Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Aba Altından Türkiye ve İran Tehdit Edildi

Kıymetli E Ruhi Yalçın: İran'a güven olur mu? Şayet İran Türkiye gibi düşünse Ne Büyük şeytan, ne Rusya kimse d bölgeye hakim olamaz.Biliyorsunuz Uluslararası ilişkiler hep çıkarlara dayanıyor.Büyük şeytan İran'dan çekiniyor, Hele dün terör örgütü elebaşının posterleri ABD yi köşeye sıkıştırdı. Aba altından sopa göstermek artık eskide kaldı yeter ki güçler birleşip güce güç katsa.Önemli bir konuyu dile getirdiniz.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

20 Ekim 2017 17:08
İsraf ve Tutum

Kıymetli Yurdagül Alkan; Zengin olma düşüncesiyle tutumlu olmak gerekmez. İsrafın önünü kesmek için de tutumlu olmak gerekir. Evinde ekmeğin varken tazesini almak için fırına gitmeye gerek yok. Bir çok yiyecek ve içeceği tutumlu kullanabiliriz.Öyle yapılmıyor illa yenisi olsun diyoruz. Giyimde de böyle kirli olmasın, yamalı değilse giysilerimizi de giymeliyiz. Ülkemizde İsrafın önü kesilmiyor. Cep telefonu ile konuşabiliyorsak en son modelleri almaya gerek yoktur diyorum. Ne çare ki insanları israfa yönlendiren TV reklamları böyle devam ettikçe tutumlu olmak hayal olur.Tüm ev halkına saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

16 Ekim 2017 16:29
Ayşe Teyze Kimlik Kartını Değiştirdi

Kıymetli Erol Özışık; İnanın Ayşe Teyzenin memura verdiği cevapların aynısını bende kendime soruyorum.Ayşe Teyze muhataba sorma cesareti göstermiş benim muhatabım yok. Evet gerçekten kimlik aldık daha doğrusu kimlikten önce zarfı aldık inanın açmadım.Şifre nedir,puk nedir, pin nedir insan yarım gün düşünür.Ülkemizde Ayşe Teyzeler bundan sonra bunları öğrenecekler vay halimize.Çok önemli bir konuyu dile getirmişsiniz. Ne çare ki Ayşe Teyzeler Milliyet Blog'u takip edemiyorlar. Okurlarımız Ayşe Teyzelere, Fatma Teyzelere ve Ali amcalara Veli amcalara da anlatsınlar.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

16 Ekim 2017 14:13
 
Toplam blog
: 529
Toplam yorum
: 6478
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1583
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    YALANLARLA SEVİNMEKTENSE,DOĞRULARLA ÜZÜLMEYİ TERCİH EDERİM.