Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Mevsime göre güzel bir havada, 9 günlük bayram tatiline girdik. Özel bir derdi olmayanlar için bayram mutlu geçecek gibi… Bir türlü çözüp gündemden kaldıramadığımız siyasi dertler de artık en azından çoğunluğun kanıksadığı bir hale geldi. Hani derler ya, mutluluk ve huzur biraz da bizim beynimizde… Bardağın boş tarafını görmekten vazgeçemeyenlerin tadabilecekleri hazlar zaten oldukça azdır. Bu duygularla her zaman olduğu gibi, bayramın sizin için, ülkemiz için, milletimiz için esenliklerle dolu geçmesini; derdi, kederi, üzüntüsü, hastası, çaresizliği olanlara Allah’ın sabır, yardım, şifa, umut ve kolaylıklar vermesini diliyor, en içten sevgi ve saygılarımla, selâmlar sunuyorum.

13 Kasım 2010 22:26
umit ordu

merhaba ,bu muhtesem yazı için sizi tebrik ederim. bu yazıyı arşivime koymak istedim ama kopyalayamadım bana yardımcı olurmusunuz tesekkurler umitordu@hotmail.com

13 Ocak 2009 10:05
CEVAP

Öncelikle teşekkür ederim. Yazı mail adresinize gönderilmiştir. Selamlar

13 Ocak 2009 14:52
RODRİGO

NEDEN FUTBOLLA İLGİLİSİNİZ

11 Ocak 2009 23:36
CEVAP

Mrb Aslında hayatımda dört şey diğerlerinden önce gelir. 1.Sinema 2. Tiyatro 3.Kitap 4. Futbol (Beşiktaş) Futbola olan ilgim çok küçük yaşlarda başladı. Doğduğum ev şehir stadyumuyla bitişikti. Babam futbolcuydu ve daha sonra antrenör olarak futbolla bağlantısı devam etti. Dolayısıyla bebekliğimden itibaren futbolun içersindeydim. Okul yıllarımda amatör olarak futbol oynadım ve evlenene kadar Beşiktaşın hiç bir maçını kaçırmadım. İstanbul dışında olmamıza rağmen fırsat bulduğum anda her maçına giderim. Seviyorum futbolu. İçinde olmak, maçları izlemek, yorumları dinlemek ruhumu dinlendiriyor. İnanın bana sezon bitip lige ara verildiğinde sanki bir boşlukta kalmışım gibi hissediyorum kendimi. Bilmem açıklayabildimmi? :)) Sevgiler.

13 Ocak 2009 14:50
Verim Soyer

Meee-saaa-JJJJ=Mesaj mesaj Oldu mu,sen bir MESAJ yaz demişsin blog sahibine.Ben üç MESAJ yazdım işte..Hatta başlığı ve son cümledekini sayarsan 5 tane yazdım.

06 Ocak 2009 18:26
CEVAP

mesaj yaz demedim, yazıyı tıklayıp, açın dedimdi:)) Herkes böle anladıysa yandık :)) seni seviyorum abicim:))

07 Ocak 2009 12:47
Ahmet YILMAZ

2008’e girerken hepimizin farklı umutları vardı, istekleri vardı… Onu karşılarken “Yeni bir yıl geliyor” diye ne çok sevinmiştik. Şimdi ömrümüzün bir senesini daha geride bırakmanın burukluğu, üzüntüsü, sevinci, heyecanı ve mutluluğuyla ona veda ediyoruz.… Yeni bir yıla daha başlıyoruz. Beklentilerimizi ne kadar yüksek tutarsak, başarılarımız o kadar büyük olur… Tabii hayal kırıklığımız da… Ne olursa olsun, iyi ve güzel şeyler yapalım, yaşadıklarımızdan zevk alalım, gurur duyalım. Keşke demeden, pişmanlık duymadan… Anılarımızda her zaman özlemle anılacak bir yıl geçirmemiz dileğiyle, sevgiler, saygılar, selamlar… Mutlu yıllar…

01 Ocak 2009 14:07
Ruksan İLDAN

futbol maçların olduğu günler maç saatleri içersinde tuttuğunuz takımla ilgili blog giriyorsunuz, örneğin: koyu bir fenerbahçeli olan Uzay Gökerman her maçta canlı blog yayınlar. örneği onda görebilirsiniz. sevgiler...

16 Aralık 2008 23:47
CEVAP

Teşekkür ederim Ruksan Hanım.Çok sağolun bilgilendirdiğiniz için.

17 Aralık 2008 16:27
hüseyin

Bayram coşkusunu kalbinizde hissetmeniz dileğiyle bayramınızı kutluyor,sağlık ve esenlikler diliyorum. Sevgilerle...

29 Eylül 2008 12:36
Ahmet YILMAZ

Milletçe ortak sevinçlerimizi paylaşabileceğimiz özel günlerdir bayramlar… Müşterek duygularımız çoğaldıkça ve bu duygulara biz de yürekten katıldıkça, gerçek bir millet olabiliriz. İliklerimize kadar bütün benliğimizde hissetmezsek bayramın tadını çıkaramayız ki… Bizi, bize bağlayan ve sayıları artık oldukça azalan ortak değerlerimizi yıpratmak yerine, birbirimize yardımcı olacak değerler yaratmaya gayret etmeliyiz. Bu duygularla bayramınızı kutluyor, size, ailenize ve bütün milletimize bayram tadında ve güzelliğinde bir hayat diliyorum.. Selam ve saygılarımla…

29 Eylül 2008 12:28
derinmavi..

Siz de: "Rejime ve Cumhuriyet kazanımlarına sahip çıkmanın bir yolu da, rejimin ve Cumhuriyet'in kurumlarına sahip çıkmaktır." diyorsanız, THK'u Çankaya Şube Başkan'ı Sayın Talip Bölükbaşı'nın , bizleri 21-22/ haziran/ 2008 tarihinde, İnönü'de buluşmaya davet ettiği: "Gökyüzü Baharda Çiçek Çiçek (Buluşalım mı?)" güncesini lütfen okuyunuz. Yazının linki: http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=103938 Sevgi ve saygılarımla.

15 Nisan 2008 16:29
akbaba1903

ablacım bu son yazında güsel olmuş ama bu sivridilin inşallah başına iş açmaz:( lafını sakınmadan yazman çok güsel ama senin arkanda büyük marka gazeteler yok malesef. aslında sen o gazetelerdeki bi çok köşe yazarından daha ii yazıon ama yine de fazla sivri dilli olma:D günümüzde birçok köşe yazarının yaptığı gibi olayları ve sorumluluarını sadece ima etmekle yetinsen daha ii deilmi:D sen direkt isim veriyon:)) cesaretine hayranım doğrusu... mustafamıstık meselesini de unutmadık:))

08 Nisan 2008 17:38
CEVAP

Acı patlıcanı kırağı çalmazmış :) Yaş kaç olmuş be Mustafa. Gazeteden atılacam kaygım da yok. Bunların bakma atıp tuttuğuna. İş ciddiye binince korkup tüyenlerden onlar hiç bişi yapamazlar.

08 Nisan 2008 18:39
Toplam blog
: 47
Toplam yorum
: 93
Toplam mesaj
: 18
Ort. okunma sayısı
: 635
Kayıt tarihi
: 31.03.07
 
 

Bandırma doğumluyum. İşletme mezunuyum. Amatör olarak uzun yıllar atletizmle uğraştım. Okul hayat..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster