Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Süre hesabını bir yana bırakın, oradan bi şey çıkmaz…

İbrahim Bey, kaleminize sağlık. Çok güzel yazmışsınız. Muhalefetin büyük kısmı sırf muhalefet olsun diye muhalefet yapıyor. Keşke herkes sadece ülke çıkarlarını düşünse, iyi bir şey yapıldığında da destek olsa. Boş işlerle uğraşılan çok şey var. Saygılarımla.

16 Aralık 2011 15:04
Fenerbahçe Cumhuriyeti bu kadar güçlü mü?

Ömer Bey yazınız çok güzel. Bir sorum olacak. Yeni yasanın içeriğini biliyor musunuz? Çok hafifletileceği anlaşılıyor? Aceba ne ölçüde? Ben FB'li değilim. Ancak dediğiniz gibi bu durumda FB'nin büyüklüğünü kabullenmekten başka bir şey gelmiyor elden. Zaten bunu inkar edenlerden de değilim. Fakat bir takımın kanunlara etki edebilmesi kabul edilebilir bir şey değil diye düşünüyorum. Her ne kadar Atatürk'te FB'li olsa da O'da kabul etmezdi sanıyorum. Saygılarımla.

01 Aralık 2011 11:59
Uzaylının cesedini 2 yıl sakladı

Değerli yazar arkadaşım, bunlar sarı basın uydurmalarıdır. Bu tür haberler veren hem gazete hem de televizyon programları var. Haberlerin gerçek olmadığını programın başında söylemelerine rağmen izleyici kitlesi var. Uzaylılar yok demiyorum. Olabilir. Ama yaşlı bir ninenin buzdolabında hiç kimseye haber vermeden ve hiç müdahale etmeden 2 yıl sakladığına ve bununda hiç bozulmadan kaldığına inanmıyorum. Saygılarımla.

22 Kasım 2011 07:50
Stephen Hawking

Stephen Hawking'in büyük bir düşünür ve büyük bir bilim adamı olduğuna inanıyorum.Uzay ve zaman hakkında çok güzel teorileri var.Teorilerinin çoğunun doğru olduğuna inanıyorum. Ancak yanıldığı bir konu var.Evrenin varoluş sebebi.Hawking'in söylediği gibi evren büyük patlama sonrası kendişini meydana getirebilir.Bu oluşum içinde herşey gerçeğe dönüşebilir ki biz var olmuşuz.Fakat ne bizim varlığımız ne de kainatın varoluşu Allah'ın olmadığına ispat değildir. Sorulması gereken soru büyük patlamanın 10 üzeri 43 saniyesine kadar neler olduğu değil bunun nasıl meydana geldiğidir. Patlamadan 1 saniye öncesidir. Malzemenin yokluğudur. Zamanın yokluğudur. Bunun tek açıklaması Allah'ın "OL" emridir.Kainat milyarlarca yılda meydana gelmiştir ve milyarlarca yılda yok olacaktır. Bu doğru.Yoksa Allah'ın tüm kainatı şapkadan tavşan çıkarır gibi 1 saniyede var etmesini beklemek saçmalık olur.Allah bizim kadar sabırsız değildir.O, bilime yönelmemizi ve sırlarını çözmemizi istemiştir.Allah yaratmıştır.

16 Kasım 2011 13:23
Bir(birimiz)den korkar mı olduk?

Elinize sağlık Gülay Hanım. Çok güzel yazmışsınız. Hiç kimsenin kimseyi korkutmadığı, bayramlaşmaların tebrikleşmelerin, hediyeleşmelerin arttığı, eski bayramların aranmadığı günler diliyorum herkese.

15 Kasım 2011 14:24
Bir bayrama girerken düşündüklerim

Ahmet Bey, yazınız çok güzel, verdiğiniz dersler çok güzel. Umarım daha çok kişi ders alır. Teşekkürlerimi sunarım.

09 Kasım 2011 10:50
Ne ayıp

Serkan Bey sizi tebrik ederim. Çok güzel yazmışsınız. Kaleminize sağlık. Bu arada ben bloğunuza Kaan Bey'in tavsiyesinden bağlandım. Böyle güzel bir hikayeye yönlendirdiği için kendisine de teşekkür ederim.

08 Kasım 2011 11:48
Türkiye kendi araba fabrikasını kurabilir mi?

Erdal Bey elinize sağlık. Çok güzel yazmışsınız. Düşüncenizde haklısınız, Koç kendi kendisiyle çelişkiye düşecek iş yapar mı? Yapar mı yapmaz mı orasını tam bilmiyorum ama bu memleketin kendi arabasını üretebilecek güçte olduğuna ve böyle bir babayiğitin yakında çıkacağına inanıyorum.

03 Kasım 2011 13:39
Çocuk esirgeme kurumu

Belgin Hanım keşke böyle bir sorun olmasaydı da keşke bütün çocuklar aile sıcaklığıyla büyüseydi de şu sözü size söylemeseydim. Yazdığınız yazı için elinize sağlık.

10 Ekim 2011 14:40
Bir fotoğrafın düşündürdükleri

Sayın Ellikci size katılıyorum. Keşke siyasiler kavgasız bir şekilde bir masanın etrafında toplanıp bütün sorunları çözmeye çalışsalar. Bu fotoğraf bana onu gösteriyorki iki lider de "işte sadece ölüme çare bulamıyoruz" diyorlar. Saygılarımla.

10 Ekim 2011 14:23
Toplam blog
: 42
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 1597
Kayıt tarihi
: 06.09.11
 
 

20. yüzyılın 2. yarısında bu dünyada doğdum. Eğer layık görürseniz insan diyebilirsiniz bana. Yük..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster