Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Hadisenin vukuatı nedir?

Öncelikle sevgili yelişsoğan yazının altına bir imza da ben atmak istiyorum. Bir de bir öneri...Küçüklerle uğraşarak zaman yitirme bence. Didişmeyi ve sıkışınca sıvışmayı severler. Sen inme o seviyelere. Bilirimki gönlün ve aklın gibi temiz ciğerlerin dayanmaz onların kokularına. Sana ve yeni hemşehrine selam ve sevgilerimle. :)

08 Şubat 2009 21:17
Neden blog, İzmir Mavilimce; günce yazıyorum?

"Seni seviyorum" demekten, yazmaktan vazgeçmeyen birinin daha çok söyleyecek sözü, yazacak yazısı vardır. Her zaman yaz, her zaman okuyalım. Söylenen kelamda, yazılan yazıda bir "mavi" bir de " sevgi" varsa doyum olmaz. İyi ki varsın ve de iyi ki yazarsın:)..Sevgi ve selamlarımla.

03 Şubat 2009 20:57
''Göz göre göre öldürüldük....''

Her biri , ayrı ayrı düştükleri yerlerde birer mum olup karanlığa ışık tutuyorlar. Bu kör karanlığın içinden onların ışık tuttuğu yoldan ilerleyerek , güneşli günlere ulaşacağız mutlaka. Hepsini saygıyla anıyorum.

25 Ocak 2009 00:59
İki şiir arasında 40 yıl

Bir veda ancak bu kadar yakışabilir sahibine. Çok zamansız ayrıldı aramızdan ama örnek alınması gerek bir yaşam bırakarak ardında..."Gerisini siz tamamlayın " derken ifade ettiği güven ve inanca layık olan kaç kişi kaldı bu ülkede diye düşündüğümde biraz mahçubuz sanırım" filleri kuyruğundan çeken" adama. Çok güzel bir yazı.Gönlüne sağlık. Sevgi ve saygıyla anıyorum.

25 Ocak 2009 00:53
Bu arkadaşı tanıyacaksınız...

Kimdir bu şanslı sizin sayfanıza bu kadar güzel satırlarla konuk olan, bilemedim. Ama ne yalan söyleyeyim yazınızdan bana zaman zaman milyonlarca gelinciğin arasında da görebileceğimiz, gülen gözlü, güler yüzlü bir Portakal Çiçeği'ni kokusu geldi. Neyse....Oyunu bozmayalım. Nasılsa yanıtını da öğreniriz bir gün sizden.Selam ve saygılarımla.

20 Ocak 2009 23:57
Mahalle yine karıştı!

Yazınızdaki örneklerin bugünün gerçeğini yansıtan örnekler olduğunu maalesef söyleyemeyeceğim. Ama bu önemli değil. Sizden , şu meşhur türban konusunu bir kenara bırakırsak( ki onun da bir mahalle baskısı örneği olduğuna inanmıyorum) bana muhafazakarlara uygulanan bir mahalle basıkısı örneği göstermenizi rica edeceğim. Selam ve saygılarımla.

27 Aralık 2008 01:45
Yeni yılınız kutlu olsun!..

Mavi özgürlüktür...Mavi mutluluktur...Mavi sevgidir....Mavi hayattır...Yeni yılda senin ve oğluşunun mavileri gökyüzü kadar sonsuz, denizler kadar engin olsun. Sevgilerimle.

26 Aralık 2008 22:11
Seçim kaybeden lider, işi bıraksın..!

Yazınızda belirttiğiniz görüşlerinize ketılıyorum. Ancak " batı demokrasilerini" örnek gösterdiğiniz için bir katkıda bulunmak istiyorum. Batı demokrasilerinde haklarında yolsuzluk dosyaları, açılmış davalar, adam kayırma iddiaları olan, yakınlarının ticari faaliyetleri ile ilgili olarak ortada şaibeler dolaşan liderler de hatta milletvekilleri de hatta bürokratlarda istifa etmek erdemini gösterirler. Selamlar.

25 Kasım 2008 01:45
Hatalarım...

Hepimiz öyle hatalar yapıyoruz ki yazarken. Üstelik çoğumuz senin gibi nerede hata yaptığımızı da merak etmiyoruz. O nedenle de aynı hatalara devam ediyoruz. Arada hata değil facia olan bloglar da var..onları ayrı tutuyorum..Ama yazım hataları ne olsun ben senin yazılarını seviyorum. Çok fazla yorum yazmasam da izliyorum. Ve bir şey daha...Ne yazıldığını değil de "kaç tane " yazıldığını kutlamaya yönelik " yaşasın ...blogumu da yazdım" gibi anlamsız sevinmeler yerine, böyle kendini sorgulayan ve daha iyiyi arayan bir yazı yazdığın için de izninle kutlamak istiyorum. Benden de sana mavileri bol selamlar, sevgiler.

22 Kasım 2008 16:54
Sonbaharda da aşk vardır...

Hiçbir zaman nankör olmadım sonbahara karşı ama sonbaharı sevmemi gerektiren bu kadar nedeni de göremedim bu güne kadar. Ama ince bir yüreğin duyguları hayatın deneyimleriye harmanlanıp ustaca kaleme alınınca bir öğreti çıkıyor işte ortaya. Artık sonbahara başka bakacağım. Selam ve saygılarımla.

18 Kasım 2008 01:16
Toplam blog
: 64
Toplam yorum
: 321
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 621
Kayıt tarihi
: 09.03.07
 
 

Kamu ve özel sektörde geçen yıllar... Halkla ilişkiler, kalite yönetim sistemleri, kültür sanat orag..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster