Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Gönlüm Yangın Yeri

Kıymetli Nahide Çelebi: İnanın bazen bende sizin söyldiğiniz sözü söylerim. " Henüz can bedende lakin ha ölüyüz, ha diri " İnsan yararlı olmadıkça ne yapsın bedeni.Yine hasreti yangına çeviren sözlerinizi okuduk. Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

30 Haziran 2017 14:40
Benimle-Gerçekletirilen-İlk-Röportaj

Kımetli yazarımız Rukiye Türeyen:Babanıza Yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Kendisi dahi bir kaç amliyat geçirmiş elleri öpülesi Anneye melekler kardeş olsun.Diğer kardeşlerinle birlikte sağlık ve mutluluğunu diliyorum.Sayın Turan Yalçın tarafından sorulan sorulara çok cesaretli ve haklı cevaplar vermişsiniz. Biz öyleyiz anlık acıma hislerine kapılırız.Yolları yaparken, binaları inşa ederken, engelliler plan ve porejemizde olmaz.Gençek sevgiyi, ilgiyi,saygıyı kaybetmiş bir toplum olduk.Bana olmasın da kime olursa olsun diyenler olduk.Evet, bu dünyada yaşam süresince biri çok şeylerden mahrum kalabilirsiniz, lakin inancınız ve yaşam gücünüz her türlü takdire şayandır.Allah gücüyle, kudretiyle size şifalar versin.Hep böyle cesaretli vegerçekleri dile getiren biri olmanı diliyorum.Saygılarımı arz ediyorum.

29 Haziran 2017 21:12
İkinci resmi dilimiz Arapça mı olacak?

Kıymetli Erol Özışık: Belediye sadece Suriyelilere mi duyuru yapıyor onu bilemiyorum. Kayıp için Türkçe, İngilizce, Arapça dilden anons yapıhlsa belki kayıp daha çabuk bulunur. Suriyelilerin Arapçası ile diğer Arap ülkelerinin Arapçasıda biririne bezemiyor. Bizim esas dilimiz Türkçemiz yabancılara feda edilmesinde nasıl duyuru yaparlarsa yapsınlar.Böylece ikinci dilimiz Arapça İngilizcenin önüne geçmiş olur.Saygılar sunuyorum.Sağlıkla, mutlulukla yaşamanızı diliyorum.

28 Haziran 2017 15:03
 
Toplam blog
: 548
Toplam yorum
: 6381
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1561
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    YALANLARLA SEVİNMEKTENSE,DOĞRULARLA ÜZÜLMEYİ TERCİH EDERİM.