Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Aydın SEVİNÇ

Naile Hanım Merhaba, Milliyet Blog'un en eski yazarlarıyla birlikte bir sanal söyleşi projem var. Katılmayı arzu ederseniz lütfen bana dönüş yapınız. Selamlar. Aydın Sevinç

09 Şubat 2013 01:17
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 20:26
Ahmet YILMAZ

Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 18:57
CEVAP

Teşekkür ederim Sayın Yılmaz. Aynı dileklerle...

15 Kasım 2011 05:34
Turgay Suat Tarcan

Ya kusura bakmayın. "Mesajı yayınlama" seçeneğini işaretlediğim halde mesajınız çıkmış. Nasıl sileceğimi bilmiyorum. Umarım cevabım ulaşmıştır. Bu arada ben de anne tarafından Nazilli'liyim. Hemşeri sayılırız.

18 Mart 2011 14:03
CEVAP

Sayın Tarcan, Öncelikle yayınlamayın diye özellikle belirtmiştim. Eğer hala yayınlanmış bir mesajsa özel blog alanınızda mesajlar bölümünden mesajımı silebilirsiniz. Aksi halde ben site yönetimi ile görüşüp sildirebilirim. Bu arada hobi olarak şiirle uğraşmıyorum, bu işi meslek edindim. Bu arada Şebnem Ferah konserine katılacağım. Oraya kadar gidip kendisine yakın bir yol bulamamak saçmalık olur. Teşekkürler, yine insanın kendisi diyelim... Dediğim gibi mesajımı lütfen ve ivedilikle silin. Syg.

20 Mart 2011 00:15
Faruk Akçe

Naile Hanım, Duygusal Zeka Kitap incelemeniz için teşekkür ederim. İstifade ettim. Bu kitabu okuyacağım. İş yaşamında başarılar.

16 Haziran 2010 18:39
Nihat Öner

Sevgili Şair kızım, Şiir kitabı çıkaracak düzeyde şiirler yazmışsın, Blog'unda bir şiirine rastlıyamadım. benmi bilgisayarı kullanmasını bilmiyorum. başarı dileklerimle

01 Aralık 2009 17:01
CEVAP

Çok haklısınız Nihat Bey. Blogumda şiir yok, yazı ağırlıklı idi. Şiir kitabımın dağıtımını kendim yapıyorum. Şair olarak emeğe saygı sloganı ile kitabımı insanlara ulaştırmak savaşı içindeyim. Anlayışınız için teşekkür ederim. Naile Duman http://www.naileduman.com

01 Aralık 2009 18:52
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzusuyla, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

27 Kasım 2009 14:21
CEVAP

Hayırlı bayramlar ve nice mutlu bayramlara Ahmet Bey. Şiir kitabımın dağıtım ve tanıtımı ile de kendim ilgilenmek zorunda olduğum için uzun süredir blogdan uzak kaldım, farkındayım. Ancak anlayışınıza teşekkür etmekten kendimi alamadım. Saygılarımla.

01 Aralık 2009 18:51
Ahmet YILMAZ

Sevinç günlerimizdir bayramlar… Durup dururken “bugün bayram” diye sevinemeyiz. Sevindiğimiz gün, bizim için bayramdır. Hayatımızda böyle mutlu olduğumuz, heyecan duyduğumuz, sevinçten havalara uçtuğumuz günler vardır değil mi? Aynı duyguları toplum olarak yaşayabildiğimiz günlerdir işte bayramlar… Ramazan bayramınızı bu coşkuyla yaşamanız dileğiyle kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

18 Eylül 2009 23:52
Mustafa Mumcu

İki deneme yazınızı ve bir de "Sanal aşk"ı okudum. Keleminiz çok güçlü, üslubunuz akıcı. Yazım kurallarına dikkat ediyorsunuz. Noktalama işaretlerini çok az yerde yanlış kullanmışsınız ama yazım hatalarınız gerçekten yok denecek kadar az. Mesela birkaç yerde "!" ünlem işareti yerine "?" soru iareti kullanmışsınız. Birkaç yerde "da" ekini ayırmamışsınız. "!.." yerine "..!" işareti kullanmışsınız. Türkçeyi düzgün kullanan bir Türk genci olduğunuz için sevindim, tebrik ederim. Sizden gelecek ileti veya telefonu bekliyorum. Saygılarımla. Mustafa Mumcu

16 Şubat 2009 23:01
nemokaptan

YENİ YILINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR; SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE NİCE SAĞLIKLI VE MUTLU YILLAR GEÇİRMENİZİ DİLERİM. NECİPSÖYLEMEZ

09 Ocak 2009 21:43
Toplam blog
: 23
Toplam yorum
: 86
Toplam mesaj
: 38
Ort. okunma sayısı
: 1919
Kayıt tarihi
: 10.06.06
 
 

1976 Nazilli doğumludur. İlk şiir kitabı "Farkındasız İntihar" 2009 yılında Kadın Yayınevi'nden y..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster