Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1945 yılında Adana'da doğdum. Galatasaray Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. İş bankasında müfettişlik ve şube müdürlüğü yaptıktan sonra 1992 yılında emekli oldum. Emekli olduktan sonra birkaç finans kuruluşunda yönetici olarak çalıştım.Siyaset,ekonomi, tarih, ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Radikal Kararlar Alan Kurtardı

Köy ile Ülke aynı şey mi? Ülkeye giriş ve çıkış vize ve pasaportla ve kalma süresi yabancı ülkelerde kısıtlı.Bilmem anlatabildim mi? İkincisi salgın sorunu hatta azılı bir salgın sorunu varsa yurt içi ulaşım kurallara bağlı.Şehirde kalacağın yer yoksa köyüne gitmesinde bir kısıtlama yok.Yurt dışından gelen vatandaşıma nasıl hadi geri dön diyebilirsin? Lütfen elma ile armutu karıştırmayalım.

29 Mart 2020 21:28
Medeniyet Koronada Avantaj mı?

İtalya'da yüzlerce kişi ölmüş,Somali'de iki kişi ölmüş.Bunun nesi İtalya için avantaj?

28 Mart 2020 23:20
Hayatın Eli Kulağında

Yurt dışından gelen vatandaşlarımızı ne yapacaklardı acaba? GİT BAKALIM GELDİĞİN YERE Mİ DİYECEKLERDİ? Mecburen karantinaya alacaklardı.Karantinaya alındığı an virüs Yurt içine girecek ve salgın olma ihtimali ortaya çıkacaktı.İlk gelende olmasa yüzüncü gelende virüs ortaya çıkacaktı.Yani sınırları kapatmakla olmaz.Çünkü yurt dışından gelen vatandaşlarımız her zaman olacaktı.

28 Mart 2020 23:10
 
Toplam blog
: 430
Toplam yorum
: 2152
Toplam mesaj
: 120
Ort. okunma sayısı
: 993
Kayıt tarihi
: 26.01.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    15 Ekim toplantısının başlangıç saatinin 10.00 olmasını tercih ediyorsanız bildiriniz.