Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Kıymetli Cmile Torun;23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dünyada eşi, benzeri olmayan bir bayram.Bu Bayramı yine eşi ve benzeri olmayan Atatürk tarafından çocuklara armağan edilişi Atatürk'ün onun ülkenin geleceğinin esas temeli olacak çocuklara verdiği önemdir.Bu günün çocukları bulundukları yaşta her şeyi kavrayabiliyor. " Al Çocuk" Şiiri ise insanı derinden derine düşündürüyor.Saygılar sunuyorum.Tüm aileye sağlık ve mutluluk diliyorum.

23 Nisan 2018 13:33
Vatan Sana Emanet

Kıymetli Nahide Çelebi; Milli Egemenlik Ulusal ve Çcuk Bayramı kutlu olsun. Özellikle gençlere seslenişiniz insanı duygulandırıyor. Dilerim geleceğimiz gençler sizin bu çok önemli sözlerinizin mahiyetini çok iyi anlayacaklardır. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

23 Nisan 2018 02:46
Memed'im

Kıymetli Dr. Fisun Gökduman, Kökcü; Bu eserinizi ( Eşinize seslenişinizi) yeni gördüm. Sevdasını ve sadakatini eşine henüz yere düşmemiş kar misali temiz duygulu sözlerle ifde etmek mutluluğun devasıdır.Biliyorsunuz bütün insanlar anne karnında henüz dört aylık iken, nasipleri, ömürleri ile birlikte bahtlarıda eşi benzeri bulunmayan kudret kalemiyle yazılır ki buna alınyazısı deriz.Yüce Allah kudret kalemine neler yazdığını gizli tutması için yemin verdirdi.Gizli tutulduğu için insanlar O, yazgıyı okuyamaz.Sizin bahtınız da kıymetli eşiniz Mehmet Bey'in alın yazısında yazıldı. Sevginin, saygının, sadakatin, ve doğruluğun kadir kıymetini bilmeliyiz. Bu arada Yüce Allah oğlunuz Efekan'ı sizlerle, sizleride Efekanla daimi sevdirsin. Onun şansı, bahtı, sağlık ve mutluluğu açık olsun.Saygılar sunuyorum.Tüm aileye sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Nisan 2018 20:10
 
Toplam blog
: 571
Toplam yorum
: 6782
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1587
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    GERÇEKLER UMUTLARIN TOPRAĞI, HAYALLER UMUTLARIN YAPRAĞIDIR