Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Sen bilirsin...

düşlerin ressamı demiş ki ; Olduğun yerde dur Beni yorma öldürme Sevdam şarkımdadır Acıyı içime çökertme...

27 Eylül 2008 12:51
Aşk nedir? sorusuna yanıt...

Aşk dediğimiz, özgür bir yolculuk değil mi? bizi bağlayan bütün iplerden kurtulup, içine çakılmış çivileri söküp, ruhunun çayırlarında, sezgilerinin rüzgârlarında el ele nefes nefese koşmak değil mi dileğimiz?

27 Eylül 2008 09:08
Ey güzel İstanbul...Yıl=(1955-1970)

istanbul ile ilgili çok güzel bir sözüm var... ver elini istanbul gezelim senle şöyle bir.. anlatacaklarım var sana, kulelerine ve çınarlarına... yedi tepeli kadim dostum benim büyüksün bilirim.. yap bi büyüklük düğümle şunun yollarını kapıma =) saygılar =)

23 Eylül 2008 15:04
Ben seni tanımadan sevmişim

yazınız çok içten ve çok güzel olmuş =) size bir kaç tavsiyem var.. istanbula tekrar gelirseniz eğer kesinlikle galata kulesine gitmelisiniz oranın havası bambaşkadır.. ya da taksimde leb-i derya adında güzel bir mekan var galatasaray lisesini geçtikten sonra kunduracılar yokuşunda, manzarası süperdir.. son olarak şair demiş ki ver elini istanbul gezelim senle şöyle bir.. anlatacaklarım var sana kulelerine ve çınarlarına... yeditepeli kadim dostum benim büyüksün bilirim... yap bi büyüklük düğümle şunu yollarını kapıma =) saygılar... =)

18 Eylül 2008 09:36
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 328
Kayıt tarihi
: 29.08.08
 
 

İstanbul'da oturuyorum... Üniversite öğrencisiyim aynı zamanda basketbolcuyum... Adam Sandler hayr..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster