeldin. Gördüğüm kadarıyla iki günde hayli yoğun ilgi görmüş yazın. Bu yalın, samimi ve güncel duygu ve düşüncelerin hep böyle parlasın gönül aynasında! Ve bizlere yeni bloglar olarak yansısın. Tebrikler. Hoşgeldin aramıza!

18 Temmuz 2007 23:27
Çok çalışmam lazım çook

Lütfen bu enerjinizi hiç kaybetmeyin. Yaşam o zaman güzel ve çekilir hale geliyor. Bu arada sevgili Su'yu artık bulamıyorum. Blog sayfasını mı kapattı acaba? Sevgilerim geçmiş olsun dileklerimle.

17 Temmuz 2007 00:29
Rüyalarda Renkler

Yasemin hanım merhaba, Bildiğiniz gibi tasavvufun bir çok yolunda arayanın vardığı kilometre taşları, kemale ulaşma yolunda katettiği mesafe rüyaya göre belirlenir. Bu konuda bir çalışmanız oldu mu? Gönlünüze ve kaleminize kuvvet!

28 Mayıs 2007 17:03
Hayatı cesurlar kucaklar

Yorumunuz olmasa tanıyamayacaktım sizi. Oysa siz "Akıl için yol birdir" sözünü o kadar güzel kanıtlıyorsunuz ki! Hayata güzel bakmakla ilgili blogumla sizin bu yazınızdakiler o kadar güzel çakışıyor ki! Umarım bu güzel aklınız ve kalbiniz hep böyle bakar yaşama ve baktırır! Karnenizin takdirlik olacağı ümidiyle!

21 Mayıs 2007 09:46
Toplam blog
: 51
Toplam yorum
: 97
Toplam mesaj
: 27
Ort. okunma sayısı
: 2707
Kayıt tarihi
: 15.07.06
 
 

1961 yılında Çorum’un Osmancık ilçesinde dünyaya geldim. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde li..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster