Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.(Ç harfiyle başlayan bloger sayfaları açılmadığı için bu tebrik zamanında size gönderilemedi. MB yetkilileri bu teknik sorunu bugün [4 Ocak çarşamba]çözdükleri için ancak şimdi gönderiyorum. A.Y.)

04 Ocak 2012 16:30
NefiseCanaran

Evet uzun süredir yazmıyorsunuz. Futbol eğitimi ,alt yapı bu aralar keşke bunlar değinseniz,öylesi çocuklarımız var ki yetenekli ama yol yordam bilmiyorlar,yitip gidiyorlar. Ben aslında yereldegazetede siyasi köşesi olan biri olmama rahmen spor üzerinede tabi benim farklı yazım tarzımla(ki gerçekten farkıl) yazmamı rica ettiler ,haddimi aşarak yazıyorum. (spoajans)Yazılarınızı geciktirmemenizi rica etsem.

28 Ağustos 2009 11:52
Furkan KÖSEOGLU

hocam nasılsın nasıl gidiyor? ankaraya gelince uğruyacam yanınıza.

28 Ocak 2009 13:26
turan Yalçın

işitme engellı blog yazarıyım sıır hıkaye yazarım kişisel gelişimle alakalı yazılarınızdan gelısmek ısteyen sporcularınız faydalanabılır blog yazarlugunuzu tebrik ederim Turan Yalçın

25 Ocak 2009 16:19
Toplam blog
: 10
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 682
Kayıt tarihi
: 21.01.09
 
 

Futbol Antrenörlüğü yapıyorum, futbol ve spor bütüm hayatım. Bunun yanı sıra bilgisayar, internet..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster