Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1979 doğumluyum. Severek ve isteyerek girdiğim tıp fakültesini bitirdikten sonra veterinerlik de okumak istedim, ama artık para kazanmam gerekiyordu! Hayatı seviyorum, öğrenmeyi ve paylaşmayı da:) Kendini ifade etmenin bence en güzel yolu yazmak! Evet yazalım, okuyalım, paylaşalım...

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Aşk varsa ben de varım

Penguenlerin hayatlarını-aşklarını izlemiştim. İnsanlarla karşılaştıramıyorum ama! Bizde bir ego bir de ruh var.. Biri hep hesap kitap yaparken diğeri gerçek aşka sahip olandır. Yalnız ikincisine ulaşmak biraz insanın içine bakmasını ve içini görmesini gerektirir. Zor iştir velhasıl. Ulaşınca da o hazzı veren hiçbişey olmaz! Saygı ve sevgilerimle..

28 Aralık 2008 19:00
Kağıttan kalpler sokağı

Kağıttan kalp yapmak da beceri istiyor. Zamanla bir öncekinden daha güzel bir kalp yapıyorsun! Ama ya sonra? İlki de sonuncusu da kağıt! İkisini de katlayıp koyuyorsun bir kenara ya da yakıyorsun. Çok beğendim arkadaşım; sevgilerimle..

20 Aralık 2008 22:25
Sevgi nedir?

Herşey sevgi üzerine yaratılmışsa vardır bunda bir hikmet! Çok derin ama çok derin bir mevzu. Belki de ''sır'' budur! sır SEVGİ' dedir!

16 Aralık 2008 23:19
 
Toplam blog
: 71
Toplam yorum
: 268
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 2127
Kayıt tarihi
: 11.03.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster