Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu istifa et-MEME-lidir…

AKP'yi geçmek istiyorsa . 1,Daha önce Tansu Ciller ve Süleyman Demirelin iki anahtar söylemlerini terk etmeli. 2:yoldaşlarını üretim den gelen emekçi insanlardan seçmeli. 3:Partiyi merkezden yerele yaymalı ve ön secim heryerde demokratik ve şeffaf bir şekilde uygulanmalı. 4:Partiyi sağ şeritten sol şeride almalı Kemal Kaptan yoksa iktidar CHP için hayal olarak kalır.

15 Haziran 2011 09:21
Deniz Baykal’dan Garip Değerlendirme!

Daha öncede SHP döneminde yaşanmıştı tüm belediyeleri SHP kazanmıştı bir sonraki genel seçimde SHP ebedi olarak yedeğe çekildi .İzmir ve Antalya daki başarısız yönetimler Yeni CHP yönetiminin hızını kesmiştir.Baykal bu yönetimi eleştirecek son kişi bile olamaz düşüncesindeyim.

15 Haziran 2011 09:08
Üç ayrı İzmir...

İzmir i yöneten küçük beyinler bu güzel şehri köhneleştirerek köyleştirdi.Çamdibinde bir itfaiye yada bir ambulansın giremeyeceği sokaklar var.Alın size Gültepe/Ballıkuyu/Kale/Bayraklı sırtları bu şehrin en güzel yerleşkesi ne yazıktırki buralarda doğmuş büyümüş insanların çoğu bu yerleşim yerlerini terketmekte bu güzel şehir bu kötü yönetimleri haketmiyor.

28 Mart 2011 20:59
AKP nin en iyi bildiği iş ekonomi…

herşeyi ucuza hatta bedavaya almaya alışmış bir topluma siz buğday ektiremezsiniz o insanları dağda hayvan sürülerinin peşinde cobanlık yaptıramazsınız ve asalaklaşmış bir toplumla teknoloji ve bilgi üretemezsiniz kısaca düşünemeyen üretemeyen toplumlar direnemezler ancak el açıp dilenirler bir torba makarnaya eti sıyrılmış bir kemiğe ve yarım ton kömüre geleceğini satar senide benide satar hemşerim

26 Temmuz 2010 23:43
Zavallı Adnan Menderes…

Düşünebilen beyninize yüreğinize ve ellerinize sağlık diliyorum.Teşekkürler bu güzel yazı için .

31 Mayıs 2010 08:36
CHP ve MHP nin dikkatine!..

CHP.yüzde beş barajını asla istemez çünkü bu gün barajın altında kalma kaygıları yok .CHP.ye mecbur değiliz artık .Alın yerel yönetimleri gözlemleyin ne kadar başarısız yöneticileri taşımışız belediyelere.Toplumsal barışı sağlamlaştırıp üretimi artıracak ,işsizliği ortadan yok edecek yeni bir anayasa gerekli Türkiye Halkı için.

31 Mart 2010 10:18
Recep İvedik 3

Yaşamakta olduğum bu ülkede her gün yaşadığım bu gerçekleri sanki benim ağzımdan benim duygularımla yazmışsın eksiksiz olarak yazınızın altına birde benim imzamı atmama izin verirsen çok mutlu olurum selamlar saygılar.

14 Şubat 2010 19:19
Sporcular sigara içebilir mi?

17,yıl bizzat sigaranın üretiminin her aşamasında çalışmış bir tekelci olarak söylüyorum sigaranın içimi değil üretiminin durdurulması gerekiyor.Tütünü eski köylüler toprağın zehirini alsın diye ekerlermiş eski çağlarda içmek için değil.bu gün tütün dikilir DDVP.ile ilaçlanır.kırılır ilaçlanır dizilir balyalanır yine ilaclanır.depolanır Alüminyum fofit magnezyum fosfit denen ağır kimyasallarla fümügasyon yöntemiyle ilaçlanır.kısaca bu ilaçlar kalıcı insanlar üzerinde yavaş yavaş ölüme götüren ilaclar konuyla ilgili videolara bakarsanız gerçekleri daha net görürsünüz sporu bilimsel olarak takip edenler bırakın sigarayı asit ve gaz içeren içecekleri bile tüketmezler .

23 Aralık 2009 20:31
Yan sanayi ve montaj

Bloglarda Tekeli aradım ve seni buldum yan sanayi ve montajı okudum aradığım bu değildi bende Tekelde 1979 dan 1998 yılına kadar üretimin her kademesinde çalışmış bir hamal olarak gündemdeki tekeli aradım hemşerim seni buldum belki Tekel'le ilgili bir şeyler yazmışsındır diye yazacak benim çok hikayelerim var ama senin daha çok vardır bir müfettiş olarak neden sizde yan sanayi de takılıyorsunuz

21 Aralık 2009 23:30
CHP'li belediyelere hizmet yok(muş)

Akıllı yöneticiler elindekileri yitirmemek için çalışırken elinde olmayanları kazanmak için daha çok çalışmalı demişsiniz CHP.İzmir de aynısını yapıyor biliyormusunuz ? ne kadar AKP.li varsa tanıdığım cevremde ikinci üçüncü maaşını İzmir B.Ş.B.den alıyor.CHP lilere aydın demokrat çağdaş insanlar ndense ters geliyor .yanlış olan CHP.nin izlediği yoldur.yanlış ilk gelen sandıkta ortaya cıkacaktır biline.

22 Eylül 2009 09:41
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 553
Kayıt tarihi
: 04.11.06
 
 

On iki yaşımda sporla tanıştım. 14 yaşımda ekmeğimi kazandım. Sporla onlarca ülkeyi dolaştım. 200 ke..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster