Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1945 yılında Adana'da doğdum. Galatasaray Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. İş bankasında müfettişlik ve şube müdürlüğü yaptıktan sonra 1992 yılında emekli oldum. Emekli olduktan sonra birkaç finans kuruluşunda yönetici olarak çalıştım.Siyaset,ekonomi, tarih, ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Önem Verilen Biri Olmak

İnsana önem verilmez. Nesnelere ve manevi şeylere önem verilir.İnsanlar önemsenir.Mesela Öğretmene nasıl önem verilir?Öğretmen sınıfa girdiğinde ayağa kalkılır.Bu önem değil,saygıdır.Oysa Öğretmenlerin öğütlerine önem verilir.Fikirlere, sanata önem verilir. Hepimiz Türkçe'mizi kötü bir şekilde kullanıyoruz.Özür dilerim düzeltmek zorunda kaldım.

22 Haziran 2019 01:11
Biriktirilen Şeyler Hayat

Sayın yazarım biriktirmek bilinçle yapılan bir eylemdir.Hayat ise kendiliğinden devam eden bir süreçtir.Biriktirmek kelimesi bence hatalıdır. Doldurmak kelimesi belki tam karşılık olabilir. Süreyi doldurmak gibi. Çukuru suyun doldurması gibi.

22 Haziran 2019 00:46
Sara (epilepsi) ve para hastalığı

Epilepsi hastalığında hem kriz, hem kendini kaybetme ve hem de donuk donuk bakma arazları mevcuttur. Aynı arazları " paranın esiri " olmuş insanlarda da görmekteyiz.DONUK DONUK BAKMA DURUMU DEVAMLI PARAYI DÜŞÜNMEKTEN KAYNAKLANMAKTADIR.ALLAH ŞİFA VERSİN DEMEKTEN BAŞKA ELİMİZDEN BAŞKA BİR ŞEY GELMİYOR PARANİN ESİRİ OLAN İNSANLAR İÇİN.

09 Mayıs 2019 00:03
 
Toplam blog
: 422
Toplam yorum
: 2135
Toplam mesaj
: 120
Ort. okunma sayısı
: 988
Kayıt tarihi
: 26.01.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    15 Ekim toplantısının başlangıç saatinin 10.00 olmasını tercih ediyorsanız bildiriniz.