Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bingöl'de, Baharın son ayında, ikindi üzeri un ambarı (kiler) arkasında, ebesiz, hemşiresiz, Emine teyzenin yardımı ile, Annem H.İkram yurdundan dünyaya gelmişim. Kırk yıla yakın zamandan beri Mersin'de oturuyorum. BENLİĞİ HİÇ SEVMİYORUM.     

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Gizlenemeyen duygu ve davranışlarımızdan KISKANÇLIK...

Kıymetli Yurdagül Alkan;Yazdıklarınız insan yaşamında önemli bir engeldir. Daha doğrusu tanısı ve tedavisi imkansız bir virüs gibidir.Rahmani bakış ve düşüncelerden ayrı,şeytani bakış ve düşüncelerle aynıdır.Kıskançlık bazılarını içten kemirmiştir, bazılarının dış dünyasına da yansımıştır.Kıskançlık ilerleme yolumuzu engellemiştir.Saygılar sunuyorum.Size ve kıymetli evlatlarımıza sağlık ve mutluluk diliyorum.

26 Nisan 2017 07:26
23 Nisan dolayısıyla çocuklara sesleniş

Kıymetli Refik Başdere; Böyle bir günde çocuklara seslenişiniz her türlü takdire şayandır.İsterdim ki onlar bu yazınızı okuyup henüz gelişmekte olan ve aydınlığı özleyen o müthiş akıllarına not etselerdi.Ne yazık ki günümüzde kimi çocukları reklamlarda, kimi sair malzemelerde kullanmaktan çekinmiyor.Mademki onları iyi eğitemiyorsun, mademki onlara iş bulamıyorsun, mademki onların elindeki dipilomalar değersiz neden okutuyorsun. Önemli sözlerdi ve yazılması gerekliydi.Sizlerde yazdınız ve bizlerle paylaştınız.Teşekkürler kıymetli dost kardeşime.Saygılar sunuyorum.Size ve tüm aileye sağlık ve mutluluk diliyorum.

23 Nisan 2017 13:34
Duaların gücüne inanıyor musunuz?

Kıymetli Erol Özışık; Dua sadakatli yürekle alemin sahibi Yüce Allahtan dileniyor ise elbette inanmak lazım.Onun kapıları, pencereleri bizim kapı pencerelerimize benzemez.O rahmet sahibidir.Yaratandır, yaşatandır.Günümüzde ise İmam görevliolduğu köyde köylünün karısını alıp kaçıyorsa yasak aşkın peşinden koşan ve dünyanın şehvetine esir olan imanın duasına nasıl inanılır.Elbette her an her zaman dua etmeliyiz. Yalnız sardece kendimize değil inisanla ve inisanlık yararına da dua etmeliyiz.Rahmani duaların tümüne AMİN demeliyiz.İmamın şeytani dualarından Allah bizleri korusuzderim.Saygılar sunuyorum.Sağlık ve mutluluk diliyorum.

22 Nisan 2017 13:05
 
Toplam blog
: 534
Toplam yorum
: 6256
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1551
Kayıt tarihi
: 12.04.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Sevmeyince bal acı olur,sevince zehir şerbet olur,sevginin tohumu ekilip biçilmez,yürekte olur.