Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kasap Melahat'i kaybettik

Çok güzeldi yazınız tebrikler .Kasap Melahat karakterinde gerçektem samimi ,uzlaştırıcı ,içimizden biri gibiydi.Oncan önce Zuhal Olcay 'ın da oynadığı İstanbul Yeditepe dizisinde de yine halktan bir karakteri canlandırmıştı .Dediğiniz gibi çok değerli bir sanatçıyı kaybettik

11 Nisan 2012 17:53
Çocuk Olmak Zor!

AYNI YAŞLARDA BİR KIZ ÇOCUĞU ANNESİ OLARAK MMALESEF AYNI KAYGILARI SİZİN GİBİ BEN DE TAŞIYORUM .CEP TELEFONU VE MUHTEŞEM YÜZYIL DİZİSİ AYNI ŞEKİLDE BİZ DE DE SORUN .BEN KIZIMA BU YAŞTA CEP TELFONU ALMAYI DOĞRU BULMUYORUM AMA BİR BAKIYORUM ETRAFINDAKİ NEREDEYSE BÜTÜN ARKADAŞLARININ CEP TEL VAR. GERÇEKTEN BU DEVİRDE ÇOCUK OLMAK DA ÇOCUK YETİŞTİRMEK DE ZOR HEPİMİZE KOLAY GELSİN...

09 Mart 2012 17:47
Türkiye Su Meclisi “Su Manifestosu”

ben de su meclisinin bir üyesi olmak istiyorum .Gerçekten doğa hiçkimsenin güdümünde olamaz .Sayafanızı çok beğeniyor ve yürekten destekliyorum .

01 Mart 2011 17:21
Ebru Sanatı'nın depresyon tedavisindeki rolü

Merhaba, Uzun zamandır ebru sanatını öğrenmek istiyorum.Acaba Mersin de önerebileceğiniz bir yer varmı ? Teşekkürler

12 Ocak 2010 15:22
Müzik İle tedavi

burcuma göre Huseyni dinlemem gerekiyor .Yazınız çok bilgilendiriciydi.Bu konuda yazılmış bir kitap önerebilir misiniz ?Teşekkürler,Naz.

11 Haziran 2008 11:18
Köpüğünde kedi yürüyen kahve

Ne güzel bir yazı... siz dedenizden bahsederken şunu düşündüm.Eski insanlar farklıydı ve kendilerine has güzellikleriyle anılarımızda hep tazeler. Halbuki şimdi ki dünya da bireysel farklılıklara yer yok.Herkes ''aynılaştırılmaya '' çalışılıyor. Bence direnmek gerek bizi zımparalamaya çalışanlara.Sevgiyle.. Naz.

10 Haziran 2008 13:35
Görgü

Yazınızda bahsettiğiniz tespitlere katılmamak elde değil.Son zamanlarda okuduğum en güzel yazıydı. Tebrik ederim.

02 Haziran 2008 12:34
Nasıl bir okul?

Aynen katılıyorum.Maalesef 1950 lerden sonra Köy Enstitüleri gibi eğitimi ön planda tutan kurumların kapatılması nitelikli öğretmenlerin sayısını azalttı. Bir yarış ve bir bilgi depolama mantığıdır gidiyor. Halbuki özellikle ilköğretim çağı çocukları için öğretmen modeli çok önemli .

01 Mayıs 2008 17:45
Sessiz, sitemsiz

Yazınız duygu yüklüydü.İnsan ömrü fotoğrafın ömrü kadar olmuyor derdi anneannem .Ama aslolan o kısa ömre bile çok şeyler sığdırabilmek.Babanızı ben de rahmetle anıyorum.Sevgiler/Naz.

12 Aralık 2007 12:28
Çocuklarımız ve hayat

Ben de kendi çocuğum için aynı kaygıları taşıyorum.Ama sanırım sanat eğitimine yönlendirmek iyi bir seçim gibi geliyor bana.Sanatın büyülü dünyası ile çocuğumu tanıştırmayı düşünüyorum.Umarım hayata geçirebilirim. Çocuklarımız hep mutlu olsun....  

18 Eylül 2007 18:04
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 13
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 1493
Kayıt tarihi
: 28.05.07
 
 

Küçük bir taşra kasabasında açmışım hayata gözlerimi. Henüz on üç günlük bebekken yaşamla ölüm ar..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster