Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Mevsim Çorbası

Kıymetli Nahide Çelebi: Her mevsime göre çeşitli çorbalar gerekli. Sizin bu yazınızdaki çorbanın tarifleri evin Sultanına arz edildi.Mevsim kış içimizin ısınması gerekli onlarda zahmet görüp hazırlar bizlerde çorbamızı afiyetle yeriz. Kategorilere baktım Yemek- Mutfak ile ilgili yüze yakın yazı yazmışsınız.Bunlar birer bilgidir.Hepimizin istifade etmesi gerekir.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

10 Aralık 2017 19:30
Devletler insan olsaydı......

Kıymetli Erol Özışık; Bu yazınızın yazıldığı tarihte MB üyesiydim buna rağmen bu önemli, gerçek ve yazılması gereken yazınızı okuyamamışız.Büyük Şeytanı mafya babasına,Suudi Arabistan'ı itaatkar kadına ve İsrail'i gayrı meşru çocuğa benzetmeniz bana oh dedirdi. Bu Şeytan nasıl olduysa Suudi Arabistan'ı da yanına aldı. Bakın bu günlerde Kudüs için bir açıklamalarını duymadık. Bunlar sözde melekleri temsil ediyorlar.Yazınız bana çok şeyler öğretti.Size yürekten teşekkür ediyorum.Size olan sevgimin, saygımın, güven ve itimadımın değerini bulduğuna inandım. Saygılarımı sunuyorum. Daima sağlık ve mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

09 Aralık 2017 03:08
Narın Faydaları

Kıymetli Nahide Çelebi: Haklısınız Nar ok faydalıdır lakin tatlı narı seviyorum.Bizim Mersinin Silifke ilçesinde bir dostum bize özel olarak nar getirmişti sayısı sadece üç taneydi. Tek bir nar iki ve üç kilo arasındaydı.Ancak nar kabuğunun faydalarını bilmiyordum.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk dileklerimi sunuyorum.

08 Aralık 2017 17:43
 
Toplam blog
: 538
Toplam yorum
: 6548
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1584
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Gerçekler umutların toprağı, Hayaller umutların yaprağıdır