Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kendi başka kadına gider yakını başka erkeğe gidemez, onunki namus diğerininki mısır püskülü

Kıymetli Korkut; Onlar zaten sizin bu ülkede bir yetkili olamayacağınızı biliyorlar. Siz hayallerle yaşamayı seviyorsunuz. Bakıyorum Nataşa sözlerini de aklınızda tutuyorsunuz. Daha geçenlerde sizinle konuşurken yağmur yağıyor dediniz, ben öbür tarafa sordum hayır yağmur falan yağmıyor dediler.Kim bilir belki sizin günahlarınızı bir katar dahi götüremez ağırlığında.:))) Hayallerle yaşamak çok güzel. Zaten siz bu ülkede bir yetkili olsanız ben başka ellere giderim.Saygılar sunuyorum.Bu önemli ve yazılması gerekli yazı için teşekkür ediyorum.

28 Mart 2017 14:34
Fısıldayan Rüzgâr II

Kıymetli Nil Alaz; İyi ki oradasınız. İyi ki bu çok derin manalı sözleri bizlerle paylaşıyorsunuz. İyi ki hep sevgiyi, barışı ve güveni dile getiriyorsunuz.Geçenlerde bir yorumumda da arz ettim.Kıymetli Nil Alaz hiç ara vermeden güzel Türkçe'mizle süslü şiirlerini yazmalı.Tüm ailenize saygılarımı sunuyorum.Hep sağlıkla, daima mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

28 Mart 2017 14:25
"Sahip olduğunuz eşyalar sonunda size sahip olurlar"

Kıymetli İzmirli: Bu yazınız sanki benim iç dünyamı seyretmiş ve ona göre yazmışsınız.Evdeki bir çok eşyaların miadı dolmuş yada yenisi alınmış ise onu kullanacak çok insanlar var.Onların sevinmeleri, duacı olmaları da güzellikler ihsan eder. Bunları siz yazınızda saydığınız. Elbise, çamaşır maki-nası,buzdolabı, koltuklar vs. Gerçekten yazılması gereken önemli bir yazı. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

27 Mart 2017 17:38
 
Toplam blog
: 528
Toplam yorum
: 6190
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1548
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.