Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

 ÖNSÖZ: Ben ne uyak bilirim ne bir kafiye/ Yarım asırlık ömrüm geçti nafile/ İçimden geçenler hepinizin emrine amade/ Gönlümden geçenleri yazıyorum ha bire /Nasıl yazılır bilmem ki yazıyı şiiri/ Kalbimden geçen gibi dökülüyor inan her biri /Sürçü lisan eder isem aman af ola /Sakın yerden yere vurmayın ha acemi Adil'i....

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sağlık Sistemi Sorunlarının Günah Keçisi Doktor mu? Nankör!

Toplum olarak en çok ihtiyaç duyduğumuz bu özel konuya dikkat çeken bu güzel yazınız için teşekkürler Kenan bey.Darp edilip hayatlarını kaybeden onca hekimin nasıl yetiştiğini, onların insan hayatı için önemini kavrayamayan yozlaşmış insanlığa edecek çok laf var lakin dilim varmıyor. Devletimizin sağlık konusunda yapması gereken çok iş var. Dilerim uzun sürmeden üzerine eğilirler. Saygıyla.

08 Ekim 2018 16:25
Askerliği Paraya Yaptırdılar

Değerli yazarım paralı askerlik ile ilgili yazınızı okudum. Ancak bir çoğuna katılmadığımı belirtmek isterim. Paralı askerliğin vatanı sevip sevmemekle bir ilgisi olmadığı gibi, tıpkı yazınızda bahse konu ettiğiniz çevrenizdeki uzun dönem askerlik yapan her Türk Vatandaşı gibi paralı kısa dönem askerlik yapanlarda eminim ki en az onlar kadar vatanseverdir. Kaldı ki bu devletimizin yığılan yüksek tahsil yapmış akademik kariyerleri ve diğer mücbir sebeplerinden doğan ihtiyaçtan tercih edilmektedir. 31 Temmuz 2018 tarihli Emret Komutanııım başlıklı M.Blog da yazdım dikkatinize. Saygı ve hürmetlerimle.

06 Ekim 2018 19:01
Çok Okunmak mı / Çok Yorum Almak mı Mutlu Eder?

Şu ana kadar yazdıklarımın, öğrendiklerimin, biriktirdiklerimin ışığında bir kitap yazmaya başladım. Eğer bitirebilirsem onu bastırıp emeğimin kendimce karşılığını almak istiyorum. Hatta M.Blog da daha önce yazdığım güncelliğini kaybetmiş bazı yazılarımı da kaldırıyorum arada bir temizlik yapıyorum. Beni bu halimle kabul eden değerli editörlerime de müteşekkirim. Hepimiz en iyisi olursak diğerleri ne yapacak. Hepimizin birer renk olduğumuzu düşünüyorum. Emeklerinize sağlık. Yazmayı seviyorum. Sevgilerimle, saygılarımla.

05 Ekim 2018 00:00
 
Toplam blog
: 126
Toplam yorum
: 83
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 184
Kayıt tarihi
: 10.11.17
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster