Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

03 Ocak 2012 10:41
Ahmet YILMAZ

Sedat bey, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 14:49
CEVAP

Ahmet Bey; Yeni yıl dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Yıllar geçtikte yoğunluğumuza yoğunluk ekleniyor. Blog üzerinde çok fazla vakit geçiremedim. Son Blog yazılarım genel olarak güncel konumuz Spor ile ilgili idi. Spor kulübü vekilliği yaptığım için bu konu üzerine eğilmem kaçınılmaz oldu. Yakın zamanda güncel bloglarla karşınıza çıkacağım. Sevgiler..

06 Şubat 2012 20:31
nur cerit

MERHABA SAYIN AVUKATIM, BİR HEMŞİRE ARKADAŞIN ÜZERİNE YIKILMAYA ÇALIŞILAN BİR GAZLI BEZ UNUTMA VAKASINI ARAŞTIRIRKEN BLOG AÇILDI,ÜSTTE SEDAT VARGILI YAZIYOR,NE ALAKA DİYORUM KENDİMCE,SONRA BAKTIM SEN,YÜREĞİM KABARDI SEVGİLİ DOSTUM. AYRICA İSTERSEN BEN BU DAVAYI SANA VEREYİM:))

24 Ocak 2008 16:52
Toplam blog
: 12
Toplam yorum
: 9
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 7544
Kayıt tarihi
: 12.03.07
 
 

Futbol ve hukuk yetenek ve kural birleşimi dev kurumlar. Alınan cezalar, kazanılan dava ve maçlar, k..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster