Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1978/79 İskenderun Ticaret Lisesini mezunuyum. İşçi emeklisiyim. Felsefem hayatın tadını çıkartarak emekliliğimi yaşamak. Okumayı, her gün birşeyler yazmayı seviyorum. İlham geldiğinde kendimce bir kaç dörtlük karalarım şiirimsi şeyler. Yaşadığım hayattaki iz bırakan anılarımı amatörce kaleme alıp şahsıma özel bir kaç kita..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İller Büyükşehir Oldu, Köyler Mahalle Oldu!...

Sayın Recep Aslan kaleminize yüreğinize sağlık. Köylerimizin elli yıllık peryodunu aldınız baştan sonuna kadar bam teline, teline bastınız. Böyle değerleri hep yazın yazın ki içinizde kalmasın. Taşsın her tarafa yayılsın. Günümüzde yaşam böyle uymasan da uyduruyorlar zorla. Köy kavramı artık kalmadı. Selamlarımla.

22 Ocak 2018 10:08
Köyümden Hatıralar ve Anılar…

Recep Bey hoş geldin Milliyet Blog'a. Nede güzel anılar hatıralar vardır gün yüzüne çıkarılmayı bekleyen. Bu güzel bir başlangıç oldu bence. Devam.. Selamlar.

18 Ocak 2018 17:26
Blog Okuyup Yorum Yapmamak Zaman İsrafıdır

Sayın Çetingöz yazıları okuduğun zaman insanın yüreğine dokunmalı. İçine oturmalı, doğal ve özgün olmalı. Gündem hakkında yazılan yazılar yazan birçok yazar olmasına rağmen özgün bir dil, özgün bir yorum içtenlikle katılmadığı zaman sanki tuzu eksik kalmış gibi hissediyor insan. Ama öyle yazılar oluyor ki dadını damakların en üstünde hissettiriyor, yutkunduruyor insanı. Saygı ve hürmetlerimle.

16 Ocak 2018 11:32
 
Toplam blog
: 114
Toplam yorum
: 33
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 142
Kayıt tarihi
: 10.11.17
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster