Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Çocuklarda ishal

Atanur bey merhaba. Ben de çocuk gelişimi ile ilgili yazılar yazmayı çok istedim fakat şimdilik yapamadım:) Emeğinize kaleminize sağlık. Bunları bilmeyen ebeveynlerin çok olduğu gerçek. Bilgilendirici olduğu için sevindim. İyi günler dilerim.

29 Haziran 2020 13:58
No Pooer Oldum Gitti

Çok ama çok güzelsin ya cok memnun oldum böyle böyle yayılacak!!!:) başlarda çok zorlanınsanız nadiren bıttım sabunu kullansanız da olur. Kremli şampuan gibi yapıyor gerçekten çok zorda kalırsanız o sabun aklınızda olsa 3 tl bir sey.. :) supersiniz devami cok güzel gelsin insallah!!!

12 Haziran 2020 22:48
Uzun Bir Yorgunluk mudur Hayat

Isminizi bilip görüp bunu yazmak utandirdiiii :) affola ?????

11 Haziran 2020 23:55
Samimiyet Arıyorum

O kadar içten o kadar güzel yazılarınız var ki Halil bey okurlar olarak çok iyi hissediyoruz. Emeğinize kaleminize sağlık. İnşallah daha güzel bol muhabbetli bol sevdiklerimizle zaman geçirmeli günlerimiz olacak.. İyi akşamlar :)

11 Haziran 2020 20:47
Haydi işçi kardeş...

İşçinin emekçinin bayramı.. Hüzünle kutlanır, çünkü aslında kutlanamıyor.. :) 1 mayıslarda içimiz hep buruk. Bir gün karşılığını alacağız her şeyin inşallah.. Yeni yazılarınızı bekliyoruz kaleminize sağlık

11 Haziran 2020 20:44
12 Dini ve ahlaki buyruk!

Sizin ve Halil bey gibi birkaç güzel insanın sayesinde her gün duualar okuyorum zikirler çekiyorum. Şükür bu yazınızı okuyunca neredeyse hepsini yapabiliyorum dedim. Şimdi sizin bu güzel yazınızın bahanesine İsra suresi okuyorum. Kaleminize sağlık Atanur bey iyi akşamlar:)

10 Haziran 2020 21:34
Uzun Bir Yorgunluk mudur Hayat

Merhabalar güzel Müge hanım, Son birkaç haftadır içinde bulunduğum durum gerçekten bu sanırım. Bazen olmuyor.. :) Evde uzun süre kalıp düşünmenin, artık icraate geçmemenin verdiği rahatsızlık duygusundayım sanırım. O kadar hoş yazmışsınız ki. Bazen insan boşveriyor, kabulleniyor.. :)

10 Haziran 2020 10:49
Allah tövbe edeni affeder!

Dinimizin güzelliklerini bize gösteren yılmayan, sıkılmayan insanlardan allah razı olsun. Herkessin çevresinde böyle insanlar olsun doğrudan şaşırtmasın inşallah :) Tam bu hislerdeydim. İyi denk geldi. Kaleminize sağlık..

09 Haziran 2020 17:52
Bir Eşi Olmalı İnsanın

Merhaba Harun bey o kadar etkilendim ki. Emeğinize sağlık çok huzurlu hissettiren, çok güzel ve çok gerekli duygular. Anlayışlı bir yol arkadaşı. Allah herkese nasip etsin :) Emeğinize sağlık

09 Haziran 2020 15:34
Kova ve Maşrapa

Her yaşınızda hayata ne güzel bakışınız varmış. Ben köyde o tuvalete gidince ağlıyordum bazen ablami zorla kapıda bekletiyordum:) tuvalet kağıdı istediğimde yaprak vermişlerdi o zamanlar yaşım 10 yoktu ama her sey o kadar aklımda ki :) keşke sizin gibi bakabilseymişim

18 Mayıs 2020 11:20
Toplam blog
: 14
Toplam yorum
: 65
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 153
Kayıt tarihi
: 21.03.20
 
 

Ayvansaray Üniversitesi Çocuk Gelişimi önlisans mezunu. İstanbul Üniversitesi AUZEF lisans öğrenc..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster