Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Çılgın Türk, samuraya karşı !

Ata BEY ne diyeyim :) çok güzel , süpersiniz, izninizle face sayfamda paylaşıyorum :)

10 Aralık 2011 18:54
Bir Farklı Yolculuk

Merhaba Ata bey, çok güzel kendi kendinizi motive edip koçluk yapmışsınız, sizi gönülden tebrik ederim... Bunu başardığınıza göre kimbilir daha neler başardınız ve daha da başaracaksınız :) Sevgiyle ve sağlıkla ilerleyin :)

09 Aralık 2011 19:55
Yaşamak için teknoloji

Selma hanım, toplantıdan sonraki yorumlarınızı ben de faca sayfamdan paylaşmak isterim.

27 Kasım 2011 11:46
Dilediğinizi yiyin!

Sayın Öz'ün durumundan herkez kendine uygun olan gerçeği görüyor.Ben de kendi gerçeğimi paylaşmak isterim izninizle. Dr. Öz vücut için gerekli ve yeterli olan besinleri ve diğer sağlıklı aktiviteleri bize sundu, ama kimseye bunları yaparsa asla kanser olmayacağı garantisini vermedi. Kanser veya diğer hastalıklar sadece beslenmeyle alakalı değildir,en başta bir saniye bile ayrılamadığımız kötü düşüncelerimiz ,korkularımız,mutsuzluklarımız vardır.Kendimiz veya başkası için düşündüğümüz her türlü nefret,kızgınlık, kıskançlık,öfke vs. vücudumuzda kötü bir besin gibi asidik ortamı arttırarak hastalıklara zemin hazırlar.Herkesin hastalık sebebi farklı olabilir, sağlıklı beslenen birisi kanser oldu diye bu sistem tutmadı diye bakmamalı.

05 Eylül 2010 11:21
Dikkatinizi çekerim

Ölümün son hız yaklaştığının bilincinde olursak , bunu çok sık düşünürsek bilinçaltımız bizi olumsuz yönde etkileyecektir. Hergün ölüme biraz daha yaklaştığımızı düşünmek bizi hedeflerimizden ve hayallerimizden uzaklaştırır. Kalp kırmamayı, sevdiklerimizle beraber olmayı yaşama , geleceğe odaklanarak da yapabiliriz. Herkes hayal ettiği kadar yaşar.

04 Eylül 2010 10:42
Toplam blog
: 521
Toplam yorum
: 94
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 468
Kayıt tarihi
: 24.08.10
 
 

1971 doğumlu Arzu Bıyıklıoğlu uluslararası sertifikalı Yaşam Koçu, NLP Uzmanı, NLP Eğitmeni ve Re..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Yaşam ve Zihin Analizi - 21 günlük kişiye özel değişim uygulama programı - 0 543 655 5051