Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bünyamin Demirci

Selamlar, Osmnalıca ile ilgili bilgi araştırırken karşılaştım ve Blog sayfalarınızı okumaya çalıştım. Paylaşımlarınız için teşekkür etme ihtiyacı duydum. Selma ve dualarlımla.

16 Ocak 2013 09:53
CEVAP

Gerçekten mutlu oldum. Teşekkür ederim :)

16 Ocak 2013 19:43
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

03 Ocak 2012 10:39
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzu ederek, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

27 Kasım 2009 10:07
cumali gökçek

resmini ve yazınıngörünce sevindim sana hayat boyu başarılar dilerim . yiğenim .

14 Şubat 2009 11:56
CEVAP

Cumali Amcacığım, yeni gördüm mesajını çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum. Ellerinizden öpüyorum.

03 Mart 2009 13:40
Ahmet YILMAZ

2008’e girerken hepimizin farklı umutları vardı, istekleri vardı… Onu karşılarken “Yeni bir yıl geliyor” diye ne çok sevinmiştik. Şimdi ömrümüzün bir senesini daha geride bırakmanın burukluğu, üzüntüsü, sevinci, heyecanı ve mutluluğuyla ona veda ediyoruz.… Yeni bir yıla daha başlıyoruz. Beklentilerimizi ne kadar yüksek tutarsak, başarılarımız o kadar büyük olur… Tabii hayal kırıklığımız da… Ne olursa olsun, iyi ve güzel şeyler yapalım, yaşadıklarımızdan zevk alalım, gurur duyalım. Keşke demeden, pişmanlık duymadan… Anılarımızda her zaman özlemle anılacak bir yıl geçirmemiz dileğiyle, sevgiler, saygılar, selamlar… Mutlu yıllar…

31 Aralık 2008 17:29
CEVAP

Mutlu yıllar...

05 Ocak 2009 02:10
Rüzgara karşı bir pedalşör...

Sevgi merhaba, ismim Tarık Temürtürkan. İstanbul'da Gayrettepe Rotaract Kulübü üyesiyim (aday üyeyim henüz.) Yakın zamanda bir sorumlusu olduğum bir kıyafet yardımı hazırlığımız var. Doğu'da öğretmenlik yapan arkadaşlar vasıtasıyla oralara yardım etmeye karar vermiştik, ta ki yazını okuyana kadar. Doğru yönlendirme aldık senden, bunu diyebilirim. Bana deneyimini, nereye yardım yaptığını, ne gibi aşamalar yaşadığını anlatırsan çok mutlu olurum. Açıkcası bu tip yardımların ben de hep aynı yerlere gittiğini düşünüyorum, bir farklılık yaratalım istiyorum. Cevabını alırsak çok mutlu olacağım. Mail adresim tariktt@yahoo.com. Gelişmeler içn istersen seni de haberdar etmek isterim. Hoşçakal :)

09 Aralık 2008 20:02
CEVAP

Tarık Bey size ayrıntılı bir mail gönderdim. Sevgilerimle...

05 Ocak 2009 02:10
Mehmet Önkibar

iyi bayramlar

08 Aralık 2008 17:36
CEVAP

İyi bayramlar Mehmet Bey...

05 Ocak 2009 02:11
Ahmet YILMAZ

Ne yazık ki, bir bayrama daha yine zorluklar ve darlıklar içinde giriyoruz. Daha iyi bir gelecek umudumuz, hep başka baharlara kalıyor. Birbirimize, dolayısıyla kendimize yaptığımız kötülüklerin farkında değiliz. Bir kenetlenebilsek, bir güç olabilsek, bir yumruk haline gelebilsek, gücümüzün önünde kimse duramaz. Bunu bilenler, bizi bölüp parçalamak için bıkıp usanmadan çalışıyorlar. Yılda iki kez de olsa “BAYRAM” imdadımıza yetişip bizi bir araya getirmeyi başarıyor. İnatla bağlarımızı güçlendirelim, birbirimize sevgimizi ve saygımızı artıralım. Birbirimizi anlayalım, dinleyelim, birbirimizi hoş görelim. Gerilimlerden elimizde ne kaldı, ne kazandık? Düşünelim, sorgulayalım, İyilikleri, güzellikleri yayalım, kötülüklere engel olalım. Hep beraber, bütün gücümüzle… Bu dünyada hepimize yetecek kadar her şey var. Yeter ki hep almak yerine biraz da vermeyi, paylaşmayı öğrenelim... “Eskiden insanlar şöyle yaparlardı, böyle yaparlardı” demek yerine, biz öyle yapalım... Hepimize iyi bayramlar.

06 Aralık 2008 22:29
CEVAP

İyi bayramlar...

05 Ocak 2009 02:10
Mehmet Önkibar

sevgili sevgi hocam..neden yazmazsınız diye sorarım şimdi..

19 Kasım 2008 22:18
CEVAP

Yüksek lisansa başladım çok yoğunum vakit bulamıyorum Mehmet Bey... Teşekkür ederim :)

05 Ocak 2009 02:11
seçil toprak

lütfen bana yardım edin önce kendimi tanıtıyım ben 15 yaşında bir öğrenciyim geyve metem okulunda okuyorum dil anlatım hocamız bize güncel bir konuyu ele alıp sunum yapın dedi bende dil konusunu ele almak istioyrum ne yapıcam hiç bir fikrim yok lütfen bana yardım edin bu arada adım sevilay şimdiden teşekkürler...

02 Ekim 2008 16:41
CEVAP

Sevilaycım bu konuda sunum yapmak istemene çok sevindim. Bana msnden ulaşabilirsin sevgin_1983@hotmail.com Sana yardım etmekten mutluluk duyarım. Sevgilerimle...

05 Ekim 2008 05:39
Toplam blog
: 45
Toplam yorum
: 163
Toplam mesaj
: 52
Ort. okunma sayısı
: 9117
Kayıt tarihi
: 06.08.07
 
 

Fark ettim ki; çok okudum, çok araştırdım, çok gezdim, çok öğrendim ama az yazdım. Bir baktım ki,..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster