Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ata Kemal Şahin

Merhaba Tufan Bey, eşimle (Elçin Oltulu Şahin) aynı pc'yi kullanıyoruz ve yanlışlıkla onun hesabı açıkken size yorum yapmışım:(( Gerçi o da size mesaj yazmış; ama rica etsem ondan gelen/gelecek yorumu siler misiniz? Aynı yorumu size gönderdim. Teşekkürler, sevgiler.

04 Mayıs 2014 21:34
CEVAP

Kusura bakmayın, mesaj ve yorumları yeni gördüm. Bir yorumu da sildim. Milliyetin blog sayfasının işletişi ilginç, yorumlardan falan haberim olmuyor, kusura bakmayın. Ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim, öğrenecekler, öğreneceğiz :) Başka çare yok. Tufan Karaca

29 Mayıs 2014 11:10
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

03 Ocak 2012 11:37
Ahmet YILMAZ

Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 17:09
Akif Ziya

bılgı en buyuk güç,yazılarınız çok faydalı iş yaşamımda şunu,da çok yaşıyorum,bızde çok konu öğrenım sahasında ve masada kalıyor,daha çok bıldiğimizi okuyoruz,bırde motomot iş yaşamı ile ilgili ABD kokulu çeviriler var tam bır yabancılaşma bızi biz anlarız işimizde öyle değilmi slmmmmm

18 Ekim 2010 21:10
Toplam blog
: 165
Toplam yorum
: 14
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 752
Kayıt tarihi
: 27.12.08
 
 

30 yıldır uluslararası yöneticilik ve zaman zaman da akademisyenlik yapmaktayım. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster