Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1945 yılında Adana'da doğdum. Galatasaray Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. İş bankasında müfettişlik ve şube müdürlüğü yaptıktan sonra 1992 yılında emekli oldum. Emekli olduktan sonra birkaç finans kuruluşunda yönetici olarak çalıştım.Siyaset,ekonomi, tarih, ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kadına Şiddetin Gereği veya Çözümü

Nasıl arabaların fenni muayeneden geçirilmesi zorunluysa, erkeklerinde periyodik tıbbi (psikolojik ) muayeneden geçirilmesi zorunlu olamaz mı?Erkeklerde bu muayene 18 yaşından itibaren başlar ve agressiflik, psikopatlık tespit edilerek toplum sağlam hale gelir.Belki uçuk bir öneri oldu ama her gün dövülen ,öldürülen,ayağına kaynar su dökülen kadınları görmek dayanılmaz hal aldı.

15 Aralık 2017 13:25
10 uncu Yılı Bitirirken Blogdaşlara ve Editöryaya Teşekkürler

Milliyet Blogda yazı yazmak gerçekten insanı geliştiriyor. Bunun yanında değerli, kültürlü ve düşünür kişilerle tanışmak ayrı bir şans. On yılı izin bir süre istikrarlı bir şekilde yazı yazman da ayrı bir başarı tablosu.Tebrik eder,esenlikler dilerim.

14 Aralık 2017 20:30
Maceralı Bir Blog Yazarları Çalıştayı Sonrası

Entellektüel ve medyatik bir hareket var, ama ne yazılı basın, ne TV kanalları bundan söz ediyor.(belki ettiler de benim haberim olmadı )Kadri Kanpak ile haberleşmesek belki de hiç haberim olmayacaktı.Anlaşılması güç, ne dersiniz?

28 Kasım 2017 22:25
 
Toplam blog
: 461
Toplam yorum
: 2085
Toplam mesaj
: 120
Ort. okunma sayısı
: 859
Kayıt tarihi
: 26.01.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    15 Ekim toplantısının başlangıç saatinin 10.00 olmasını tercih ediyorsanız bildiriniz.