Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Ben delirmek üzereyim...

Kıymetli Yurdagül Alkan; Evet, ihmale, keyfi tutum ve davranışa bakınız. Sözde bunlar emin eller, çocukları bunlara teslim ediyoruz.İşte ülkemdeki servis aralarının durumu.Kim bilir nasıl ruhsat verilmiş, kim bilir nasıl güvenli biri olduğunu kabul ettirmiş.Bahır taptaze bir çiçeği araçta unutularak can veriyor.İnsan yaşamı artık amortiye bağlantı.Saygılar sunuyorum. Size ve kıymetli evlatlarınıza sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Ağustos 2017 15:19
Atatürk Geldi Aklıma

Kıymetli Halil Güven Sökeli; Evet, güzel düşünmek, güzel söylemek,güzel davranmak ve yalan söylememek, hile yapmamak, ikiyüzlü olmayanlar Atatürk tarafından sevilenlerdir.Atatürk'ün yüreği vatan sevgisiyle doluydu.Ne mutlu size siz onu düşünürken sizi onnla karşılaştırdılar. Onun tavsiyelerinizi dinlediniz ve bize aktardınız.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

17 Ağustos 2017 00:10
Ey Gidi Babacandan... Dai’m... Erdal Ceyhan Öğretmenim…Toprağı Şiir Kokar!

Kıymetli Nil; Hepimizden ziyade senin yüreğin yanıyor.Öğretmenlerin öğretmeni Erdal Ceyhan'a daha yakındın,bizlerden çok önceleri onu tanımıştın.Zaten birbirinize yazdığınız yorumları bir araya getirseler roman olur.Sizin için O, BABACANDI.Gittiniz ziyaret ettiniz ayaklarınıza sağlık, ömrünüze ömür katılsın.Gözyaşları içinde bu yazıyı okudum.2012 yılında kendisi bizi MB da yazmaya teşvik etmişti.Yazdığınız gibi Erdal Ceyhan hiç unutulmayacak.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

15 Ağustos 2017 23:04
 
Toplam blog
: 526
Toplam yorum
: 6429
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1575
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    YALANLARLA SEVİNMEKTENSE,DOĞRULARLA ÜZÜLMEYİ TERCİH EDERİM.