Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
turan Yalçın

selamlar mesajınızı aldım. Biz yazıyoruz ama çok insan ilgi göstermemek, okumamak, hatta küçümsemek için elinden geleni yapıyor. Aslında ne yaptıklarını bile bilmiyorlar. Onlara inat bizler yazmaya , sizlerde sevdiklerinizle paylaşmaya devam edelim derim.

03 Ekim 2013 08:24
CEVAP

Sizin gibi değeri bilinmeyen bir yazarımızın tanınması için ne yapabiliriz diye düşünmekteyim...

03 Ekim 2013 16:51
turan Yalçın

selamlar yazılarım a olan ılgınıze teşekkür ederim Turan Yalçın

27 Eylül 2013 17:58
turan Yalçın

selamlar yazımıza olan ilginize çok teşekkür ederim

20 Haziran 2013 21:36
CEVAP

Profilinize bakarken hemşehri olduğumuzu gördüm. "Tokat." Yazınızda bu arada mükemmel olmuştu. Vallahi böylesine güzel bir yazıyı ömründe ilk defa okudum abartmıyorum tek kelimeyle süperdi.

21 Haziran 2013 20:25
Meltem Şahin

osm. imp. bu topraklarda hüküm sürmüş bir hanedanlıktır. Kendinden önce kurulup yıkılmış onlarca devletten bir tanesidir. Osm. hanedanlığı ki ister türk ister ecnebi kimlerle evlenirlerse evlensinler sülalece yönettikleri bu topraklarda 600 sene hüküm sürmüşler ve tüm imparatorluklar gibi dönemleri sona erdiğinde de yerini ulus devlete bırakmışlardır. onları ecdatları olarak görenler avrupaya yayılmış olan osmanoğlu soyadlı kişilerdir.herhald cumhuriyete gelince,demokrasi kültürünü aile içinde bile kuramamış kimselere tepeden de indirseniz ancak bukadar demorkasiniz olabilir. odunu aday göstersem onu bile seçtiririm diyenleri, demokrasi bir araçtır diyenleri, emeğe düşman sermayeye dost iktidarlara ülke yönetme görev verdiği sürece bu halk cumhuriyetin demokrasisinin sadece oy verme kısmında olacaktır. cumuriyet maalesef demokrasisiz olamıyor. atatürke diktatör diyenlerin Osmanlıcılık hayallerini,cumhuriyet kazanımlarını cumhuriyet sevdası diye küçümseyenleri görünce şaşırıyorum

13 Ocak 2013 01:17
Toplam blog
: 16
Toplam yorum
: 11
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 741
Kayıt tarihi
: 29.10.12
 
 

Sadedir hayatım. Üniversite de bir bitse der dururum. Tıp zaman zaman zorlasa da en zevkli bölüm...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster