Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Şefaatinizden vazgeçti, taşına ilişmeyin lütfen!

Siz blogda kardeşimin messenger kanalı ile görüştüğü tek arkadaşı,özellikle babamızın vefatı sonrası en büyük desteği idiniz.Sizi severdi ve bir o kadar da saygı duyardı.Onun yazılarını da sizin yazdığınızı zannetmek ve daha pek çok komplo teorisi üretebilmek ve en kötüsü de şüphenin yanısıra acımasızlığın bu kadar dibine vurabilmek nasıl düşünen beyinlerin marifetidir anlayamıyor ve anlayabileceğimi de zannetmiyorum. Duyarlı yazınızı anlayabileceklerin yanısıra,sizi de yıpratmaya çalışacaklar olacaktır,üzgünüm.Kardeşimin vefatı sonrası desteği ve dostluğu için bu güzel yüreğe binlerce teşekkür. Bu vesile ile Sayın Kundelas,DG,Celal Çelik,Mustafa Mumcu ve diğer saygıya değer sevenlerine de teşekkür ederim. Saygılarımla.Zekiye.

26 Haziran 2008 22:46
Bugün benim doğum günüm

Hep yüreğinizin götürdüğü yere gidebilmeniz... Ve gittiğiniz yerde "umduğunuzu bulduğunuz" bir yaşam diliyorum. Mutlukalın:))

23 Mayıs 2008 10:44
15 Mayıs doğum günüm benim

Hep "yüreğinizin götürdüğü yere" gidebildiğiniz... Ve orada "umduğunuzu bulduğunuz"... Sağlık ve mutluluk dolu nice yıllarınız olsun. Mutlukalın:))

15 Mayıs 2008 13:11
Feci şekilde aşkım geldi! Buluşalım mı?

Keyifle okunan... Gülümseten... Kırmadan, "anlayana" bir yazı olmuş:)) Anlarlar mı sizce? Mutlukalın:))

12 Mayıs 2008 22:45
“akıllılar hep kuşku içindeyken aptallar küstahça kendinden emindir”

Büyük bir keyifle okudum yazınızı:) Ve düşündüm ki... İnsanlar (tabii ki insanların meydana getirdiği toplumlar), ne kadar bilirlerse bilsinler "gerçekleri ve doğruyu"... Yine de "kendileri ve ihtiyaçları (aslında çıkarları) kadar" yaşıyorlar hayatlarını. Yüreğinize sağlık. Mutlukalın:))

09 Mayıs 2008 09:38
Veli toplantıları ne kadar yararlı

Yazdıklarınıza katılmamak ne mümkün? "Veli toplantısı"nın aslında "amaç" olarak doğru başlanmış... Ama maalesef zaman içinde amacından sapmış olduğunu düşünüyorum. Ayrıca "o kadar kalabalıkta" "tatmin edici görüşme" yapılabileceğine de inanmıyorum. Mutlukalın:))

09 Mayıs 2008 09:24
Blog'da düğün var

Keyifli bir yazıydı... Ama, ciddiye alanlar da olur mu acaba? Kerem'in kısmeti kapanmasın (!) sonra:))) Yorumlarınıza not: "Sarı saçlı nazenin"ler de "hayatı paylaşma politikası hakkında" sizinle aynı düşüncedeler mi ne... Çıkmıyorlar kimsenin karşısına:))) Hep... Mutlukalın:))) Olar mı?

01 Mayıs 2008 22:13
Erkekler kadınlardan ne bekler

Bekler beklemesine deee... Peki, bunların hepsine sahip kadınlar "neden hala aldatılıyor"? Ve de erkek, bunları beklerken... O da kadının "beklentilerini karşılayabiliyor mu"? Aslında en önemlisi "kadını anlıyor ve beklentilerini biliyor mu"? Mutlukalın:))

30 Nisan 2008 09:07
Ailem

Sizin yaşınızdaki pek çok gencin bu ve benzeri duyguları yaşadığını bilmek... Bilmem rahatlatır mı sizi? Geçecek bu günler... Ve bir gün güleceksiniz hatırladıkça. Ama, bu arada "kendinizi (mutlaka) birey olarak geliştirmelisiniz". Ayakta durmanın, güçlü olmanın yolu bundan geçiyor çünkü. Yazmaya devam:)) Mutlukalın:))

30 Nisan 2008 08:50
İyi bir eş mi,yoksa sevgili mi?

Sanırım evliliğe farklı anlamlar yüklenmesi... İçinde aşk ve sevginin barınmasını zorlaştırıyor kimi zaman. Oysa evlilik "sevginin resmileştirilmiş hali" değil midir? Evlenince, "nasıl olsa artık benim" düşüncesi midir "acaba yeni aşklara/heyecanlara kanat açmanın nedeni? Evlendikten bir süre sonra "kanıksama" mı oluyor? Ya da evlenince "değişiyor mu insanlar ve/veya duygular? Belki de bunların hepsi... Ve daha başkaları neden oluyor "evlilik" kavramının içinde aşk ve sevginin barınmasını zorlaştıran? Kim bilir? Pek çoğumuzun merak ettiği... Ama cevabının kişiye göre değişken olduğu bir konu bu. Mutlukalın:))

30 Nisan 2008 08:39
Toplam blog
: 139
Toplam yorum
: 1165
Toplam mesaj
: 57
Ort. okunma sayısı
: 1902
Kayıt tarihi
: 12.04.07
 
 

Bana biri kendini anlat dese, susar kalırım. Her konuda çılgın bir istekle konuşan ben, işte o anda ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster