Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Emekliyim. Felsefem hayatın tadını çıkartarak emekliliğimi yaşamak. Okumayı, her gün birşeyler yazmayı seviyorum. İlham geldiğinde kendimce bir kaç dörtlük karalarım şiirimsi şeyler. Hayatın mizahını yakalamaya çalışıyorum kendimce. İyi beyin topoğrafım olduğu söylenir, fotoğraf çekmeyi severim. Yemek yemeyi, doğada trekin..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Fındık Faresi

Merhaba Sayın Fisun Gökduman Kökcü, Küçük fındık faresini okuduktan sonra sırasıyla bir çok anı yazınızı okudum. Hepsi birbirinden güzel anılar demeti. Hele anlatım tarzınız o kadar güzel ki su gibi okunuyor. Hele Dut Ağacı yazınızı okuyunca kendimi buldum bir an içinde. Bizimde bahçemizde dört dut ağacı vardı bir tanesini çok severdim. Ne zaman dertlerimle sıkıntım olursa onun dibine attığım yer minderine oturur küçük dağın eşsiz manzarasını seyrederken geleceğe dair tüm hayallerimi kurduğum gibi, o anki sıkıntılarımdan arınır dönerdim. Şimdi yaşlanıp emekli olduktan sonra kesilen dut ağacının olduğu yere bir yazlık ev yaptırdım. Tam salonumun köşesine gelen dut ağacının yerine koyduğum Baba koltuğumda tatillerde keyifle kitabımı okurken o eski günlerin tadına doyulmaz keyfini tekrar, tekrar yaşıyorum. Bende diyorum ki her zaman sırtını yaslayacağı bir ''Dut Ağacı'' herkesin olsun.Kaleminize yüreğinize sağlık. Saygı ve hürmetlerimle.

25 Nisan 2018 12:22
Köyden Mektup - 5

Mevcut durum pek de güzel yazılmış Çetelesi liste, liste tutulmuş Uyarılar nükte ile bezenmiş Ne de güzel mektup yazdın arkıdeş.... Yüreciğine sağlık. İnsanın damağında tat bırakan bir mektup olmuş. Selam ve hürmetlerle.

02 Nisan 2018 13:26
Teşekkürler Milliyet Blog

Seda hanım yüreğinize sağlık hislerime tercüman oldunuz. Milliyet Blog için yazdıklarıza harfiyyen katılıyorum. Tüm MB editörlerine, bizlere fkirlerimizi yazarak ifade edebilme fırsatı verdikleri için müteşekkirim. Saygı ve hürmetlerle.

22 Mart 2018 14:40
 
Toplam blog
: 121
Toplam yorum
: 36
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 157
Kayıt tarihi
: 10.11.17
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster