Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

30 Aralık 2011 22:38
CEVAP

Teşekkür ederim. Umarım bu yeni yılda herşey tıpkı olmasını istediğiniz gibi gerçekleşir. Bize verilen limit çerçevesinde isteklerinizin hayırlı olması dileklerimle.. http://www.aliakyildirim.com/NewYear/YeniYil.html

31 Aralık 2011 15:56
Ahmet YILMAZ

Ali bey, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

07 Kasım 2011 15:11
CEVAP

Teşekkür ederim Ahmet Bey. Benzer temennilerle ve bir daha aynı acıları tekrar yaşamamak dileğiyle mutlu bayramlar.

08 Kasım 2011 17:45
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 433
Kayıt tarihi
: 10.08.11
 
 

Özel bir yazılım firmasında, analist olarak çalışıyorum. Gündeme ilişkin konuları takip etmeyi ve..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster