Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
ErkanArkut

Merhaba, neden bu kadar olumsuz bir bakış açınız var anlayamadım, çok büyük bir İslam Birliği kurulacak, bu zaten kaderde belirlenmiş durumda. Sadece belli bir vakti var. Herşeyi teknik nedenlere bağlı olarak görmeyin, dünya aslına metafiziktir ama bunu görenler ve fark edenler çok azdır. Saygılar, hürmetler.

19 Ağustos 2013 10:52
CEVAP

Ben Akıl birliği taraftarı ve destekcisiyim...Din birliğine sadece inanç , ibadet ve hizmette taraftarım ama siyasi alanda KARŞIYIM.Saygılarla

19 Ağustos 2013 16:39
Gülbeyazı

Yorum ve katkınız için teşekkür ederim. Hint keneviri kullandığınızı yazmanızdan dolayı yorumunuzu yayına vermedim. Türkçe sözlükte "afyon" şöyle tanımlanıyor: Olgunlaşmamış haşhaş kapsüllerine yapılan çiziklerden sızan, güçlü bir zehir olmakla birlikte içinde morfin, kodein vb. uyuşturucular bulunan madde. Gördüğünüz gibi ayfon deyince bir "madde" anlaşılıyor, bitki değil. Bitki için "afyon bitkisi" demek daha doğru olur. Selam ve saygılarımla.

08 Ağustos 2013 17:12
Esma KAHRAMAN

:)) napim ya uzun yazamıyorum...

06 Temmuz 2013 19:56
CEVAP

Bence gercek mazeret bu degil!...

08 Temmuz 2013 18:26
İsmail Hakkı CENGİZ

"Ergenekoncu eşittir milliyetçi" başlıklı yazınıza iki defa yorum gönderdim. Sayfanızda yayınlanmadı. Bilginiz var mı? Selâmlar...

04 Mayıs 2013 13:35
CEVAP

Pazar 5 mayis mesajiniz geldi. Yorumunuz ise 6 mayis pazartesi geldi. SAygilarla

06 Mayıs 2013 11:34
Mesut KARİP

Yeni yılınızı en içten duygularla kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.

30 Aralık 2012 10:03
CEVAP

Teşekkürler Sevgili Mesut Karip....Size ve tüm sevdiklerinize sağlıklı, neşeli ve bol şans dilerim yeni yılda.

30 Aralık 2012 15:23
ahmet zegerek

mesajınızın yayınlanmasını niye istemediğinizi anlayamadım. selamlar

04 Kasım 2012 16:14
CEVAP

İyi günler...taverna havasında blog yorum muhabbetlerinin olduğu, ben senin sen benim sırtımı sıvazla tarzı blog bloklaşmalarının olduğu ortamda ve yazıya bir katkı sağlamıyacağı için yorumun yayınlanmasını rica ettim...Teşekkürler...sadece size minnettarlığımı belirtmek istedim. Sağlıcakla sevgi ile kalın.

05 Kasım 2012 00:36
ErkanArkut

Sanırım bir yanlış anlaşılma oldu, ben Hz. Mehdi son peygamber demedim, Hz. Mehdi peygamber değildir, kendisine kitap gönderilmeyecektir. Son peygamber Hz. Muhammed (sav)'dir. Hz. Mehdi dünyaya İslam'ı son kez hakim edecek kişidir. Peygamberimizin hadislerine göre Hz. İsa geldiğinde Hz. Mehdi'ye biat edecektir.Hz. Mehdi ile ilgili çok fazla gerçekleşen hadis var, çok fazla fiziki özelliklerinin tarif edildiği hadis var. Bunları detaylı anlatıyorum. Saygılar, hürmetler.

16 Ekim 2012 15:02
Turbest

Sayın Akyürek, Atanur Beye yazdığım o yorumla ilgili bir yanlış anlaşılma olduğu kanısındayım. Belki de benim ifadem açık ve eksik kalmıştır. Orada "25 askerimiz savaş dahi olmadan ihmalden yitip gidiyor, her gün şehitlerimiz çoğalıyor da bir vatan haininin oğlunun intiharına mı üzüleceğiz, bunun için neden yazı yazdınız?" demek istedim.Baktım gerçekten şehitler için yazmamış. Umarım buna bir itirazınız yoktur. Varsa da ne yapayım, benim düşüncem böyle. Selamlar.

19 Eylül 2012 01:56
CEVAP

itirazım olması için benimde hain olmam gerekir. Ancak düşmanda olsa bir aile dramına üzülürüm. Dağda ölse başka düşünürdüm. iyi günler

19 Eylül 2012 22:10
Erdal Aydın

Süleyman bey, yorumunuz bana ulaştı, ancak blogumu bazı sorunlarından dolayı yayından aldım. Tekrar yayınlamayacağım. Size zahmet verdim, kusura bakmayın. Bu arada, görüşlerinize katılıyorum. Bu tür oldukça basit ve anlamsız şeylere de anlamlı tepki vermemek gerekiyor, bu, elinizdeki şeyin anlamını korumak için şart. Selamlar..

17 Eylül 2012 15:03
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiden ve saygıdan uzak, yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşıp toplumun tüm katmanlarına yayabilelim… Bu duygularla hepinize, bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

20 Ağustos 2012 18:29
CEVAP

İyi bayramlar

21 Ağustos 2012 09:32
Toplam blog
: 82
Toplam yorum
: 177
Toplam mesaj
: 23
Ort. okunma sayısı
: 429
Kayıt tarihi
: 11.08.09
 
 

İlgi alanlarım muzik. İlk kez Milliyet Blog'da yazı yazmayı deniyorum, daha doğrusu düşüncelerimi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Plato :" İnsan, bildikleri ve bilmedikleri arasında ki noktada duran bir yaratıktır." Aristoteles: İ