Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1945 yılında Adana'da doğdum. Galatasaray Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. İş bankasında müfettişlik ve şube müdürlüğü yaptıktan sonra 1992 yılında emekli oldum. Emekli olduktan sonra birkaç finans kuruluşunda yönetici olarak çalıştım.Siyaset,ekonomi, tarih, ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Artık Evlerde Bodrum Olmayacak

Toprağın altında temel,onun üstünde ve yine toprağın altında bodrum kat ya da " su basmanı " mı nedir diye söylenen kat.Bu kat toprağın altında ve penceresi yok veya yarım pencereli.Işık az ve havasız bölüm.Bu bölümü beton ile kapatacaklarına kullanılsın diye depo , bodrum kat, sığınak veya kapıcı dairesi yapıyorlar. ANCAK BU KATIN İKAMETGAH OLARAK KULLANILMASI YASAKLANMALI, ÇÜNKÜ İNSANLIĞA AYKIRI BİR YAPI.kAPICI AİLELERİ BU DAİRELERDE ÇÜRÜYORLAR.Görüşünde haklısın.Bodrum katları ikamet edilen yerler arasından çıkarılmalı.

19 Eylül 2021 12:58
Eski Türkler Çok Ahlaklıymış

Ahlak genetik midir, çevresel midir? Bunun cevabını bulmak kazım. Eğer genetik ise ve senin belirttiğin gibi ESKİ TÜRKLER ÇOK AHLAKLI İSE, bugünkü Türkler de çok ahlaklıdır, zira aynı genetik yapıya sahipler eski Türklerin ki gibi.Ahlak ÇEVRENİN ETKİSİ ALTINDA İSE, o zaman suç çevrede.Ancak çevre Türk olduğuna göre ahlaksız olamazlar genetikleri düzgün olduğu için, bu durumda suçlu Türk toplumuna katılan diğer ırklar ahlaklı değilmiş sonucu çıkar. Bilmem analatabildim mi?

27 Ağustos 2021 19:07
Talibanlı Talibansız

Belli derecede özgürlükleri vardı dedim.Kadınlar sokağa çıkabiliyor, okuma hakları var, eşleriyle beraber dolaşabiliyorlar, en önemlisi devlet canlarına kast etmiyordu.Şimdi halkın üstüne ateş açıyor, evleri basıp genç kızları alıp götürüyor, herkes ülkeden kaçıyor.Zaten şah idiler, şahbaz oldular. Yani durumları çok kötü idi şimdi eskinden kat be kat daha kötü durumdalar.Olumsuz olmanın da bir sınırı var sayın Korkut.

27 Ağustos 2021 18:57
 
Toplam blog
: 450
Toplam yorum
: 2187
Toplam mesaj
: 120
Ort. okunma sayısı
: 987
Kayıt tarihi
: 26.01.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    15 Ekim toplantısının başlangıç saatinin 10.00 olmasını tercih ediyorsanız bildiriniz.