Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kirletmek, yok etmek

Kıymetli Nahide Çelebi:İnsanoğlu arsız, ayarsız ve ne acıdır ki tamiri imkansız.Bozulan kalbini,kirlenen içini değiştirilmezsiniz. Aslında bu dünya ikinci cennetti lakin insanoğlu bu cennetin her tarafını kirletti,bu kirlilik ilelebet devam edecektir.Sizler gibi insanlar da böyle üzülecektir.Saygılarımı sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Haziran 2017 09:46
Bu cezayı vermiyorum...!

Kıymetli Erdal Ceyhan: İki kez aynı konudan trafik para cezası. Bence onların not defterinde kayıtlısınız.Sizi, aracınızı ve plakanızı iyi tanıyorlar.Kurallara uygun yerde park etseydiniz bile cezalar yazılacaktı.Zaten daha evden çıkmadan içinize doğmuştu.Şikayet edilecek tek merci içinizdeki yürek, onun haricinde itirazınızı rüzgar alır götürür.Geçmiş olsun kıymetli öğretmenimiz Sayın Erdal Ceyhan.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

21 Haziran 2017 09:43
Örnek bir savcı...

Kıymetli Erol Özışık:Geçmişte de örnek savcılar vardı.Ve onlarla birlikte çalıştığımdan dolayı da çok mutluyum.Biz onlardan çok şeyleröğrendik.Onlar talimat, emir almazlardı.Adaletin öyle Savcı ve Hakimlere ihtiyacı vardır.Belki okudunuz belki ide okumadınız ancak aşağıda linklerini verdiğim bu her iki gerçek olay örnekleri çoğaltır sanıyorum. http://blog.milliyet.com.tr/verdigim-karari-geri-alirsam-/Blog/?BlogNo=415993 http://blog.milliyet.com.tr/davaci-avni--davali-devlet/Blog/?BlogNo=416478 Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

18 Haziran 2017 13:24
 
Toplam blog
: 545
Toplam yorum
: 6353
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1557
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.